Sports Chanbara    Sacensības    Foto    Forums    Jaunumi
   Tas jāzin    Federācija    Esi aktīvs    Video  
  Sports ChanbaraGoshindoIzveidotājsMeistariBudo VēstureCīņas metodesLatvijā
Izveidotājs      

„Vispasaules harmonija, tas par ko sapņoja cilvēce miljoniem gadu...
Lūk tas ir Sports Čanbara”

Tetsundo Tanabe
Sporta Čanbaras izveidotājs
Startautiskās Sporta Čanbaras asociācijas prezidents.

1971. gadā sensejs Tanabe izveidoja „Gošindo” (Goshindo). 1973. gadā izveidoja visjapānas „Gošindo” federāciju (pamats starptautiskās Sporta Čanbaras asociācijas izveidošanai). Starptautiskie pasaules čempionāti notikuši jau 32 reizes un tajos pārstāvētas daudzas valstis – ASV, Austrālija, Krievija, Francija, Itālija, Koreja, u.c. (pēdējā čempionātā piedalījās pārstāvji jau no 24 valstīm).  

Pašlaik Tetsundo Tanabe darbojas kā priekšsēdētājs: Kosuai Keibi Co.,Ltd. (Kanagawas prefektūras), Daiichi Sougo Keibi Co.,Ltd. (Saitama prefektūra), Chuo Keibi Co.,Ltd (Saitama prefektūra). Viceprezidents Kokusai Keibi Hoshou Co.,Ltd.(Ibaragi prefektūra). Vienlaicīgi viņš ieņem arī direktora amatu citās organizācijās. Priekšsēdētājs un komisārs-instruktors sabiedriskās drošības uzplaukuma biedrībā. Japānas atpūtas biedrības konsultants. Starptautiskās Gošindo Federācijas priekšsēdētājs.

Tetsundo Tanabe dzimis Yui Shizuoka prefektūrā 1942. gada 4.novembrī.
Izglītība: Buko universitāte, Tama universitātes fakultāte. 

Tetsundo Tanabe ir rakstnieks, filozofs un mākslinieks, kas ir sarakstījis grāmatas "Kotachi Goshindo" , "Sports Chanbara no susume", "Sports Chanbara". Viņa mākslas darbi izstādīti galerijās Tokijā un citur.