Sports Chanbara    Sacensības    Foto    Forums    Jaunumi
   Tas jāzin    Federācija    Esi aktīvs    Video  
  KalendārsKlubosLatvijāEiropāPasaulēReitinga tabula
Sacensības klubos      

RĪGAS Čempionāts "RIGA CUP 2019"

FINĀLS

25.maijs  2019.gads

Akciju  Sabiedríba „VEF”, Brīvības gatve 214s ),Rīga


Pie sacensībām tiek pielaisti tie sportisti ,kas gada laikā sakrājot lielāko punktu skaitu savā vecuma grupā un drīkst cīnīties tikai dotajā kategorijā.

( grupas finālisti izvirzīti – kā divi labākie no katra kluba )


Ja kāds no pretendentiem netiek, obligāti informēt iepriekš ! ! !

( var aizvietot  tie sportisti ,kas sakrājuši nākamo lielāko punktu skaitu )

 

(Balvas, kausi, medaļas, diplomi un aizraujošas cīņas)

1 vieta– zelta medaļa, 2 vieta– sudraba medaļa, 3 vieta– bronzas medaļa          

 

Katrā grupā   H, G, F, E, D, C, B, A,  – nosaka grupas uzvarētāju,

kurš iegūst sacensību- Rigas Čempionāta „ RĪGAS KAUSU 2019 ”

( Piedalās tikai grupas katras kategorijas uzvarētājs - 1 vieta )

 


      10:30 – „H”(4 un 5 gadi) un „G”(6 un 7 gadi) grupas reģistrēšanās

          (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi,)

11:20 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„H” un „G” gr.

11:40 – „H” un „G” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana



12:00 – „F”(8 gadi) un „E”(9 gadi) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

12:50 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„E” un „F” gr.

13:10 – „E” un „F” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

                                 


13:30 – „D”(10 gadi) un „C”(11 gadi) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

14:20 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„D” un „C” gr.

14:40 – „D” un „C” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

                                 


15:00 –„B”(12 gadi) un „A”(13-15 g.) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

15:50 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)- „B” un „A” gr.

16:10 – „B” un „A” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

 






RĪGAS Čempionāts "RIGA CUP 2018"

FINĀLS

12.maijs  2018.gads




 




Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2018 "

3.posms / janvāris - februāris

Bērni - 4 un 5 g. (Arkādija) - mazo gr.

Kategorija 1 vieta 2 vieta 3 vieta
Kodachi



Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote


Choken Free



Bērni - 6 g. (Arkādija) - mazo gr.
Kategorija 1 vieta 2 vieta 3 vieta
Kodachi



Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote


Choken Free



Bērni - 7 g. (Arkādija) - gr.
Kategorija 1 vieta 2 vieta 3 vieta
Kodachi



Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote


Choken Free


TateChoken       
     


NUNCHAKU        
      



Bērni - 8 g. (Arkādija) - gr.
Kategorija 1 vieta 2 vieta 3 vieta
Kodachi



Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote


Choken Free


TateChoken       
     


NUNCHAKU        
      



Bērni - 9 g. (Arkādija) -  gr.
Kategorija 1 vieta 2 vieta 3 vieta
Kodachi



Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote


Choken Free


TateChoken       
     


NUNCHAKU        
      



Bērni - 10 g. (Arkādija) 
Kategorija 1 vieta 2 vieta 3 vieta
Kodachi



Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote


Choken Free


TateChoken       
     


NUNCHAKU        
      



Bērni - 11 g. (Arkādija)
Kategorija 1 vieta 2 vieta 3 vieta
Kodachi



Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote


Choken Free


TateChoken       
     


NUNCHAKU        
      



Bērni - 12 g. (Arkādija) 
Kategorija 1 vieta 2 vieta 3 vieta
Kodachi



Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote


Choken Free


TateChoken       
     


NUNCHAKU        
      



Bērni - 13-15 g. (Arkādija) 
Kategorija 1 vieta 2 vieta 3 vieta
Kodachi



Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote


Choken Free


TateChoken       
     


NUNCHAKU        
      





Latvijas mēroga sacensības Sporta Čanbarā

Rīgas Čempionāts "RIGA CUP 2017"

FINĀLS

  20. maijs. 2017

REZULTĀTI:

"I" Grupas (4-5 g.) uzvarētājs - Eliass Belhouari

"H" Grupas (6 g.) uzvarētājs - Artūrs Sizass

"G" Grupas (7 g.) uzvarētājs - Artūrs Vītums


Kategorija

 4-5 gadi ( I gr.)

 6 gadi ( H gr.)

 7 gadi ( G gr.)



Kodachi

 1-Marsels Blate
 2-Domeniks Redins
 3-Grēta Ā. Ābola
 4-Dominiks Turks
 1-Haralds Broks
 2-Gusts Pujāts
 3-Kristiāns Omuls
 4-Artūrs Sizass
 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Edvards Vītols
 3-Anna Pavlovska
 4-Kārlis Strēlis


Tate- Kodachi
 1-Grēta Ā.Ābola
 2-Domeniks Redins
 3-Eliass Belhouari
 4-Ete Milaševiča
 1-Artūrs Sizass
 2-Jēkabs Garda
 3-Haralds Broks
 4-Gusts Pujāts
 1-Aleksis Adumāns
 2-Olivers Apsalons
 3-Nils Jaunzems
 4-Anna Pavlovska


Nito Kodachi

 1-Eliass Belhouari
 2-Domeniks Redins
 3-Dominiks Turks
 4-Grēta Ā. Ābola
 1-Gusts Pujāts
 2-Kristiāns Omuls
 3-Haralds Broks
 4-Artūrs Sizass
  1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Kārlis Strēlis
 3-Aleksis Adumāns
 4-Roberts Gulbis


Choken Morote
 1-Eliass Belhouari
 2-Dominiks Turks
 3-Grēta Ā. Ābola
 4-Domeniks Redins
 1-Gusts Pujāts
 2-Kristiāns Omuls
 3-Jēkabs Garda
 4-Roberts Šarkovskis
 1-Nils Jaunzems
 2-Anna Pavlovska
 3-Artūrs Vītums
 4-Kristiāns Vārpiņš

Choken Free           
 1-Ete Milaševiča
 2-Domeniks Redins
 3-Marsels Blate
 4-Dominiks Turks
 1-Jēkabs Garda
 2-Roberts Šarkovskis
 3-Kristiāns Omuls
 4-Artūrs Sizass
  1-Artūrs Vītums
 2-Kristiāns Vārpiņš
 3-Olivers Apsalons
 4-Kārlis Strēlis


Nunchaku                              
 
 
 1-Artūrs Vītums
 2-Olivers Apsalons
 3-Roberts Gulbis
 3-Matīss Sticers


"F" Grupas (8 g.) uzvarētājs - Sofija Niedrīte

"E" Grupas (9 g.) uzvarētājs - Ralfs Putriņš

"D" Grupas (10 g.) uzvarētājs - Alberts A. Ščila


Kategorija

 8 gadi ( F gr.)

 9 gadi ( E gr.)

 10 gadi ( D gr.)



Kodachi

 1-Krišs Kundziņš
 2-Gustavs Čečiņš
 3-Roberts Poikans
 4-Tomass Lībenzons
 1-Patriks Bebris
 2-Deniss Rūbežnīks
 3-Alberts Makstenieks
 4-Krišjānis T. Rudzītis
 1-Roberts Kronbergs
 2-Halina Apsīte
 3-Mare Reizniece
 4-Armands Krūmiņš


Tate- Kodachi
  1-Roberts Poikans
 2-Madara Dobele
 3-Sofija Niedrīte
 4-Krišs Kundziņš
  1-Jānis Īve
 2-Ginters Greinis
 3-Haralds Kirhners
 4-Andris Ūdris
 1-Gustavs Garais
 2-Armands Krūmiņš
 3-Alberts A. Šķila
 4-Halina Apsīte


Nito Kodachi

 1-Sofija Niedrīte
 2-Madara Dobele
 3-Gustavs Čečiņš
 4-Krišs Kundziņš
 1-Patriks Ginters
 2-Patriks Bebris
 3-Kārlis Strautiņš
 4-Ginters Greinis
 1-Alberts A. Šķila
 2-Mare Reizniece
 3-Armands Krūmiņš
4-Roberts Kronbergs


Choken Morote
  1-Sofija Niedrīte
 2-Madara Dobele
 3-Gustavs Čečiņš
 4-Roberts Poikans
 1-Ralfs Putriņš
 2-Kārlis Strautiņš
 3-Andris Ūdris
 3-Eduards Auzenbahs
 1-Alberts A. Šķila
 2-Armands Krūmiņš
 3-Halina Apsīte
 4-Mare Reizniece


Choken Free                   
 1-Sofija Niedrīte
 2-Tomass Lībenzons
 3-Madara Dobele
 4-Krišs Kundziņš
 1-Krišjānis Rudzītis
 2-Ginters Greinis
 3-Deniss Rūbežnīks
 4-Patriks Bebris
 1-Halina Apsīte
 2-Armands Krūmiņš
 3-Alberts A. Šķila
 4-Mare Reizniece


Nunchaku                              
 1-Madara Dobele
  2-Sofija Niedrīte
 3-Roberts Poikans
 4-Tomass Lībenzons
1-Krišjānis Rudzītis
2-Ralfs Putriņš
3-Alberts Makstenieks
4-Jānis Īve
 1-Roberts Kronbergs
 2-Gustavs Garais
 3-Mare Reizniece
 4-Alberts A. Šķila


"C" Grupas (11 g.) uzvarētājs - Krišjānis Bodnieks

"B" Grupas (12 g.) uzvarētājs - Kristiāns Kuģevics

"A" Grupas (13- 16 g.) uzvarētājs - Mareks Strauts


Kategorija

 11 gadi ( C gr.)

 12 gadi ( B gr.)

 13-16 gadi ( A gr.)



Kodachi

 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Ardis Dolgais
 4-Aleksandrs Isupovs
 1-Kristiāns Kuģevics
 2-Arts Stuberovskis
 3-Tomass Zariņš
 4-Alekss Šķenders
 1-Nils Sauškins
 2-Alise Mende
 3-Rihards J. Beitāns
 4-Kristers Feldmanis


Tate- Kodachi
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Ardis Dolgais
 4-Aleksandrs Isupovs
 1-Rolands Lubejs
 2-Alekss Šķenders
 3-Kristiāns Kuģevics
 4-Arts Stuberovskis
 1-Mareks Strauts
 2-Nils Sauškins
 3-Rihards J. Beitāns
 4-Kristers Feldmanis


Nito Kodachi

 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Ardis Dolgais
 3-Emīls Vite
 4-Aleksandrs Isupovs
 1-Alekss Šķenders
 2-Tomass Zariņš
 3-Kristiāns Kuģevics
 4-Rolands Lubejs
 1-Nils Sauškins
 2-Alise Mende
 3-Mareks Strauts
 4-Kristers Feldmanis


Choken Morote
 1-Kristaps Ābols
 2-Krišjānis Bodnieks
 3-Emīls Vite
 4-Ardis Dolgais
 1-Arts Stuberovskis
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Alekss Šķenders
 4-Rolands Lubejs
 1-Kristers Feldmanis
 2-Alise Mende
 3-Kristiāns Šneiders
 4-Mareks Strauts


Choken Free                   
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Emīls Vite
 4-Ardis Dolgais
 1-Arts Stuberovskis
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Kristiāns Kuģevics
 4-Tomass Zariņš
 1-Mareks Strauts
 2-Kristers Feldmanis
 3-Rihards J. Beitāns
 4-Kristiāns Šneiders


Nunchaku                              
 1-Emīls Vite
 2-Aleksandrs Isupovs
 3-Kristaps Ābols
 1-Tomass Zariņš
 2-Alekss Šķenders
 3-Krišjānis Varkalis
 4-Arts Stuberovskis
 1-Mareks Strauts
 2-Kristiāns Šneiders
 3-Nils Sauškins
 4-Alise Mende




Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2017 "

4.posms / marts - aprīlis




Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2017 "

3.posms / janvāris - februāris

Bērni - 4, 5  un 6 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Klāvs/Domeniks R. Haralds/Dominiks Kristians O.
Tate Kodachi Haralds Jēkabs
Kristians O.
Nito Kodachi Kristians O./Domeniks
Klāvs/Dominiks Haralds
Choken Morote Kristians O. Dominiks Haralds
Choken Free Jēkabs Kristians O. Haralds

Bērni - 7 g. (VEF) - jaunākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Edvards Aleksis Matīss S.
Tate Kodachi Aleksis Edvards Artūrs V./Markuss O.
Nito Kodachi Aleksis Artūrs V. Matīss S.
Choken Morote Rolands B. Nilss
Matīss S./Aleksis
Choken Free Aleksis Artūrs V. Matīss S./Edvards

Bērni -7 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Dāvids E. Kārlis S.
Tate Kodachi Kārlis S. Dāvids E.
Nito Kodachi Kārlis S. Dāvids E.
Choken Morote Dāvids E. Kārlis S.
Choken Free Kārlis S. Dāvids E.

NUNCHAKU        
Dāvids E.Kārlis S.
 
Bērni - 8 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Roberts P. Patriks Bukolovskis
Tate Kodachi Roberts P. Sofija

Nito Kodachi Patriks Bukolovskis Roberts P.
Choken Morote Sofija Oskars

Choken Free Sofija Oskars

NUNCHAKU        
SofijaOskars
 
Bērni - 9 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Alberts Juna A. P. Patriks Bebris/Mare
Tate Kodachi Ginters G. Patriks Bebris Mare
Nito Kodachi Ralfs Alberts Ginters G./Andris Ūdris
Choken Morote Patriks Bebris Mare Ralfs
Choken Free Mare Ralfs Andris Ūdris

NUNCHAKU        
MarePatriks BebrisAlberts
 
       Kadeti  10-11  gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Tomass Z. Kristaps Ā. Toms P.
Tate Kodachi Gustavs B. Armands Kristaps Ā.
Nito Kodachi Toms P. Tomass Z. Armands
Choken Morote Kristaps Ā. Armands Tomass Z.
Choken Free Tomass Z. Kristaps Ā. Armands

NUNCHAKU        
Tomass Z.Gustavs B.
Valters

Kadeti  12 gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Kristians K.
Krišjānis V. Oto
Tate Kodachi Rolands L. Krišjānis V. Kristians K.
Nito Ryu
Kristians K. Oto
Krišjānis V.
Choken Morote Krišjānis V. Rolands L. Kristians K.
Choken Free Kristians K. Krišjānis V. Georgs Z.

NUNCHAKU        
Oto Krišjānis V. Kristians K.

 Kadeti 13-15 gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Ralfs Ž. Maksims O. Rihards B.
Tate Kodachi Rihards B. Mareks S. Maksims O.
Nito Kodachi Maksims O. Ralfs Ž. Alise M.
Choken Morote Maksims O. Rihards B. Mareks S.
Choken Free Ralfs Ž. Alise M. Maksims O.

NUNCHAKU        
Rihards B.Mareks S.Alise M.
 
   Kadeti no 14 -17 gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi



Tate Kodachi


Nito Ryu



Choken Morote


Choken Free Marks R. Renards Oto

NUNCHAKU         



 

Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2017 "

3.posms / janvāris - februāris

Bērni - 4 un 5 g. (Arkādija)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Ella
Grēta Artūrs S. / Bruno
Tate Kodachi Grēta Roberts Eliass / Artūrs S.
Nito Kodachi Eliass Bruno Stefānija
Choken Morote Eliass Ella Grēta / Nikolass
Choken Free Marsels
Ella Artūrs S. / Ete

Bērni - 6 un 7 g. (Arkādija) - mazo gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Lukass G. Gusts Pujāts
Tate Kodachi Gusts Pujāts Lukass G.
Nito Kodachi Gusts Pujāts Lukass G.
Choken Morote Lukass G. Gusts Pujāts
Choken Free Lukass G. Gusts Pujāts

Bērni - 6-7 g. (Arkādija)
- jaunākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Madara Vadims F. Letīcija
Tate Kodachi Anrijs Letīcija Anna / Madara
Nito Kodachi Roberts G. Vadims F. Madara
Choken Morote Madara Letīcija Kristiāns V.
Choken Free Kristiāns V. Letīcija Madara

NUNCHAKU        
Olivers A.Kristiāns V.Anna

Bērni - 8 g. (
Arkādija) 

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Deniss R. Tomass L. Gustavs Č.
Tate Kodachi Patriks G. Jāzeps
Krišjānis R./Ričards K.
Nito Kodachi Krišjānis R. Ernests G. Gustavs Č.
Choken Morote Deniss R. Tomass L. Krišjānis R.
Choken Free Krišjānis R. Deniss R. Tomass L.
NUNCHAKU        
Letīcija
Deniss R.Krišjānis R.

Bērni - 6 un 7 g. (Arkādija) - mazo gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Ralfs D. Gusts Pujāts
Tate Kodachi Gusts Pujāts Ralfs D.
Nito Kodachi Lukass G. Gusts Pujāts
Choken Morote Lukass G. Gusts Pujāts
Choken Free Lukass G. Gusts Pujāts

Bērni - 9-10 g. (Arkādija) 

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Halina Haralds Eduards A.
Tate Kodachi Jānis Ī. Eduards A. Eduards V./Haralds
Nito Kodachi Halina Kārlis S. Sandis S.
Choken Morote Eduards V. Halina Kārlis S./Eduards A.
Choken Free Eduards V. Kārlis S. Haralds/Sandis S.
NUNCHAKU        
Jānis Ī.Eduards V.Eduards A.

Bērni no 10 g. (
Arkādija) - vecākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Roberts K. Gusts D. Renards
Tate Kodachi Alberts Dāvis L. Gusts D.
Nito Kodachi Alberts
Dāvis L. Renards
Choken Morote Renards Dāvis L. Alberts
Choken Free Roberts K. Alberts Dāvis L.
NUNCHAKU        
Dāvis L.Roberts K.Alberts

Kadeti - 11 g. (
Arkādija) 

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Krišjānis B. Aleksandrs I. Gustavs Grodz
Tate Kodachi Alekss Š. Krišjānis B. Aleksandrs I.
Nito Kodachi Krišjānis B. Gustavs Grodz Alekss Š.
Choken Morote Krišjānis B. Elma
Alekss Š.
Choken Free Krišjānis B. Leonards Alekss Š.
NUNCHAKU        
Alekss Š.ElmaAleksandrs I.

Kadeti - 12 un 14 g. (
Arkādija)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Adrians Z. Kristiāns Š. Nils S.
Tate Kodachi Arts S. Nils S. Adrians Žvibulis.
Nito Kodachi Adrians Z. Krišjānis L. Nils S.
Choken Morote Adrians Z. Nils S. Kristiāns Š.
Choken Free Arts S. Adrians Z. Krišjānis L.
NUNCHAKU        
Kristiāns Š.Arts S.Nils S.

Kadeti no 13 līdz 16 g. (Arkādija) - vecākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Kristers F. Gustavs P. Marina G.
Tate Kodachi Marina G. Gustavs P. Kristers F.
Nito Kodachi Gustavs P. Marina G. Kristers F.
Choken Morote Kristers F. Gustavs P. Marina G.
Choken Free Kristers F. Gustavs P. Marina G.
NUNCHAKU        
Marina G.Gustavs P.Kristers F.




Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2017 "

2.posms / novembris - decembris

Bērni - 4 un 5 g. (Arkādija)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Marsels/Ella
Grēta/Ete Stefānija/Roberts
Tate Kodachi Artūrs S./Ete Grēta/Ella Mārtiņš
Nito Kodachi Eliass Grēta Artūrs S.
Choken Morote Ella Roberts Eliass/Ete
Choken Free Artūrs S. Roberts Grēta/Ella

Bērni - 6 un 7 g. (Arkādija) - mazo gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Ralfs D. Gusts Pujāts
Tate Kodachi Gusts Pujāts Ralfs D.
Nito Kodachi Lukass G. Gusts Pujāts
Choken Morote Lukass G. Gusts Pujāts
Choken Free Lukass G. Gusts Pujāts

Bērni - 6-7 g. (Arkādija)
- jaunākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Anrijs A. Kristiāns V. Olivers A./Letīcija
Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote Anna
Kristiāns V. Bruno B./Olivers A.
Choken Free Madara Vadims F.
Kristiāns V./Anrijs A.

NUNCHAKU        
Anrijs
Roberts G.
Olivers A.

Bērni - 8 g. (
Arkādija) 

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Deniss R. Eduards A. Tomass L.
Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote Krišjānis T. R. Ernests G. Patriks G./Rūdolfs D.
Choken Free Patriks G. Eduards A. Gustavs Č./Rūdolfs D.
NUNCHAKU        
Krišjānis T. R.Patriks G.Ernests G.

Bērni - 9-10 g. (
Arkādija) 

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Kārlis S. Sandis S. Halina
Tate Kodachi


Nito Kodachi


Choken Morote Eduards V. Kārlis S. Jānis Ī.
Choken Free Halina Haralds Jānis Ī.
NUNCHAKU        
HaraldsKārlis S.Eduards A./Halina

Bērni no 10 g. (
Arkādija) - vecākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Gusts D. Aleksandrs I.
Kristaps D./Dāvis L.
Tate Kodachi Gusts D. Ričards V. Kārlis P./Gustavs G.
Nito Kodachi Alberts
Renards Ričards V./Kristaps D.
Choken Morote Renards Dāvis L. Gustavs G.
Choken Free Alberts Gusts D. Renards
NUNCHAKU        
RenardsAlbertsRoberts K.

Kadeti - 11 g. (
Arkādija) 

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Krišjānis L. Alekss Š. Krišjānis B.
Tate Kodachi Krišjānis L. Krišjānis B. Leonards
Nito Kodachi Krišjānis B. Alekss Š. Krišjānis L.
Choken Morote Alekss Š. Gustavs Grodz Krišjānis B.
Choken Free Krišjānis B. Alekss Š. Krišjānis L.
NUNCHAKU        
Alekss Š.Aleksandrs I.Emīls V.

Kadeti - 12 un 14 g. (
Arkādija)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Arts S. Nils S. Adrians Z.
Tate Kodachi Adrians Z. Kārlis V.
Elgars D.
Nito Kodachi Adrians Z. Arts S. Nils S.
Choken Morote Adrians Z. Kārlis V.
Choken Free Adrians Z. Kārlis V.
NUNCHAKU        
Nils S.Kristiāns Š.
Adrians Z.

Kadeti no 14 līdz 15 g. (Arkādija) - vecākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Anna
Kristers F. Gustavs P.
Tate Kodachi Gustavs P. Anna Kristers F.
Nito Kodachi Gustavs P. Marina G. Anna
Choken Morote


Choken Free Marina G. Kristers F. Anna
NUNCHAKU        
Marina G.Gustavs P.Kristers F.

Kadeti no 16 līdz 17 g. (
Arkādija)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Keita Loreta Š. Atis R. Anrijs D.
Tate Kodachi Keita Loreta Š. Atis R. Anrijs D.
Nito Ryu
Atis R. Keita Loreta Š. Anrijs D.
Choken Morote


Choken Free


NUNCHAKU        
Keita Loreta Š. Atis R.


Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2017 "

2.posms / novembris - decembris

Bērni - 4 un 5 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Dominiks
Robins

Tate Kodachi Domeniks R. Rinalds
Dominiks
Nito Kodachi Robins Dominiks
Choken Morote Robins Domeniks R. Dominiks
Choken Free Domeniks R. Rinalds Dominiks


























Bērni - 6-7 g. (VEF) - jaunākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Kristians O.
Haralds
Artūrs V./Edvards
Tate Kodachi Rolands B. Aleksis Haralds
Nito Kodachi Klāvs
Aleksis Kristians O.
Choken Morote Nils
Artūrs V. Markuss O./Rolands B.
Choken Free Artūrs V. Kristians O. Matīss S.

Bērni -7 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Sofija N. Kārlis S. Dāvids E.
Tate Kodachi Sofija N. Dāvids E. Kārlis S.
Nito Kodachi Sofija N. Kārlis S. Dāvids E.
Choken Morote Dāvids E. Sofija N. Kārlis S.
Choken Free Sofija N. Kārlis S. Dāvids E.

NUNCHAKU        
Sofija N.Kārlis S.
 
Bērni - 8 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Patriks Bebris Andris Ūdris Andrejs P.
Tate Kodachi Patriks Bukolovskis Andris Ūdris Krišs K.
Nito Kodachi Andris Ūdris Patriks Bukolovskis Patriks Bebris
Choken Morote Patriks Bebris Andris Ūdris Andrejs P./Roberts P.
Choken Free Patriks Bukolovskis Krišs K. Andrejs P./Andris Ū.

NUNCHAKU        
Ralfs
Andris ŪdrisPatriks Bebris
 
Bērni - 9 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Gustavs B. Ginters G. Alberts
Tate Kodachi Ginters G. Gustavs B. Alberts
Nito Kodachi Alberts Ginters G. Gustavs B.
Choken Morote Ginters G. Alberts Gustavs B.
Choken Free Gustavs B. Mare Alberts

NUNCHAKU        
Alberts Ginters G.Juna A. P.
 
        Bērni  9-10 g. (VEF) vec.gr

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Toms P. Ardis Armands
Tate Kodachi Toms P. Ardis Roberts P.
Nito Kodachi Toms P. Armands Ardis
Choken Morote Armands Toms P. Ardis
Choken Free Toms P. Armands Ardis

NUNCHAKU        
Toms P.Roberts P.
Ardis
 
       Kadeti  11  gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Tomass Z.

Tate Kodachi
Kristaps Ā.
Nito Kodachi Tomass Z.

Choken Morote Kristaps Ā. Valters S. Tomass Z.
Choken Free Kristaps Ā. Tomass Z. Valters S.

NUNCHAKU        

Tomass Z.

Kadeti  12 gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Matīss R. M. Krišjānis V.
Tate Kodachi Oto

Rolands L.
Nito Ryu

Oto
Rihards B.
Choken Morote Krišjānis V. Matīss R. M. Rolands L.
Choken Free Krišjānis V. Rihards B. Rolands L.

NUNCHAKU        
Oto

Rolands L.

 Kadeti 13-15 gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Alise M. Maksims O. Mareks S.
Tate Kodachi Ralfs Ž. Mareks S. Alise M.
Nito Kodachi Ralfs Ž. Mareks S. Alise M.
Choken Morote Mareks S. Alise M. Ralfs Ž.
Choken Free Mareks S. Ralfs Ž. Maksims O.

NUNCHAKU        
Ralfs Ž.Mareks S.Alise M.
 
   Kadeti no 14 -17 gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Marks R. Oto Renards
Tate Kodachi Renards Marks R. Oto
Nito Ryu
Marks R. Renards Oto
Choken Morote Renards Marks R. Oto
Choken Free Marks R. Renards Oto

NUNCHAKU         



 



Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2017 "

1.posms / septembris - oktobris

Bērni - 4 un 5 g. (Arkādija)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Marsels
Grēta Stefānija
Tate Kodachi Grēta Eliass
Artūrs S.
Roberts
Nito Kodachi Artūrs S. Ella
Grēta
Ete
Choken Morote Artūrs S. Grēta Stefānija
Choken Free Ete
Ella

Bērni - 5 un 6 g. (Arkādija) 

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Gusts Pujāts Lukass G. Ralfs D.
Tate Kodachi Ralfs D. Gusts Pujāts
Nito Kodachi Ralfs D. Gusts Pujāts
Choken Morote Ralfs D. Lukass G.
Gusts Pujāts
Choken Free Roberts
Artūrs S. Grēta
Mārtiņš

Bērni - 7 g. (Arkādija)
- jaunākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Rūdolfs D.
Anrijs A. Roberts Č.
Letīcija
Tate Kodachi Olivers A. Anrijs A. Madara
Kristiāns V.
Nito Kodachi Kristiāns V. Letīcija Madara
Anrijs A.
Choken Morote Kristiāns V. Madara Ričards K.
Choken Free Anrijs A. Vadims
Anna/Madara

NUNCHAKU        
MadaraRoberts Č.Letīcija

Bērni - 8 g. (
Arkādija) 

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Krišjānis T. R. Ernests G.
Taisja
Haralds K.
Tate Kodachi Krišjānis T. R. Patriks Ginters Ernests G.
Nito Kodachi Eduards A. Deniss R. Ernests G.
Choken Morote Krišjānis T. R. Eduards A. Tomass L.
Choken Free Rūdolfs D.
Deniss R. Eduards A.
NUNCHAKU        
Krišjānis T. R.Patriks GintersEduards A.
Deniss R.

Bērni - 9 g. (
Arkādija) 

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Eduards V. Jānis Ī. Halina
Tate Kodachi Halina Jānis Ī. Haralds
Nito Kodachi Halina
Kārlis S. Eduards V.
Taisja
Choken Morote Halina Kārlis S. Sandis S.
Choken Free Jānis Ī. Kārlis S. Halina
NUNCHAKU        
Kārlis S.Eduards V.Halina

Bērni no 9-10 g. (
Arkādija) - vecākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Dāvis L. Emīls V. Gustavs G.
Gusts D.
Tate Kodachi Kristaps D. Dāvis L. Gusts D.
Renards
Nito Kodachi Renards
Dāvis L. Gusts D.
Ričards V.
Choken Morote Emīls V. Renards Ričards V.
Kārlis P.
Choken Free Dāvis L. Emīls V. Kristaps D.
Renards
NUNCHAKU        
Emīls V.Roberts K.Gustavs G.
Renards

Kadeti - 11 g. (
Arkādija) 

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Gustavs Grodz Kārlis V.
Alekss Š.
Tate Kodachi Krišjānis B. Krišjānis L. Alekss Š.
Nito Kodachi Krišjānis L. Alekss Š. Emīls V.
Choken Morote Krišjānis L. Gustavs Grodz Krišjānis B.
Choken Free Krišjānis B. Krišjānis L. Alekss Š.
NUNCHAKU        
Krišjānis L.Gustavs GrodzAlekss Š.

Kadeti - 12 un 14 g. (
Arkādija)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Nils S. Adrians Z. Niks N. K.
Tate Kodachi Nils S. Adrians Ž. Kārlis V.
Nito Kodachi Nils S. Adrians Ž. Kārlis V.
Choken Morote Arts S. Adrians Z. Nils S.
Choken Free Arts S. Adrians Z. Nils S.
NUNCHAKU        
Adrians Ž.Arts S.Adrians Z.

Kadeti no 13 līdz 15 g. (Arkādija) - vecākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Gustavs P. Marina G. Kristofers F.
Tate Kodachi Marina G. Kristofers F. Anna
Nito Kodachi Gustavs P. Anna
Kristofers F.
Choken Morote Kristofers F. Gustavs P. Marina G.
Choken Free Marina G. Gustavs P. Kristofers F.
NUNCHAKU        
Marina G.Kristofers F.Gustavs P.

Kadeti no 15 līdz 17 g. (
Arkādija)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Atis R. Keita Loreta Š. Anrijs D.
Tate Kodachi Atis R. Keita Loreta Š. Anrijs D.
Nito Ryu
Keita Loreta Š. Atis R. Anrijs D.
Choken Morote Atis R. Keita Loreta Š. Anrijs D.
Choken Free Keita Loreta Š. Anrijs D. Atis R.
NUNCHAKU        
Keita Loreta Š. Atis R.


Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2017 "

1.posms / septembris - oktobris

Bērni - 4 un 5 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Domeniks R.
Teodors

Tate Kodachi

Domeniks R.
Nito Kodachi Domeniks R. Teodors
Choken Morote Dominiks Domeniks R. Teodors
Choken Free Domeniks R. Dominiks Teodors

Bērni -  5 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Jēkabs G. Emīls D.
Rinalds
Tate Kodachi Rinalds Jēkabs G.
Nito Kodachi Emīls D. Rinalds Jēkabs G.
Choken Morote


Choken Free


Bērni - 6 g. (VEF) - jaunākā gr.

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Matīss S. Artūrs V. Markuss O.
Tate Kodachi Aleksis
Rolands B.
Nils J.
Artūrs V.
Nito Kodachi Markuss O. Matīss S. Rolands B.
Choken Morote Matīss S. Markuss O. Artūrs V.
Choken Free Matīss S. Nils J. Markuss O.

Bērni -7 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Dāvids E. Krišs K.
Kārlis S.
Tate Kodachi Kārlis S. Sofija N.
Nito Kodachi Kārlis S. Sofija N.
Choken Morote Dāvids E. Kārlis S. Krišs K.
Choken Free Sofija N. Dāvids E. Kārlis S.

NUNCHAKU        
Sofija N.Dāvids E.Kārlis S.
 
Bērni - 8 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Andris Ūdris Oskars
Patriks Bukolovskis
Tate Kodachi Andrejs P.
Andris Ūdris Krišs K.
Nito Kodachi Andrejs P. Patriks Bebris Andris Ūdris
Choken Morote Ginters G. Patriks Bukolovskis Andris Ūdris
Choken Free Ginters G. Patriks Bebris Oskars

NUNCHAKU        
Andrejs P.Andris ŪdrisPatriks Bukolovskis
 
Bērni - 9 g. (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Ginters G. Juna A. P.
Mare
Tate Kodachi Gustavs B. Kristaps U. Gothards Juna A. P.
Nito Kodachi Gustavs B. Juna A. P. Ginters G.
Choken Morote Mare Alberts Juna A. P.
Choken Free Kristaps U. Gothards Mare Alberts

NUNCHAKU        
Gustavs B.Kristaps U. GothardsGinters G.
 
        Bērni  9-10 g. (VEF) vec.gr

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Valters S. Ardis
Toms P.
Tate Kodachi Valters S. Toms P. Ardis
Nito Kodachi Toms P. Ardis Armands
Choken Morote Toms P. Armands Ardis
Choken Free Toms P. Valters S. Ardis

NUNCHAKU        
Toms P.Ardis

 
       Kadeti no 11 un 12 gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Kristaps Ā. Tomass Z. Matīss R. M.
Tate Kodachi Tomass Z. Matīss R. M. Kristaps Ā.
Nito Kodachi Rolands L. Kristaps Ā. Rihards B.
Choken Morote Alise M.
Tomass Z. Kristaps Ā.
Choken Free Kristaps Ā. Matīss R. M. Valters S.

NUNCHAKU        
Tomass Z.Valters S.Matīss R. M.

 
Kadeti 12-13-15 gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Kristians Kuģevics
Mareks S. Alise M.
Tate Kodachi Rolands L.
Mareks S. Ralfs Ž.
Nito Kodachi Kristians Kuģevics Mareks S. Maksims O.
Choken Morote Kristians Kuģevics Ralfs Ž.
Maksims O.
Choken Free Kristians Kuģevics Krišjānis V. Mareks S.

NUNCHAKU        
Kristians KuģevicsKrišjānis V.Ralfs Ž.
 
   Kadeti no 14 -17 gadi (VEF)

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Renards Marks R. Oto
Tate Kodachi Renards Marks R. Oto
Nito Ryu
Renards Marks R. Oto
Choken Morote Renards Marks R. Oto
Choken Free Renards Marks R. Oto

NUNCHAKU         



 


Latvijas mēroga sacensības Sporta Čanbarā

Rīgas Čempionāts "RIGA CUP 2016"

FINĀLS

14. maijs 2016

REZULTĀTI:

"I" Grupas (4-5 g.) uzvarētājs - Vanesa Smiltena

"H" Grupas (6 g.) uzvarētājs - Kristiāns Vārpiņš

"G" Grupas (7 g.) uzvarētājs - Sofija Niedrīte


Kategorija

 4-5 gadi ( I gr.)

 6 gadi ( H gr.)

 7 gadi ( G gr.)



Kodachi

 1-Kristiāns Omuls
 2-Artūrs Sizass
 3-Vanesa Smiltena
 4-Stefānija Sokolova

 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Artūrs Vītums
 3-Aleksandrs Protop.
 4-Dāvids Eglītis

 1-Krišjānis Gailāns
 2-Reinis Paikens
 3-Roberts Vikmans
 4-Letīcija Šnirsone


Tate- Kodachi
  1-Artūrs Sizass
 2-Kristiāns Omuls
 3-Jānis Innus
 4-Grēta Ā. Ābola
 1-Aleksandrs Protop.
 2-Artūrs Vītums
 3-Roberts Čirka
 4-Dāvids Eglītis
 1-Reinis Paikens
 2-Anrijs Augustinovič
 3-Madara Dobele
 4-Roberts Vikmans



Nito Kodachi

 1-Vanesa Smiltena
 2-Artūrs Sizass
 3-Robins Siliņš
 4-Stefānija Sokolova
 1-Artūrs Vītums
 2-Roberts Gulbis
 3-Kristiāns Vārpiņš
 4-Dāvids Eglītis
 1-Sofija Niedrīte
 2-Anrijs Augustinovič
 3-Letīcija Šnirsone
 4-Roberts Vikmans



Choken Morote
  1-Kristiāns Omuls
 2-Stefānija Sokolova
 3-Grēta Ā. Ābola
 4-Jānis Innus

 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Artūrs Vītums
 3-Roberts Čirka
 4-Dāvids Eglītis
 1-Sofija Niedrīte
 2-Letīcija Šnirsone
 3-Reinis Paikens
 4-Anrijs Augustinovič



Choken Free           

 1-Kristiāns Omuls
 2-Grēta Ā. Ābola
 3-Jānis Innus
 4-Stefānija Sokolova
 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Dāvids Eglītis
 3-Aleksandrs Protop.
 4-Artūrs Vītums
 1-Anrijs Augustinovič
 2-Reinis Paikens
 3-Sofija Niedrīte
 4-Krišjānis Gailāns



Nunchaku                              
 
 
 1-Sofija Niedrīte
 2-Rūdolfs Dāvidsons
 3-Reinis Paikens
 3-Miks Pastars



"F" Grupas (8 g.) uzvarētājs - Krišjānis Toms Rudzītis

"E" Grupas (9 g.) uzvarētājs - Kristaps Uldis Gothards

"D" Grupas (10 g.) uzvarētājs - Krišjānis Bodnieks


Kategorija

 8 gadi ( F gr.)

 9 gadi ( E gr.)

 10 gadi ( D gr.)



Kodachi

 1-Krišjānis Rudzītis
 2-Ginters Greinis
 3-Kristaps Smirnovs
 4-Andris Ūdris

 1-Ralfs Frīdrihsons
 2-Kristaps U. Gothads
 3-Rūdolfs Paikens
 4-Roberts Kronbergs

 1-Jēkabs Siliņš
 2-Krišjānis Bodnieks
 3-Emīls Vite
 4-Valters Saltais


Tate- Kodachi
  1-Andris Ūdris
 2-Patriks Ginters
 3-Jānis Īve
 4-Ginters Greinis
 1-Rūdolfs Paikens
 2-Gustavs Garais
 3-Kristaps U. Gothads
 4-Ralfs Frīdrihsons
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Toms Pastars
 4-Emīls Vite



Nito Kodachi

 1-Kārlis Strautiņš
 2-Andris Ūdris
 3-Krišjānis Rudzītis
 4-Andrejs Popadins
 1-Kristaps U. Gothads
 2-Dāvis P. Lange
 3-Ralfs Frīdrihsons
 4-Rūdolfs Paikens
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Toms Pastars
 3-Emīls Vite
 4-Valters Saltais



Choken Morote
  1-Krišjānis Rudzītis
 2-Andrejs Popadins
 3-Patriks Bukolovski.
 4-Eduards Auzenbahs

 1-Dāvis P. Lange
 2-Rūdolfs Paikens
 3-Ralfs Frīdrihsons
 4-Kristaps  U.Gothads
 1-Kristaps Ābols
 2-Emīls Vite
 3-Toms Pastars
 4-Patriks Gredzens



Choken Free                   

 1-Ginters Greinis
 2-Kārlis Strautiņš
 3-Andris Ūdris
 4-Eduards Auzenbah
 1-Kristaps U.Gothads
 2-Gustavs Garais
 3-Roberts Kronbergs
 4-Dāvis P. Lange
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Jēkabs Siliņš
 3-Kristaps Ābols
 4-Toms Pastars



Nunchaku                              
 1-Ginters Greinis
 2-Krišjānis Rudzītis
 3-Jānis Īve
 4-Andris Ūdris
 1-Ralfs Frīdrihsons
 2-Rūdolfs Paikens
 3-Roberts Kronbergs
 4-Dāvis P. Lange
 1-Valters Saltais
 2-Emīls Vite
 3-Krišjānis Bodnieks
 3-Kristaps Ābols



"C" Grupas (11 g.) uzvarētājs - Krišjānis Marts Lange

"B" Grupas (12-14 g.) uzvarētājs - Adrians Zutis

"A" Grupas (15- 17 g.) uzvarētājs - Keita Loreta Špēla


Kategorija

 11 gadi ( C gr.)

 12-14 gadi ( B gr.)

 15-17 gadi ( A gr.)



Kodachi

 1-Krišjānis M. Lange
 2-Tomass Zariņš
 3-Oto Rukmanis
 4-Georgs S. Zariņš

 1-Adrians Zutis
 2-Mareks Strauts
 3-Maksims Orlovs
 4-Alise Mende

 1-Renards Grabis
 2-Mihails Buņins
 3-Keita L. Špēla
 


Tate- Kodachi
  1-Georgs S. Zariņš
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Oto Rukmanis
 4-Tomass Zariņš
 1-Adrians Zutis
 2-Alise Mende
 3-Anete Strode
 4-Maksims Orlovs

 1-Renards Grabis
 2-Mihails Buņins
 3-Atis Ruskulis



Nito Kodachi

 1-Krišjānis Varkalis
 2-Krišjānis M. Lange
 3-Oto Rukmanis
 4-Tomass Zariņš
 1-Mareks Strauts
 2-Alise Mende
 3-Anete Strode
 4-Maksims Orlovs
 1-Keita L. Špēla
 2-Renrds Grabis
 3-Mihails Buņins
 4-Atis Ruskulis



Choken Morote
  1-Krišjānis Varkalis
 2-Krišjānis M. Lange
 3-Oto Rukmanis
 4-Renārs Doniņš 

 1-Anete Strode
 2-Maksims Orlovs
 3-Mareks Strauts
 4-Adrians Zutis
 1-Renards Grabis
 2-Keita L. Špēla
 3-Atis Ruskulis
 4-Mihails Buņins



Choken Free                   

 1-Oto Rukmanis
 2-Krišjānis M. Lange
 3-Krišjānis Varkalis
 4-Renārs Doniņš
 1-Anete Strode
 2-Mareks Strauts
 3-Adrians Zutis
 4-Alise Mende
 1-Renards Grabis
 2-Atis Ruskulis
 3-Keita L. Špēla
 4-Mihails Buņins



Nunchaku                              
 1-Krišjānis M. Lange
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Renārs Doniņš
 4-Tomass Zariņš
 1-Anete Strode
 2-Mareks Strauts
 3-Adrians Zutis
 4-Maksims Orlovs
 1-Atis Ruskulis
 2-Keita L. Špēla
 




Rīgas mēroga sacensības

 Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2015 "

FINĀLS

Starp bērniem un pusaudžiem

23.maijs 2015.gads

Kategorija

 5 gadi ( I gr. )

 6 gadi ( H gr. )

 7 gadi ( G gr. )



KODACHI

 Artūrs Vītums
 Kristiāns Vārpiņš

 Nils Jaunzems
 Vanesa Smiltena
 Jēkabs Sakss
 Sofija Niedrīte

 Mikus T. Ļaksa
 Dāvids Spalviņš
 Ginters Greinis
 Jānis Īve

 Knuts Riekstiņš
 Krišjānis T Rudzītis

TATE KODACHI
 Nils Jaunzems
 Kristiāns Vārpiņš
 Aleksandrs Protopop.
 Kārlis Strēlis
 Neila Ruskule
 Dāvids Spalviņš

 Jēkabs Sakss
 Sofija Niedrīte
 Krišjānis T Rudzītis
 Ginters Greinis
 Knuts Riekstiņš
 Kristaps Smirnovs

NITO KODACHI

 Nils Jaunzems
 Kārlis Strēlis

 Kristiāns Vārpiņš
 Artūrs Vītums
 Reinis Paikens
 Jēkabs Sakss

 Sofija Niedrīte
 Mikus T. Ļaksa
 Ginters Greinis
 Jānis Īve

 Haralds Kirhners
 Andrejs Popadins

CHOKEN MOROTE
 Artūrs Vītums
 Kristiāns Vārpiņš

 Aleksandrs Protopop.
 Nils Jaunzems
 Lorete Inuss
 Neila Ruskule

 Reinis Paikens
 Mikus T. Ļaksa
 Ralfs Petrovs
 Kārlis Strautiņš

 Knuts Riekstiņš
 Krišjānis T Rudzītis


CHOKEN
FREE       

 Kārlis Strēlis
Artūrs Vītums      

 Kristiāns Vārpiņš
 Nils Jaunzems
 Sofija Niedrīte
 Anrijs Augusta.

 Jēkabs Sakss
 Reinis Paikens
 Ginters Greinis
 Haralds Kirhners

Patriks Bebris
Kristaps Smirnovs


NUNCHAKU


 Ginters Greinis
 Kārlis Strautiņš

 Knuts Riekstiņš
 Jānis Īve


Kategorija

 8 gadi ( F gr. )

 9 gadi ( E gr. )

 10 gadi ( D gr. )



KODACHI

 Rūdolfs Paikens
 Beate Lūsiņa

 Gustavs Beķeris
 Dāvis Lange
 Hugo Lūsiņš
 Leons Obuļevičš

 Kristaps Ābols
 Aleksis/Kr. Bodnieks

 Kristiāns Kuģevics
 Tomass Zariņš

 Oskars Saļms
 Krišjānis Lange

TATE KODACHI
 Gustavs Beķeris
 Rems Riekstiņš

 Alberts Makstenieks
 Beate Lūsiņa
 Kristaps Ābols
 Krišjānis Bodnieks

 Valters Saltais
 Aleksis
 Georgs S. Zariņš
 Oskars Saļms

 Kristiāns Kuģevics
 Tomass Zariņš

NITO KODACHI

 Beate Lūsiņa
 Rūdolfs Paikens

  Dāvis Lange
 Alberts Makstenieks
 Valters Saltais
 Hugo Lūsiņš

 Leons Obuļevičš
 Krišjānis Bodnieks
 Krišjānis Varkalis
 Oto Rukmanis

 Oskars Saļms
 Krišjānis Lange

CHOKEN MOROTE
 Rems Riekstiņš
 Rūdolfs Paikens

 Dāvis Lange
 Gustavs Beķeris
 Toms Pastars
 Krišjānis Bodnieks

 Kristaps Ābols
 
Aleksis
 Kristiāns Kuģevics
 Krišjānis Lange

 Oskars Saļms
 Oto Rukmanis


CHOKEN
FREE       

 Gustavs Beķeris        
 Dāvis Lange

 Alberts Makstenieks
 Beate Lūsiņa
 Toms Pastars
 Aleksis Liepiņs

 Valters Saltais
 Hugo/Emīls Vite
 Kristiāns Kuģevics
 Krišjānis Lange

 Oto Rukmanis
 Tomass Zariņš


NUNCHAKU
 Gustavs Beķeris         
 Beate Lūsiņa

 Rūdolfs Paikens
 Rems Riekstiņš
 Kristaps Ābols
 
Hugo Lūsiņš
 Krišjānis Bodnieks
 Toms Pastars
 Kristiāns Kuģevics
 Krišjānis Lange

 Krišjānis Varkalis
 Oto Rukmanis



Kategorija

 11 gadi ( C gr. )

 12-14 gadi ( B gr. )

 14-16 gadi ( A gr. )



KODACHI

 Nils Sauškins
 Mārtiņš Priede

 Emīls Leimanis
 Jurģis Rāts
Anete Strode
Nils Lurie

Gustavs Priedītis
Mareks Strauts
 Renards Grabis
 Mārcis Garais

 Keita L. Špēla
 Atis Ruskulis

TATE KODACHI
 Adrians Zutis
 Alise Mende

 Mikus Gailis/Jurģ.
 Emīls Leimanis
Anete Strode
Mareks Strauts

Nils Lurie
Gustavs Priedītis
 Renards Grabis
 Mārcis Garais

 Keita L. Špēla
 Mihails Buņins

NITO KODACHI

NITO RYU
 Nils Sauškins
 Alise Mende

 Mārtiņš Priede
 Mikus Gailis/Adr.
Mareks Strauts
Anete Strode

Nils Lurie
Gustavs Priedītis
 Renards Grabis
 Mārcis Garais

 Keita L. Špēla
 Atis Ruskulis

CHOKEN MOROTE
 Adrians Zutis
 Mārtiņš Priede
 Nils Sauškins
 Alise Mende
Gustavs Priedītis
Nils Lurie

Mareks Strauts
Anete Strode
 Renards Grabis
 Mārcis Garais

 Atis Ruskulis
 Mihails Buņins


CHOKEN 
FREE       

 Mārtiņš Priede
 Adrians Zutis

 Jurģis Rāts
 Alise Mende
X Gustavs Priedītis
X Nils Lurie

X Anete Strode
X Mareks Strauts
 Mihails Buņins
 Renards Grabis
 Keita L. Špēla
 Atis Ruskulis


NUNCHAKU
 Mikus Gailis/Adr.
 Mārtiņš Priede

 Alise Mende
Lauris Šmits/Adrians Z
Anete Strode
Mareks Strauts

Gustavs Priedītis
Nils Lurie
 Atis Ruskulis
 Keita L. Špēla

 Mārcis Garais
 Mihails Buņins




LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

FINĀLS

Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2014 "

 17.05.2014.

                             


LSCF Klubu sacensības Sporta Čanbarā

Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2013 "

FINĀLS

11. 05. 2013.

  REZULTĀTI:

"H" Grupas (5 g.) uzvarētājs - Kārlis Strautiņš

"G" Grupas (6 g.) uzvarētājs - Kristaps Ūldis Gothards

"F" Grupas (7 g.) uzvarētājs - Ričards Bondarāns


Kategorija

 5 gadi (H gr.)

 6 gadi ( G gr.)

 7 gadi (F gr.)



Kodachi

 1-Kārlis Strautiņš
 2-Ernests Garbars
 3-Ralfs Putriņš
 4-Eduards Roze

 1-Alberts Druska
 2-Adrians Viņikovs
 3-Artūrs Timofejevs
 4-Rūdolfs Paikens

 1-Emīls Vite
 2-Matīss Girons
 3-Kristaps Ābols
 4-Bea Kuģevica


Tate- Kodachi
  1- Ralfs Putriņš
 2-Haralds Kirhners
 3-Kārlis Strautiņš
 4-Ernests Garbars
 1-Kristaps Gothards
 2-Alberts Druska
 3-Adrians Viņikovs
 4-Artūrs Timofejevs
 1-Bea Kuģevica
 2-Valters saltais
 3-Emīls Vite
 4-Matīss Girons



Choken Morote

 1-Ernests Garbars
 2-Ralfs Petrovs
 3-Kārlis Strautiņš
 4-Haralds Kirhners
 1-Adrians Viņikovs
 2-Henrihs Meiers
 3-Kristaps Gothards
 4-Artūrs Timofejevs
 1-Emīls Vite
 2-Bea Kuģevica
 3-Matīss Girons
 4-Kristaps Ābols



Choken Free
  1-Kārlis Strautiņš
 2-Ernests Garbars
 3-Eduards Roze
 4-Juna Plotņikova

 1-Adrians Viņikovs
 2-Alberts Druska
 3-Rūdolfs Paikens
 4-Artūrs Timofejevs
 1-Ričards Bondarāns
 2-Bea Kuģevica
 3-Kristaps Ābols
 4-Matīss Girons



                  
Nito Kodachi
                  
                  
 1-Kristaps Ābols
 2-Bea Kuģevica
 3-Valter Saltais
 4-Ričards Bondarāns

"E" Grupas (8 g.) uzvarētājs - Kristians Kuģevics

"D" Grupas (9 g.) uzvarētājs - Artūrs Jansons

"C" Grupas (10 g.) uzvarētājs - Ernests Augusts


Kategorija

 8 gadi (E gr.)

 9 gadi ( D gr.)

 10 gadi (C gr.)



Kodachi

 1-Kristians Kuģevics
 2-Krišjānis Lange
 3-Oto Rukmanis
 4-Ronalds Pudāns

  1-Artūrs Jansons      
 2- Lauris D. Šmits
 3-Rihards Beitāns
 4-Nils Sauškins
  1-Ernests Augusts    
  2-Jēkabs Villers


Tate- Kodachi
 1-Justs Munics
 2-Krišjānis Lange
 3-Kristians Kuģevics
 4-Ronalds Pudāns
 1-Nils Sauškins
 2-Artūrs Jansons
 3-Adrians Zutis
4-Gustavs Šteinbergs  

 1-Ernests Augusts
 2-Jēkabs Villers



Choken Morote

 1-Tomass Zariņš
 2-Kristians Kuģevics
 3-Krišjānis Lange
 4-Ronalds Pudāns
 1-Artūrs Jansons
 2-Mārtiņš Priede
 3-Nils Sauškins
 4-Adrians Zutis

 1-Ernests Augusts
 2-Jēkabs Villers



Choken Free
 1-Kristians Kuģevics
 2-Ronalds Pudāns
 3-Krišjānis Lange
 4-Tomass Zariņš

 1-Māris Kļava
2-Gustavs Šteinbergs  
 3-Adrians Zutis
 4-Artūrs Jansons
 1-Jēkabs Villers
 2-Ernests Augusts


                  

Nito Kodachi                                               
 1-Oto Rukmanis
 2-Kristians Kuģevics
 3-Krišjānis Lange
 4-Ronalds Pudāns

1-Gustavs Šteinbergs 
 2-Ralfs Jucjus
 3-Māris Kļava
 4-Adrians Zutis
 1-Ernests Augusts
 2-Jēkabs Villers


"B" Grupas (no 11-12 g.) uzvarētājs - Kristaps Bērziņš

"A" Grupas (no 13-16 g.) uzvarētājs - Edvards Kalniņš


Kategorija


 11-12 gadi (B gr.)

 13-16 gadi (A gr.)



Kodachi

 
 1-Renards Grabis
 2-Kristaps Bērziņš
 3-Māris Mazulis
 4-Atis Ruskulis

 1-Edvards Kalniņš
 2-Edvīns Sidenko
 3-Arnolds Dzirnis 
 3-Rainers Mūrnieks


Tate- Kodachi
 
 1-Kristaps Bērziņš
 2-Renards Grabis
 3-Atis Ruskulis
 4-Heidijs Tions

 1-Rainers Mūrnieks
 2-Edvards Kalniņš
 3-Arnolds Dzirnis 
 3-Edvīns Sidenko



Choken Morote

 
 1-Kristaps Bērziņš
 2-Māris Mazulis
 3-Renards Grabis
 4-Atis Ruskulis

 1-Edvards Kalniņš
 2-Mihails Buņins
 3-Arnolds Dzirnis
 3-Katrīna Bērziņa


Choken Free
 
 1-Kristaps Bērziņš
 2-Renards Grabis
 3-Heidijs Tions
 4-Māris Mazulis

 1-Edvards Kalniņš
 2-Keita L. Špēla
 3-Arnolds Dzirnis 
 3-Katrīna Bērziņa

                  
Nito Kodachi

Nito Ryu
 
 1-Kristaps Bērziņš
 2-Heidijs Tions
 3-Renards Grabis
 3-Atis Ruskulis

 1-Edvīns Sidenko
 2-Arnolds Dzirnis
 3-Edvards Kalniņš
 3-Rainers Mūrnieks







Rīgas Klubu Čempionāts Sporta Čanbarā

" RIGA CUP 2012 "

  12.maijs  2012.gads

FINĀLS

"I" Grupas (4 g.) uzvarētājs - Haralds Kirhners

"H" Grupas (5 g.) uzvarētājs - Henrihs Meiers

"G" Grupas (6 g.) uzvarētājs - Bea Kuģevica



Kategorija

 4 gadi (I gr.)

 5 gadi ( H gr.)

 6 gadi (G gr.)



Kodachi

 1-Haralds Kirhners
 2-Emīls Zommers
 3-Ernests Garbars
 4-Kārlis Strautiņš

 1-Emīls Vite
 2-Zita Toma
 3-Elīza Zušmane
 4-Henrihs Meiers

 1-Bea Kuģevica
 2-Gustavs Ružickis
 3-Tomass Zariņš
 4-Ralfs Staģis


Tate- Kodachi
  1-Haralds Kirhners
 2-Ernests Garbars
 3-Kārlis Strautiņš
 4-Juna Plotņikova
 1-Zita Toma
 2-Elīza Zušmane
 3-Adriana Kukele
 4-Henrihs Meiers
 1-Gustavs Ružickis
 2-Tomss Žariņš
 3-Ralfs Staģis
 4-Valters saltais



Choken Morote

 1-Haralds Kirhners
 2-Ernests Garbars
 3-Emīls Zommers
 4-Juna Plotņikova
 1-Henrihs Meiers
 2-Emīls Vite
 3-Elīza Zušmane
 4-Zita Toma
 1-Patriks Gredzens
 2-Ričards Bondarāns
 3-Ralfs Staģis
 4-Tomass Zariņš



Choken Free


  

 
 1-Bea Kuģevica
 2-Kristaps Ābols
 3-Patriks Gredzens
 4-Ralfs Staģis


"F" Grupas (7 g.) uzvarētājs - Kristians Kuģevics

"E" Grupas (8 g.) uzvarētājs - Nils Sauškins

"D" Grupas (9 g.) uzvarētājs - Edijs Pudāns


Kategorija

 7 gadi (F gr.)

 8 gadi ( E gr.)

 9 gadi (D gr.)



Kodachi

 1-Kristians Kuģevics
 2-Kārlis Brahmanis
 3-Krišjānis Neimanis
 4-Nikolajs Kopilovs

  1-Mikus Gailis
 2-Artūrs Jansons
 3-Nils Sauškins
 4-Gustavs Šteinbergs
 1-Edijs Pudāns
 2-Stefans Lapsa
 3-Elza Spunde
 4-Ernests Augusts


Tate- Kodachi
 1-Krišjānis Lange
 2-Kristians Kuģevics
 3-Krišjānis Neimanis
 4-Kārlis Brahmanis
 1-Nils Sauškins
 2-Gustavs Šteinbergs
 3-Artūrs Jansons
 4-Mikus Gailis

 1-Ernests Augusts
 2-Jēkabs Villers
 3-Edijs Pudāns
 4-Dāvids Minājevs


Choken Morote

 1-Krišjānis Lange
 2-Nikolajs Kopilovs
 3-Krišjānis Neimanis
 4-Kristians Kuģevics
 1-Nils Sauškins
 2-Artūrs Jansons
 3-Mikus Gailis
 4-Gustavs Šteinbergs

 1-Ernests Augusts
 2-Silvestrs Bružēvics
 3-Jēkabs Villers
 4-Elza Spunde


Choken Free
 1-Kristians Kuģevics
 2-Justs Munics
 3-Kārlis Brahmanis
 4-Krišjānis Lange

 1-Nils Sauškins
 2-Aleksandra Straž. 
 3-Gustavs Šteinbergs
 4-Artūrs Jansons
 1-Elza Spunde
 2-Dāvids Minājevs
 3-Silvestrs Bružēvics
 4-Ernests Augusts

"C" Grupas (10 g.) uzvarētājs - Kristaps Bērziņš

"B" Grupas (no 11-12 g.) uzvarētājs - Rimants Svalbs

"A" Grupas (no 13-16 g.) uzvarētājs - Eduards Vītoliņš


Kategorija

 10 gadi (C gr.)

 11-12 gadi (B gr.)

 13-16 gadi (A gr.)



Kodachi

 1-Kristaps Bērziņš
 2-Kārlis Paegle
 3-Miķelis Straujums
 4-Eduards Ļaksa
 1-Rimants Svalbs
 2-Keita L. Špēla
 3-Arnolds Dzirnis
 4-Renards Grabis

 1-Rainers Mūrnieks
 2-Eduards Baumanis
 3-Eduards Vītoliņš
 4-Mihails Buņins


Tate- Kodachi
 1-Kārlis Paegle
 2-Kristaps Bērziņš
 3-Miķelis Straujums
 4-Eduards Ļaksa
 1-Arnolds Dzirnis
 2-Rimants Svalbs

 3-Renards Grabis
 4-Keita L. Špela

 1-Eduards Vītoliņš
 2-Eduards Baumanis
 3-Mihails Buņins
 4-Rainers Mūrnieks



Choken Morote

 1-Kristaps Bērziņš
 2-Eduards Ļaksa
 3-Miķelis Straujums
 1-Keita L. Špēla
 2-Rimants Svalbs
 3-Renards Grabis
 4-Arnolds Dzirnis

 1-Eduards Baumanis
 2-Mihails Buņins
 3-Eduards Vītoliņš
 4-Rainers Mūrnieks


Choken Free
 1-Eduards Ļaksa
 2-Kristaps Bērziņš
 3-Miķelis Straujums
 1-Rimants Svalbs
 2-Arnolds Dzirnis
 3-Keita L. Špēla
 4-Renards Grabis

 1-Eduards Baumanis
 2-Mihails Buņins
 3-Eduards Vītoliņš
 4-Rainers Mūrnieks



LSCF Klubu sacensības Sporta Čanbarā

Rīgas Čempionāts " SHINBUKAN 2011 "

FINĀLS

21 . 05 .2011

  REZULTĀTI:

                                                   

         "A" Grupas (no 12-14 g.) uzvarētājs - Ēriks Čuhnovs
         "B" Grupas (no 10-11 g.) uzvarētājs - Rimants Svalbs

         "C" Grupas (8-9 gadi) uzvarētājs - Elza Spunde
         "D" Grupas (7 gadi ) uzvarētājs - Mikuss Gailis
         "E" Grupas (6 gadi ) uzvarētājs - Vladislavs Katins
         "F" Grupas (5 gadi ) uzvarētājs - Gustavs M. Ružickis


Kategorija

 5 gadi (F gr.)

 6 gadi ( E gr.)

 7 gadi (D gr.)



Kodachi

 1-Bea Kuģevica
 2-Ralfs Staģis
 3-Edgars Treiguts
 3-Gustavs Ružickis

 1-Krišjānis Neimanis
 2-Vladislavs Katins
 3-Justs Munic
 3-Kristians Kuģevics

 1-Mikus Gailis
 2-Pēteris Sudrabiņš
 3-Artūrs Jansons
 3-Ralfs Supe


Tate- Kodachi
 1-Gustavs Ružickis
 2-Bea Kuģevica
 3-Roberts Adītājs
 3-Kristaps Ābols
 1-Vladislavs Katins
 2-Kristians Kuģevics
 3-Nikolajs Kopilovs
 3-Oto Rukmanis

 1-Pēteris Sudrabiņš
 2-Artūrs Jansons
 3-Mikus Gailis
 3-Nils Sauškins


Choken Morote

 1-Edgars Treiguts
 2-Bea Kuģevica
 3-Ralfs Staģis
 3-Roberts Adītājs

 1-Vladislavs Katins
 2-Krišjānis Neimanis
 3-Nikolajs Kopilovs
 3-Justs Munic
 1-Ralfs Supe
 2-Nils Sauškins
 3-Pēteris Sudrabiņš
 3-Artūrs Jansons



Choken Free


   5-6 gadi /kop.kat >

 1-Krišjānis Neimanis
 2-Oto Rukmanis
 3-Ernests Tomenass
 3-Asnāte Riceva

 1-Nils Sauškins
 2-Mikus Gailis
 3-Pēteris Sudrabiņš
 3-Pauls A.Sinkus




Kategorija

 8-9 gadi (C gr.)

 10-11 gadi (B gr.)

 12-14 gadi (A gr.)



Kodachi

 1-Elza Spunde
 2-Matiss Klešetņikovs

 3-Robijs Krievs
 3-Marks Tomenass

 1-Rimants Svalbs
 2-Arnolds Dzirnis
 3-Emīls Plešs
 3-Eduards Grāvītis

 1-Eduards Baumanis
 2-Mihails Buņins
 3-Frīdrihs Strazdiņš
 3-Matīss Šņukuts


Tate- Kodachi
 1-Matiss Klešetņikovs
 2-Silvestrs Bružēvics
 3-Paula Ružicka
 3-Robijs Krievs

 1-Keita L. Špēla
 2-Rimants Svalbs

 3-Arnolds Dzirnis
 3-Laura Baumane
 1-Ēriks Čuhnovs
 2-Mihails Buņins
 3-Eduards Baumanis
 3-Matīss Šņukuts


Choken Morote

 1-Matiss Klešetņikovs
 2-Silvestrs Bružēvics
 3-Paula Ružicka
 3-Edvards B. Cīrulis

 1-Rimants Svalbs
 2-Arnolds Dzirnis
 3-Emīls Plešs
 3-Eduards Grāvītis

 1-Eduards Baumanis
 2-Frīdrihs Strazdiņš
3-Gustavs Jākobsons
 3-Matīss Šņukuts


Choken Free
 1-Matiss Klešetņikovs
 2-Elza Spunde
 3-Dāvids Ošenieks
 3-Robijs Krievs
 1-Keita L. Špēla
 2-Laura Baumane
 3-Emīls Plešs
 3-Eduards Grāvītis

 1-Eduards Baumanis
 2-Ēriks Čuhnovs
 3-Frīdrihs Strazdiņš
 3-Matīss Šņukuts
















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Akciju  Sabiedríba „VEF”, Brīvības gatve 214s ),Rīga


Pie sacensībām tiek pielaisti tie sportisti ,kas gada laikā sakrājot lielāko punktu skaitu savā vecuma grupā un drīkst cīnīties tikai dotajā kategorijā.

( grupas finālisti izvirzīti – kā divi labākie no katra kluba )


Ja kāds no pretendentiem netiek, obligāti informēt iepriekš ! ! !

( var aizvietot  tie sportisti ,kas sakrājuši nākamo lielāko punktu skaitu )

 

(Balvas, kausi, medaļas, diplomi un aizraujošas cīņas)

1 vieta– zelta medaļa, 2 vieta– sudraba medaļa, 3 vieta– bronzas medaļa          

 kopējai 4 vietai - diplomi

 

Katrā grupā   H, G, F, E, D, C, B, A,  – nosaka grupas uzvarētāju,

kurš iegūst sacensību- Rigas Čempionāta „ RĪGAS KAUSU 2018 ”

( Piedalās tikai grupas katras kategorijas uzvarētājs - 1 vieta )

 


      10:30 – „H”(4 un 5 gadi) un „G”(6 gadi) grupas reģistrēšanās

          (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi,)

11:20 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„H” un „G” gr.

11:40 – „H” un „G” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana



12:00 – „F”(7 gadi) un „E”(8 gadi) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

12:50 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„E” un „F” gr.

13:10 – „E” un „F” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

                                 


13:30 – „D”(9 gadi) un „C”(10 gadi) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

14:20 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„D” un „C” gr.

14:40 – „D” un „C” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

                                 


15:00 –„B”(11-12 gadi) un „A”(13-15 g.) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

15:50 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)- „B” un „A” gr.

16:10 – „B” un „A” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

 



Rīgas mēroga sacensības

 Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2016 "

FINĀLS

Starp bērniem un pusaudžiem

23.maijs 2015.gads

Akciju  Sabiedríba „VEF”. Únijas 4 , Brīvības gatve 214 ),Rīga


Pie sacensībām tiek pielaisti tie sportisti ,kas gada laikā sakrājot lielāko punktu skaitu savā vecuma grupā un drīkst cīnīties tikai dotajā kategorijā.

( pamatā grupas finālisti izvirzīti – kā viss labākais un  labākais no katra kluba )

 


Ja kāds no pretendentiem netiek, ar īzziņu (29462528) obligāti informēt iepriekš ! ! !

( var aizvietot  tie sportisti ,kas sakrājuši nākamo lielāko punktu skaitu )

 

FINĀLA PRETENDENTI - kuri cīnās par 1 vai 2 vietu

FINĀLA PRETENDENTI - kuri cīnās par 3 vai 4 vietu

1 vieta– zelta medaļa,2 vieta– sudraba medaļa,3 vieta– bronzas medaļa          

 kopējai 4 vietai - diplomi

 

 Katrā grupā   I ,H, G, F, E, D, C, B, A,  – nosaka grupas uzvarētāju,

kurš iegūst sacensību- Rigas Čempionāta „ RĪGAS KAUSU 2015 ”

( Piedalās tikai grupas katras kategorijas uzvarētājs - 1 vieta )

 


      10:20 – „I”(5 gadi), „H”(6 gadi) un „G”(7 gadi) grupas reģistrēšanās

          (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU) 11:40 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„I”, „H” un „G” gr.

12:00 – „I”, „H” un „G” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana


12:20 –„F”(8 gadi), „E”(9 gadi) un „D”(10 gadi) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

13:40 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„F”, „E” un „D” gr.

14:00 – „F”, „E” un „D” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

                                 


14:20 –„C”(11 gadi), „B”(12-14 g.), „A”(14-16 g.) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

15:40 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„C”, „B” un „A” gr.

16:00 – „C”, „B” un „A” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana


INFO: 29462528


LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

FINĀLS

Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2013 "

 11.05.2013.

                            

  „VEF” Sporta klubs, Brīvības iela 197, 3.korp.,Rīga

                                       

Pie sacensībām tiek pielaisti tie sportisti ,kas gada laikā sakrājot lielāko punktu skaitu savā vecuma grupā un drīkst cīnīties tikai dotajā kategorijā.

( grupas finālisti izvirzīti – kā divi labākie no katra kluba )

 

Ja kāds no pretendentiem netiek, obligāti informēt iepriekš ! ! !

( var aizvietot  tie sportisti ,kas sakrājuši nākamo lielāko punktu skaitu )

 

Abalvoana:

1 vieta–zelta medaļa,2 vieta– sudraba medaļa, 3 vieta–bronzas medaļa

Katrā grupā   H, G, F, E, D, C, B, A – nosaka grupas uzvarētāju,

kurš iegūst sacensību- Rīgas Čempionāta „ RĪGAS KAUSU 2013 „

( Piedalās tikai grupas katras kategorijas uzvarētājs – 1 vieta )

                                 

10:20 – „G” un „H” grupas reģistrēšanās  - 6 un 5 gadu veci

( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Choken Free ) + KAUSS

11:20 – Sacensības par Kausu

11:30 – „G” un „H” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

 

 

      11:40 –„E” un „F” grupas reģistrēšanās –  8 un 7  gadu veci

 ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Choken Free, Nito Kodachi ) + KAUSS

13:00 – Sacensības par kausu

13:10 –„E” un „F” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

 

 

13:20 –„C” un „D” grupas reģistrēšanās – 10 un 9 gadu veci

( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Choken Free, Nito Kodachi ) + KAUSS

14:40 – Sacensības par kausu

14:50 –„C” un „D” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

 

 

15:00 –„A” un „B” grupas reģistrēšanās – 13-16 un 11-12  gadu veci

( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, Choken Free, Nito Kodachi un Nito ) + KAUSS

16:20 – Sacensības par kausu

16:30 –„A” un „B” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana


  ZVANĪT - 29462528