Sports Chanbara    Sacensības    Foto    Forums    Jaunumi
   Tas jāzin    Federācija    Esi aktīvs    Video  
  KalendārsKlubosLatvijāEiropāPasaulēReitinga tabula
Sports Čanbara Latvijā      
                            JAU DRĪZ !!!

" SPOCHAN CUP 2020"

15.februāris  2020.gads

Akciju  Sabiedríba „VEF”, Brīvības gatve 214 S ),Rīga


(Kausi, Balvas, Medaļas, Diplomi un aizraujošas cīņas)

1 vieta–zelta medaļa, 2 vieta–sudraba medaļa, 3 vieta–bronzas medaļas          

 diplomi


VISĀS GRUPĀS – KATRS VARĒS CĪNĪTIES PAR „SPOČAN KAUSSU 2020”!

 

+Papildus kategorija – Tate Kodachi un Tate Choken

(Piedalās tie kas palikuši bez augstām godalgotām vietām)

 

             Par savu nepiedalīšanos obligāti informēt - sūtot izziņu
    līdz 13 februārim(ieskaitot) uz tālruņa numuru - 29462528!


               9:40 – „F” grupas reģistrēšanās - 4 un 5  gadu veci

                 ( Kodachi, Choken morote, Nito Kodachi, +Tate kodachi ),+KAUSS

 

       11:00 – „E” grupas reģistrēšanās – 6 un 7 gadu veci

                   ( Kodachi, Choken morote, Nito Kodachi, +Tate kodachi ),+KAUSS

 

       12:30 – „D” grupas reģistrēšanās – 8 un 9  gadu veci

                 ( Kodachi, Choken morote, Nito Kodachi, +Tate kodachi ),+KAUSS


       14:00 – „C” grupas reģistrēšanās – 10  gadu veci

                 ( Kodachi, Choken morote, Nito Kodachi, +Tate kodachi ),+KAUSS


       15:20 – „B” grupas reģistrēšanās – 11 un 12 gadu veci

                 ( Kodachi, Choken morote, Nito Kodachi, +Tate Choken ),+KAUSS


       17:00 – „A2” grupas reģistrēšanās – no 13 gadu vec. ( AMATIERI )

                 ( Kodachi, Choken morote, Nito Kodachi, +Tate Choken ),+KAUSS

                      „A1” grupas reģistrēšanās – no 13 gadu vec. ( PRO )

                 ( Kodachi, Choken morote, Nito Kodachi, +Tate Choken ),+KAUSS

 

Piedaloties sacensībās- audzēknis var tikt atestēts uz nākamo pakāpi


" SPOCHAN WINTER 2019"

07.decembris  2019.gads





RĪGAS Čempionāts "RIGA CUP 2019"

FINĀLS

25.maijs  2019.gads



9-ais Latvijas Spočana Čempionāts

13.aprīlis 2019.gads




" SPOCHAN CUP 2019 "

2.marts 2019.gads



 " SPOCHAN WINTER 2018 "

8.decembris 2018.gads




 " SPOČAN RĪGA 2018 "

13.oktobris 2018.gads



Rīgas Čempionāts "RIGA CUP 2018"

FINĀLS

                     12. maijs  2018. gads



Latvijas mēroga sacensības

" 8-tais Latvijas Spočana Čempionāts "

Starp bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem

  14 aprīlis. 2018 gads



LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOČAN KAUSS 2018 "

Starp bērniem un pusaudžiem

10.februāris  2018.gads



LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOCHAN WINTER 2017 "

Starp bērniem un pusaudžiem



9 decembris. 2017 gads




LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOCHAN RIGA 2017 "

Starp bērniem un pusaudžiem

14 oktobris. 2017 gads




Rīgas Čempionāts "RIGA CUP 2017"

FINĀLS

                     20. maijs  2017. gads

REZULTĀTI:

"I" Grupas (4-5 g.) uzvarētājs - Eliass Belhouari

"H" Grupas (6 g.) uzvarētājs - Artūrs Sizass

"G" Grupas (7 g.) uzvarētājs - Artūrs Vītums


Kategorija

 4-5 gadi ( I gr.)

 6 gadi ( H gr.)

 7 gadi ( G gr.)



Kodachi

 1-Marsels Blate
 2-Domeniks Redins
 3-Grēta Ā. Ābola
 4-Dominiks Turks
 1-Haralds Broks
 2-Gusts Pujāts
 3-Kristiāns Omuls
 4-Artūrs Sizass
 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Edvards Vītols
 3-Anna Pavlovska
 4-Kārlis Strēlis


Tate- Kodachi
 1-Grēta Ā.Ābola
 2-Domeniks Redins
 3-Eliass Belhouari
 4-Ete Milaševiča
 1-Artūrs Sizass
 2-Jēkabs Garda
 3-Haralds Broks
 4-Gusts Pujāts
 1-Aleksis Adumāns
 2-Olivers Apsalons
 3-Nils Jaunzems
 4-Anna Pavlovska


Nito Kodachi

 1-Eliass Belhouari
 2-Domeniks Redins
 3-Dominiks Turks
 4-Grēta Ā. Ābola
 1-Gusts Pujāts
 2-Kristiāns Omuls
 3-Haralds Broks
 4-Artūrs Sizass
  1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Kārlis Strēlis
 3-Aleksis Adumāns
 4-Roberts Gulbis


Choken Morote
 1-Eliass Belhouari
 2-Dominiks Turks
 3-Grēta Ā. Ābola
 4-Domeniks Redins
 1-Gusts Pujāts
 2-Kristiāns Omuls
 3-Jēkabs Garda
 4-Roberts Šarkovskis
 1-Nils Jaunzems
 2-Anna Pavlovska
 3-Artūrs Vītums
 4-Kristiāns Vārpiņš

Choken Free           
 1-Ete Milaševiča
 2-Domeniks Redins
 3-Marsels Blate
 4-Dominiks Turks
 1-Jēkabs Garda
 2-Roberts Šarkovskis
 3-Kristiāns Omuls
 4-Artūrs Sizass
  1-Artūrs Vītums
 2-Kristiāns Vārpiņš
 3-Olivers Apsalons
 4-Kārlis Strēlis


Nunchaku                              
 
 
 1-Artūrs Vītums
 2-Olivers Apsalons
 3-Roberts Gulbis
 3-Matīss Sticers


"F" Grupas (8 g.) uzvarētājs - Sofija Niedrīte

"E" Grupas (9 g.) uzvarētājs - Ralfs Putriņš

"D" Grupas (10 g.) uzvarētājs - Alberts A. Ščila


Kategorija

 8 gadi ( F gr.)

 9 gadi ( E gr.)

 10 gadi ( D gr.)



Kodachi

 1-Krišs Kundziņš
 2-Gustavs Čečiņš
 3-Roberts Poikans
 4-Tomass Lībenzons
 1-Patriks Bebris
 2-Deniss Rūbežnīks
 3-Alberts Makstenieks
 4-Krišjānis T. Rudzītis
 1-Roberts Kronbergs
 2-Halina Apsīte
 3-Mare Reizniece
 4-Armands Krūmiņš


Tate- Kodachi
  1-Roberts Poikans
 2-Madara Dobele
 3-Sofija Niedrīte
 4-Krišs Kundziņš
  1-Jānis Īve
 2-Ginters Greinis
 3-Haralds Kirhners
 4-Andris Ūdris
 1-Gustavs Garais
 2-Armands Krūmiņš
 3-Alberts A. Šķila
 4-Halina Apsīte


Nito Kodachi

 1-Sofija Niedrīte
 2-Madara Dobele
 3-Gustavs Čečiņš
 4-Krišs Kundziņš
 1-Patriks Ginters
 2-Patriks Bebris
 3-Kārlis Strautiņš
 4-Ginters Greinis
 1-Alberts A. Šķila
 2-Mare Reizniece
 3-Armands Krūmiņš
4-Roberts Kronbergs


Choken Morote
  1-Sofija Niedrīte
 2-Madara Dobele
 3-Gustavs Čečiņš
 4-Roberts Poikans
 1-Ralfs Putriņš
 2-Kārlis Strautiņš
 3-Andris Ūdris
 3-Eduards Auzenbahs
 1-Alberts A. Šķila
 2-Armands Krūmiņš
 3-Halina Apsīte
 4-Mare Reizniece


Choken Free                   
 1-Sofija Niedrīte
 2-Tomass Lībenzons
 3-Madara Dobele
 4-Krišs Kundziņš
 1-Krišjānis Rudzītis
 2-Ginters Greinis
 3-Deniss Rūbežnīks
 4-Patriks Bebris
 1-Halina Apsīte
 2-Armands Krūmiņš
 3-Alberts A. Šķila
 4-Mare Reizniece


Nunchaku                              
 1-Madara Dobele
  2-Sofija Niedrīte
 3-Roberts Poikans
 4-Tomass Lībenzons
1-Krišjānis Rudzītis
2-Ralfs Putriņš
3-Alberts Makstenieks
4-Jānis Īve
 1-Roberts Kronbergs
 2-Gustavs Garais
 3-Mare Reizniece
 4-Alberts A. Šķila


"C" Grupas (11 g.) uzvarētājs - Krišjānis Bodnieks

"B" Grupas (12 g.) uzvarētājs - Kristiāns Kuģevics

"A" Grupas (13- 16 g.) uzvarētājs - Mareks Strauts


Kategorija

 11 gadi ( C gr.)

 12 gadi ( B gr.)

 13-16 gadi ( A gr.)



Kodachi

 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Ardis Dolgais
 4-Aleksandrs Isupovs
 1-Kristiāns Kuģevics
 2-Arts Stuberovskis
 3-Tomass Zariņš
 4-Alekss Šķenders
 1-Nils Sauškins
 2-Alise Mende
 3-Rihards J. Beitāns
 4-Kristers Feldmanis


Tate- Kodachi
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Ardis Dolgais
 4-Aleksandrs Isupovs
 1-Rolands Lubejs
 2-Alekss Šķenders
 3-Kristiāns Kuģevics
 4-Arts Stuberovskis
 1-Mareks Strauts
 2-Nils Sauškins
 3-Rihards J. Beitāns
 4-Kristers Feldmanis


Nito Kodachi

 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Ardis Dolgais
 3-Emīls Vite
 4-Aleksandrs Isupovs
 1-Alekss Šķenders
 2-Tomass Zariņš
 3-Kristiāns Kuģevics
 4-Rolands Lubejs
 1-Nils Sauškins
 2-Alise Mende
 3-Mareks Strauts
 4-Kristers Feldmanis


Choken Morote
 1-Kristaps Ābols
 2-Krišjānis Bodnieks
 3-Emīls Vite
 4-Ardis Dolgais
 1-Arts Stuberovskis
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Alekss Šķenders
 4-Rolands Lubejs
 1-Kristers Feldmanis
 2-Alise Mende
 3-Kristiāns Šneiders
 4-Mareks Strauts


Choken Free                   
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Emīls Vite
 4-Ardis Dolgais
 1-Arts Stuberovskis
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Kristiāns Kuģevics
 4-Tomass Zariņš
 1-Mareks Strauts
 2-Kristers Feldmanis
 3-Rihards J. Beitāns
 4-Kristiāns Šneiders


Nunchaku                              
 1-Emīls Vite
 2-Aleksandrs Isupovs
 3-Kristaps Ābols
 1-Tomass Zariņš
 2-Alekss Šķenders
 3-Krišjānis Varkalis
 4-Arts Stuberovskis
 1-Mareks Strauts
 2-Kristiāns Šneiders
 3-Nils Sauškins
 4-Alise Mende



Latvijas mēroga sacensības

" 7-tais Latvijas Spočana Čempionāts "

Starp bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem

  22 aprīlis. 2017 gads

REZULTĀTI:

"F" Grupa (4 -6 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: GUSTS PUJĀTS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Gusts Pujāts Ete Milaševiča
Grēta Āboltiņa Ābola
Mārtiņš Saliņš

Tate Kodachi

Grēta Āboltiņa Ābola Eliass Belhouari
Dominiks Turks
Gusts Pujāts
Choken Morote

Artūrs Sizass Eliass Belhouari Grēta Āboltiņa Ābola
Gusts Pujāts
Choken Free

Domeniks Redins
Roberts Šarkovskis

"E2" Grupa (7 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: KĀRLIS STRĒLIS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Kārlis Strēlis Kristiāns Vārpiņš Roberts Gulbis
Klāvs Vītiņš

Tate Kodachi

Artūrs Vītums Aleksis Adumāns
Haralds Broks
Nils Jaunzems
Choken Morote Aleksis Adumāns Edvards Vītols
Dāvids Eglītis
Klāvs Vītiņš
Choken Free
Matīss Sticers Rolands Briedis

Anna Pavlovska

"E1" Grupa (8 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: ROBERTS POIKANS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi Gustavs Čečiņš Madara Dobele
Sofija Niedrīte
Roberts Poikans

Tate Kodachi

Roberts Poikans

Anrijs Augustinovičs Krišs Kundziņš
Sofija Niedrīte
Choken Morote

Letīcija Šnejersone Ernests Grodz
Sofija Niedrīte
Anrijs Augustinovičs








"D" Grupa (9 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: ANDREJS POPADINS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Andrejs Popadins Ginters Greinis
Ralfs Putriņš
Jānis Īve

Tate Kodachi

Krišjānis T. Rudzītis

Andris Ūdris Juna A. Plotņikova
Patriks Ginters
Choken Free

Denis Rūbežnīks Patriks Bukolovskis Haralds Kirhners
Ralfs Putriņš
Choken Morote Kārlis Strautiņš
Patriks Bebris Eduards Auzembahs
Armands Krūmiņš




"C" Grupa (10 -12 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: EMĪLS VITE

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

 Kristaps Ābols

Gustavs Grodz
Gustavs Garais
Rolands Lubejs

Tate Kodachi

Toms Pastars

Mare Reizniece
Roberts Kronbergs
Gustavs Beķeris

Choken Free

Emīls Vite Ardis Dolgais
Rolands Lubejs
Roberts Kronbergs
Choken Morote
Alberts A. Šķila
Gusts Dūšelis
Eduards Vuškāns
Aleksandrs Isupovs





"B" Grupa (13 -15 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: KRISTIANS KUĢEVICS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi Kristians Kuģevics Krišjānis Varkalis Lauris Dāris Šmits
Kristers Feldmanis
Tate Kodachi Arts Stuberovskis Lauris Dāris Šmits Mareks Strauts
Kristians Kuģevics
Choken Free
Kristians Kuģevics Arts Stuberovskis Niks N. Kurzemnieks
Mareks Strauts
Choken Morote
Alise Mende
Rihards J. Beitāns
Kristers Feldmanis




"A" Grupa ( no 16 un vecāki  )

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: VALDIS ELERTS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi Valdis Elerts
Keita Loreta Špēla Arnolds Dzirnis
Tate Kodachi
Rihards Tīrums Renards Grabis Valdis Elerts
Choken Free Arnolds Dzirnis Rihards Tīrums Atis Ruskulis
Tate Choken
Valdis Elerts Atis Ruskulis Arnolds Dzirnis





 LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOČAN KAUSS 2017 "

Starp bērniem un pusaudžiem

18.februāris  2017.gads




LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOCHAN WINTER 2016 "

3.decembris  2016.gads
    
 

 


               LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā             

    " SPOČAN RĪGA 2016 "
                                     

     22. 10. 2016  

    REZULTĀTI:

"F1" Grupa (4-5 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Marsels Blate
Grēta Āboliņa Ābola
Robins Siliņš
Stefānija Sokolova

Tate Kodachi

Artūrs Sizass Rinalds Tumanovskis Grēta Āboliņa Ābola
Robins Siliņš
Choken Morote Domeniks Redins
Rinalds Tumanovskis
Stefānija Sokolova
Marsels Blate




"F2" Grupa ( 6 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Viesturs Bite
Vanesa Smiltena Kristiāns Omuls
Matīss Sticers

Tate Kodachi

Aleksis Adumāns
Edvards Vītols

Choken Morote Artūrs Vītums Nils Jaunzems Gusts Pujāts
Kristiāns Omuls





"E" Grupa (7 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU Sofija Niedrīte Bruno Bite
Roberts Čirka
Kārlis Strēlis

Kodachi

Kārlis Strēlis Bruno Bite Kristiāns Vārpiņš
Sofija Niedrīte

Tate Kodachi

Anrijs Augustinovičs Anna Pavlovska
Rolands Briedis
Choken Free Dāvids Eglītis Sofija Niedrīte Madara Dobele
Olivers Apsalons




"D1" Grupa (8 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU Krišjānis T. Rudzītis Andrejs Popadins Andris Ūdris
Patriks Bukolovskis

Kodachi

Ralfs Putriņš

Andrejs Popadins Ginters Greinis
Krišjānis T. Rudzītis
Tate Kodachi
Eduards Auzembahs Tomass Lībenzons
Krišs Kundziņš
Deniss Rūbežnīks
Choken Free
Haralds Kirhners

Krišjānis T. Rudzītis Gustavs Čečiņš
Andrejs Popadins





"D2" Grupa (9 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU

Gustavs Beķeris Kristaps U. Gothards Armands Krūmiņš
Eduards Vuškāns

Kodachi

Kārlis Strautiņš

Gustavs Beķeris Juna A. Plotņikova
Jānis Īve




Choken Free
Kristaps U. Gothards

Eduards Vuškāns Jānis Īve
Gustavs Beķeris




"C" Grupa (10-11 gadi )

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU
Emīls Vite Gustavs Bruno Grodz
Roberts Kronbergs

Kodachi

Tomass Zariņš
Roberts Kronbergs Emīls Vite




Choken Free
Kristaps Ābols Emīls Vite Aleksis Šķenders




"B" Grupa (12-15 gadi )

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU
Arts Stuberovskis Adrians Zutis Ralfs Žagars
Lauris D .Š.

Kodachi

Kristians Kuģevics Gustavs Priedītis Mareks Strauts
Arts Stuberovskis

Tate Kodachi

Maksims Orlovs
Adrians Žvibulis
Nils Sauškins
Gabriels Bulle
Choken Morote
Kristians Kuģevics Lauris D .Šmits Gustavs Priedītis
Adrians Zutis

Choken Free

Kristians Kuģevics Krišjānis Varkalis Alise Mende
Adrians Zutis

"A" Grupa (15 un vec. gadi )

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Keita Loreta Špēla
Atis Ruskulis Arnolds Dzirnis
NUNCHAKU Rihards Tīrums Valdis Ēlerts Keita Loreta Špēla
Tate Kodachi
Valdis Ēlerts Rihards Tīrums Atis Ruskulis

Choken Free

Arnolds Dzirnis

Valdis Ēlerts
Rihards Tīrums





Vasaras Spočana sacensības '' SPOČAN VASARA 2016 ''

1 grupa
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                   TC

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Kārlis S.                             1

2
1
2
1
7
2
 Matīss S.                            1
1
1
1
1
1
6
3
 Olivers A.                           1
2

1


4









2 grupa
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  TC

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Anrijs A.                            1
2
2
1
1

7
2
 Krišs K.                              2


2

1
5
3
 Dāvids E.                           

1

1
2
4









2 grupa- pro
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  TC

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1   Sofija N.                          1
2


2
1
6
2
  Krišjānis R.                     1

1
1

2
5
3
 Reinis P.                            1

1
2


4









3 grupa
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  TC

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1   Patriks Bebrs                  2     2
2
2
3
2
13
2
 Haralds K.                       
2
1
1
2
3
9
3
 Roberts P.                        2
2

1
1
1
7
3
 Patriks Bukolovskis         2

3
2


7

3 grupa- pro
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  TC

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Jānis Īve                          1
2
3
1
1
3
11
2
 Krišjānis R.                      3
1
1
2
2
1
10
3
 Andris Ūdris                      2
2
1
1

1
7
3
 Kārlis Strautiņš
1
1
2
2
1
7

4 grupa - pro
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  TC

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1   Emīls V.                          1
1

2
2
1
7
2
 Gustavs B.                        2
1
2


1
6
3
 Kristaps Ū. G. 1
1
1
1
1
5

















4 grupa 
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                 TC  

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Roberts K.                        2
2
2
1
2
2
11
2
 Armands K.                      1
1
3
2
1
2
10
3
 Mare R.                             2
2
1
2
2

9
4
 Oskars O.                         1
1

1
1
2
6

5 grupa
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  TC

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Emīl V.                              1
2
2
1
2
1
9
2
 Toms P.                            2

1
1
1
2
7
3
Gustavs Bruno G.
1

1


2









6 grupa
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  TC

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Kristiāns K.                      3  
3
3
2
3
3
17
2
 Tomass Z.

2
1
2
1
6
2
 Krišjānis V.                       2
1
1
1

1
6
2
 Kristaps Ā.                        1
2

1
1 1
6

7 grupa
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                 TC  

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1
 Nils S.                               3
2
3
2
3
2
15
1
 Arts S.                               2
3
3
3
2
2
15
1
 Lauris Dāris Š.                 4
2
2
2
3
2
15
2
 Rihards B.                         1

2
3
2
1
9
3
  Ģirts S.
3



2
5

8 grupa
SPOCHAN SUMMER 2016

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  TC

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Anete S.                             3
3
4
4
2
3
19
2
 Gabriela Veiskate B.         2
3
1
2
2
2
12
3
 Niks Nils K.                        2
2
2
1
3
1
11
3
 Mareks S.                          2
2
2
2
1
2
11
4
 Ralfs Z.                              1

1
1
1
2
6



Latvijas mēroga sacensības Sporta Čanbarā

Rīgas Čempionāts "RIGA CUP 2016"

FINĀLS

                          14. maijs 2016

REZULTĀTI:

"I" Grupas (4-5 g.) uzvarētājs - Vanesa Smiltena

"H" Grupas (6 g.) uzvarētājs - Kristiāns Vārpiņš

"G" Grupas (7 g.) uzvarētājs - Sofija Niedrīte


Kategorija

 4-5 gadi ( I gr.)

 6 gadi ( H gr.)

 7 gadi ( G gr.)



Kodachi

 1-Kristiāns Omuls
 2-Artūrs Sizass
 3-Vanesa Smiltena
 4-Stefānija Sokolova

 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Artūrs Vītums
 3-Aleksandrs Protop.
 4-Dāvids Eglītis

 1-Krišjānis Gailāns
 2-Reinis Paikens
 3-Roberts Vikmans
 4-Letīcija Šnirsone


Tate- Kodachi
  1-Artūrs Sizass
 2-Kristiāns Omuls
 3-Jānis Innus
 4-Grēta Ā. Ābola
 1-Aleksandrs Protop.
 2-Artūrs Vītums
 3-Roberts Čirka
 4-Dāvids Eglītis
 1-Reinis Paikens
 2-Anrijs Augustinovič
 3-Madara Dobele
 4-Roberts Vikmans



Nito Kodachi

 1-Vanesa Smiltena
 2-Artūrs Sizass
 3-Robins Siliņš
 4-Stefānija Sokolova
 1-Artūrs Vītums
 2-Roberts Gulbis
 3-Kristiāns Vārpiņš
 4-Dāvids Eglītis
 1-Sofija Niedrīte
 2-Anrijs Augustinovič
 3-Letīcija Šnirsone
 4-Roberts Vikmans



Choken Morote
  1-Kristiāns Omuls
 2-Stefānija Sokolova
 3-Grēta Ā. Ābola
 4-Jānis Innus

 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Artūrs Vītums
 3-Roberts Čirka
 4-Dāvids Eglītis
 1-Sofija Niedrīte
 2-Letīcija Šnirsone
 3-Reinis Paikens
 4-Anrijs Augustinovič



Choken Free           

 1-Kristiāns Omuls
 2-Grēta Ā. Ābola
 3-Jānis Innus
 4-Stefānija Sokolova
 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Dāvids Eglītis
 3-Aleksandrs Protop.
 4-Artūrs Vītums
 1-Anrijs Augustinovič
 2-Reinis Paikens
 3-Sofija Niedrīte
 4-Krišjānis Gailāns



Nunchaku                              
 
 
 1-Sofija Niedrīte
 2-Rūdolfs Dāvidsons
 3-Reinis Paikens
 3-Miks Pastars



"F" Grupas (8 g.) uzvarētājs - Krišjānis Toms Rudzītis

"E" Grupas (9 g.) uzvarētājs - Kristaps Uldis Gothards

"D" Grupas (10 g.) uzvarētājs - Krišjānis Bodnieks


Kategorija

 8 gadi ( F gr.)

 9 gadi ( E gr.)

 10 gadi ( D gr.)



Kodachi

 1-Krišjānis Rudzītis
 2-Ginters Greinis
 3-Kristaps Smirnovs
 4-Andris Ūdris

 1-Ralfs Frīdrihsons
 2-Kristaps U. Gothads
 3-Rūdolfs Paikens
 4-Roberts Kronbergs

 1-Jēkabs Siliņš
 2-Krišjānis Bodnieks
 3-Emīls Vite
 4-Valters Saltais


Tate- Kodachi
  1-Andris Ūdris
 2-Patriks Ginters
 3-Jānis Īve
 4-Ginters Greinis
 1-Rūdolfs Paikens
 2-Gustavs Garais
 3-Kristaps U. Gothads
 4-Ralfs Frīdrihsons
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Toms Pastars
 4-Emīls Vite



Nito Kodachi

 1-Kārlis Strautiņš
 2-Andris Ūdris
 3-Krišjānis Rudzītis
 4-Andrejs Popadins
 1-Kristaps U. Gothads
 2-Dāvis P. Lange
 3-Ralfs Frīdrihsons
 4-Rūdolfs Paikens
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Toms Pastars
 3-Emīls Vite
 4-Valters Saltais



Choken Morote
  1-Krišjānis Rudzītis
 2-Andrejs Popadins
 3-Patriks Bukolovski.
 4-Eduards Auzenbahs

 1-Dāvis P. Lange
 2-Rūdolfs Paikens
 3-Ralfs Frīdrihsons
 4-Kristaps  U.Gothads
 1-Kristaps Ābols
 2-Emīls Vite
 3-Toms Pastars
 4-Patriks Gredzens



Choken Free                   

 1-Ginters Greinis
 2-Kārlis Strautiņš
 3-Andris Ūdris
 4-Eduards Auzenbah
 1-Kristaps U.Gothads
 2-Gustavs Garais
 3-Roberts Kronbergs
 4-Dāvis P. Lange
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Jēkabs Siliņš
 3-Kristaps Ābols
 4-Toms Pastars



Nunchaku                              
 1-Ginters Greinis
 2-Krišjānis Rudzītis
 3-Jānis Īve
 4-Andris Ūdris
 1-Ralfs Frīdrihsons
 2-Rūdolfs Paikens
 3-Roberts Kronbergs
 4-Dāvis P. Lange
 1-Valters Saltais
 2-Emīls Vite
 3-Krišjānis Bodnieks
 3-Kristaps Ābols



"C" Grupas (11 g.) uzvarētājs - Krišjānis Marts Lange

"B" Grupas (12-14 g.) uzvarētājs - Adrians Zutis

"A" Grupas (15- 17 g.) uzvarētājs - Keita Loreta Špēla


Kategorija

 11 gadi ( C gr.)

 12-14 gadi ( B gr.)

 15-17 gadi ( A gr.)



Kodachi

 1-Krišjānis M. Lange
 2-Tomass Zariņš
 3-Oto Rukmanis
 4-Georgs S. Zariņš

 1-Adrians Zutis
 2-Mareks Strauts
 3-Maksims Orlovs
 4-Alise Mende

 1-Renards Grabis
 2-Mihails Buņins
 3-Keita L. Špēla
 


Tate- Kodachi
  1-Georgs S. Zariņš
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Oto Rukmanis
 4-Tomass Zariņš
 1-Adrians Zutis
 2-Alise Mende
 3-Anete Strode
 4-Maksims Orlovs

 1-Renards Grabis
 2-Mihails Buņins
 3-Atis Ruskulis



Nito Kodachi

 1-Krišjānis Varkalis
 2-Krišjānis M. Lange
 3-Oto Rukmanis
 4-Tomass Zariņš
 1-Mareks Strauts
 2-Alise Mende
 3-Anete Strode
 4-Maksims Orlovs
 1-Keita L. Špēla
 2-Renrds Grabis
 3-Mihails Buņins
 4-Atis Ruskulis



Choken Morote
  1-Krišjānis Varkalis
 2-Krišjānis M. Lange
 3-Oto Rukmanis
 4-Renārs Doniņš 

 1-Anete Strode
 2-Maksims Orlovs
 3-Mareks Strauts
 4-Adrians Zutis
 1-Renards Grabis
 2-Keita L. Špēla
 3-Atis Ruskulis
 4-Mihails Buņins



Choken Free                   

 1-Oto Rukmanis
 2-Krišjānis M. Lange
 3-Krišjānis Varkalis
 4-Renārs Doniņš
 1-Anete Strode
 2-Mareks Strauts
 3-Adrians Zutis
 4-Alise Mende
 1-Renards Grabis
 2-Atis Ruskulis
 3-Keita L. Špēla
 4-Mihails Buņins



Nunchaku                              
 1-Krišjānis M. Lange
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Renārs Doniņš
 4-Tomass Zariņš
 1-Anete Strode
 2-Mareks Strauts
 3-Adrians Zutis
 4-Maksims Orlovs
 1-Atis Ruskulis
 2-Keita L. Špēla
 




Latvijas mēroga sacensības

" 6-ais Latvijas Spočana Čempionāts "

Starp bērniem un pusaudžiem un pieaugušiem

 9 aprīlis. 2016.gads

REZULTĀTI:

"F2" Grupa (4-5 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: VANESA SMILTENA

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Vanesa Smiltena Artūrs Sizass Ella Sofijha Sīkla
Ģirts R. Meiers

Choken Morote

Gustavs Rība
Vanesa Smiltena Jānis Innus
Stefānija Sokolova
Tate Kodachi

Gusts Pujāts Artūrs Sizass Ella Sofijha Sīkla
Vanesa Smiltena
Nito Kodachi

Grēta Āboltiņa Ābola Jēkabs Garda
Robins Siliņš

"F1" Grupa (6 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: ROBERTS ČIRKA

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Aleksandrs Protopopovs
Matīss Sticers
Roberts Gulbis
Edvards Sīklis

Choken Morote

Roberts Čirka Kārlis Strēlis Markuss Omuls
Kristiāns Omuls
Tate Kodachi Kristiāns Vārpiņš Jēkabs Saks Roberts Čirka
Aleksandrs Protopop.
Nito Kodachi Artūrs Vītums Olivers Apsalons

Olivers Kalniņš

"E2" Grupa (7 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: REINIS PAIKENS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi Reinis Paikens Roberts Poikāns
Oskars Plūme
Roberts Vikmans

Choken Morote

Sofija Niedrīte

Gustavs Čečiņš Letīcija Šnirsone
Oskars Plūme
Tate Kodachi

Reinis Paikens Sofija Niedrīte Anrijs Augustinovičs
Krišs Kundziņš








"E1" Grupa (8 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: ARMANDS KRŪMIŅŠ

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Ralfs Putriņš
Ginters Greinis
Gustavs Meisters
Kristaps Smirnovs

Choken Free

Ralfs Putriņš

Patriks Bebris Jānis Īve
Krišjānis T. Rudzītis
Tate Kodachi

Ralfs Putriņš Patriks Bukolovskis Krišjānis T. Rudzītis
Kārlis Strautiņš
Nito Kodachi Juna A. Plotņikova

Denis Rūbežnīks
Haralds Kirhners
Choken Morote Armands Krūmiņš
Eduards Auzembahs

Andrejs Popadins
Andris Ūdris

"D" Grupa (9- 10 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: EMĪLS VITE

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Emīls Vite

Alberts Makstenieks Kārlis Pānis
Krišjānis Bodnieks

Choken Morote

Roberts Kronbergs

Kristaps U. Gothards Valters Saltais

Tate Kodachi

Ralfs Fridrihsons Gustavs Beķeris Eduards Vuškāns
Gustavs Garais
Choken Free
Kristaps Ābols
Patriks Gredzens
Eduards Vuškāns
Rūdolfs Paikens
Tate Choken
Henrihs Meiers
Markuss Paļčevskis
Kristaps Deičs

"C" Grupa (11-12 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: ARTS STUBEROVSKIS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi Arts Stuberovskis Oto Rukmanis Nils Sauškins
Krišjānis Varkalis

Tate Kodachi

Alise Mende Oto Rukmanis Lauris Dāris Šmits
Nils Sauškins

Tate Choken

Matīss Muižnieks Maksims Orlovs

Choken Free
Arts Stuberovskis Anna Markevica
Emīls Leimanis
Georgs St. Zariņš
Choken Morote Nils Sauškins Krišjānis Varkalis Arts Stuberovskis
Oskars Saļms

"B" Grupa (13 -15 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: MARKS ROŽANSKIS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi Kristians Kuģevics Armands Strēlnieks Mareks S.
Tate Kodachi Kristians Kuģevics Armands Strēlnieks Mareks S.
Choken Free
Marks Rožanckis Niks Nils Kurzemnieks Armands Strēlnieks
Tate Choken
Marks Rožanckis
Niks Nils Kurzemnieks Gustavs Priedītis




"A" Grupa ( no 15 un vecāki  )

GRUPAS ABSPLŪTAIS ČEMPIONS: RIHARDS TĪRUMS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi Renards Grabis Keita Loreta Špēla Rihards Tīrums
Tate Kodachi
Rihards Tīrums Keita Loreta Špēla Kristaps Bērziņš
Choken Free Rihards Tīrums Renards Grabis Arnolds Dzirnis
Tate Choken
Arnolds Dzirnis Kristaps Bērziņš Atis Ruskulis




 LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOČAN KAUSS 2016 "

Starp bērniem un pusaudžiem

6.februāris  2016.gads

REZULTĀTI:

"F" Grupa (3-4-5 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: KRISTIāNS OMULS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Kristiāns Omuls
Stefānija Sokolova
Gusts Pujāts
Artūrs Sizass

Choken Morote

Vanesa Smiltena Gusts Pujāts Jānis Innus
Artūrs Sizass
Tate Kodachi

Kristiāns Omuls Stefānija Sokolova Gusts Pujāts
Grēta Āboltiņa Ābola




"E2" Grupa (6 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: JĒKABS SAKS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Kristiāns Vārpiņš
Anrijs Augustinovičs Olivers Apsalons
Markuss Omuls

Choken Morote

Roberts Čirka Olivers Apsalons Kārlis Strēlis
Miks Pastars
Tate Kodachi Anrijs Augustinovičs Jēkabs Saks Miks Pastars
Kristiāns Vārpiņš
Nito Kodachi Aleksandrs Protopopovs Artūrs Vītums Markuss Omuls
Kārlis Strēlis

"E1" Grupa (7 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: KRIŠJĀNIS T. RUDZĪTIS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi Patriks Bukolovskis Patriks Bebris Patriks Ginters
Roberts Vikmans

Choken Morote

Krišjānis T. Rudzītis

Reinis Paikens Gustavs Čečiņš
Patriks Bebris
Tate Kodachi

Krišjānis T. Rudzītis Patriks Bukolovskis Sofija Niedrīte
Reinis Paikens
Nito Kodachi Sofija Niedrīte
Gustavs Čečiņš

Roberts Vikmans
Patriks Ginters




"D2" Grupa (8 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: RALFS PUTRIŅŠ

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Ralfs Putriņš
Ginters Greinis
Alberts Makstenieks
Haralds Kirhners

Choken Morote

Alberts Makstenieks

Juna A. Plotņikova Ralfs Putriņš
Haralds Kirhners
Tate Kodachi

Mare Reizniece Gustavs Meisters
Eduards Auzembahs
Jānis Īve
Nito Kodachi Kārlis Strautiņš

Jānis Īve
Eduards Auzembahs




"D1" Grupa (9 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: RALFS FRIDRIHSONS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Emīls Vite

Ralfs Fridrihsons Eduards Vuškāns
Rūdolfs Paikens

Choken Morote

Emīls Vite

Roberts Kronbergs Toms Pastars
Eduards Vuškāns

Tate Kodachi

Gustavs Beķeris Kristaps U. Gothards Toms Pastars
Ralfs Fridrihsons
Nito Kodachi Roberts Kronbergs
Rūdolfs Paikens Kristaps U. Gothards
Kārlis Pānis




"C" Grupa (10-11 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: VALTERS SALTAIS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi Kristians Kuģevics Arts Stuberovskis
Rolands Lubejs
Georgs St. Zariņš

Choken Morote

Krišjānis Varkalis Oskars Saļms Kristaps Ābols
Jēkabs Siliņš

Tate Choken

Kristians Kuģevics Krišjānis Varkalis Adrians Zutis
Matīss Muižnieks
Nito Kodachi
Valters Saltais Oto Rukmanis
Patriks Gredzens
Tomass Zaniņš
Tate Kodachi Miķelis Znotiņš

Svens Prāve Fricis Zembergs
Renārs Doniņš

"B" Grupa (12-14 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: ANRIJS DOVBŅA

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi Kristofers Vāvere
Gabriela Bhaktirasa Anete Strode
Arnis Tukišs

Choken Morote

Anrijs Dobņa Arnis Tukišs Alise Mende
Marina Gudino
Tate Choken Mareks S. Gabriela Bhaktirasa Gustavs Priedītis
Niks Nils Kurzemnieks
Nito Kodachi Nils Sauškins
Lauris Dāris Šmits





"A" Grupa (15-17 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: ARNOLDS DZIRNIS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Renards Grabis Arnolds Dzirnis
Rihards Tīrums
Choken Morote Keita Loreta Špēla Renards Grabis Rihards Tīrums
Tate Choken  Arnolds Dzirnis Renards Grabis Keita Loreta Špēla

Nito Ryu

Mihails Buņins
Armands Strēlnieks
Kristaps Bērziņš



 LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOCHAN WINTER 2015 "

Starp bērniem un pusaudžiem

5.decembris  2015.gads

REZULTĀTI:

"F1" Grupa (3-4-5 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: STEFĀNIJA SOKOLOVA

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Artūrs Sizass Gustavs Čirka
Roberts Gulbis
Artūrs Vītums

Choken Morote

Artūrs Vītums Jānis Innus
Artūrs Sizass
Gusts Pujāts
Tate Kodachi

Artūrs Sizass Gustavs Rība
Vanesa Smiltena
Roberts Gulbis
Nito Kodachi
Stefānija Sokolova Ģirts R. Meiers Hugo Graudiņš

"F2" Grupa (6 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: KĀRLIS STRĒLIS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Kristiāns Vārpiņš
Anrijs Augustinovičs Kārlis Strēlis
Eduards Sīklis

Choken Morote

Kārlis Strēlis Gvido Grunckis
Olivers Apsalons
Aleksandrs Protopop
Tate Kodachi Kārlis Strēlis Eduards Sīklis Sofija Niedrīte
Olivers Apsalons
Nito Kodachi Jēkabs Saks Roberts Čirka
Dāvids Eglītis

"E1" Grupa (7 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: KRIŠJĀNIS T. RUDZĪTIS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi Krišjānis T. Rudzītis Andrejs Popadins Gustavs Čečiņš
Ralfs Putriņš

Choken Morote

Andrejs Popadins

Krišjānis T. Rudzītis Patriks Bukolovskis
Valters Veckaktiņš
Tate Kodachi
Nito Kodachi
Patriks Bebris Patriks Ginters Andris Ūdris
Valters Veckaktiņš
Tate Choken Reinis Paikens

Rūdolfs Dāvidsons

Krišs Kundziņš
Gustavs Meisters




"E2" Grupa (8 gadi)

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: DĀVIS PAULS LANGE

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Dāvis Pauls Lange
Ričards H. Pilmanis
Mare Reizniece
Jānis Īve

Choken Morote

Mare Reizniece

Kristaps U. Gothards Kristaps Smirnovs
Eduards Auzembahs
Tate Kodachi
Nito Kodachi
Jānis Īve Dāvis Pauls Lange Ivars Seicis
Kristaps Smirnovs
Tate Choken Gustavs Beķeris

Alberts Makstenieks Juna A. Plotņikova
Haralds Kirhners




"D" Grupa (9-10 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: JĒKABS SILIŅŠ

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Oskars Saļms

Krišjānis Bodnieks
Kārlis Pānis
Gundars Plūme

Choken Morote

Patriks Gredzens

Krišjānis  M. Lange
Aleksis Liepiņš
Krišjānis Bodnieks

Tate Kodachi
Nito Kodachi

Valters Saltais Tomass Zaniņš
Emīls Vite
Kristaps Ābols
Tate Choken
Nito Ryu
Jēkabs Siliņš Fricis Zembergs
Ardis Dolgais
Roberts Kronbergs

Choken Free

Henrihs Meiers
Ralfs Fridrihsons Kristaps Deičs

"C" Grupa (11-13 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: ARNIS TUKIŠS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi Kristians Kuģevics Viesturs Kļaviņš
Krišjānis Varkalis
Mareks S.

Choken Morote

Kristians Kuģevics Viesturs Kļaviņš Gabriela Bhaktirasa
Lauris D .Š.

Tate Kodachi Nito Kodachi

Emīls Ozols
Arnis Tukišs
Alise Mende
Georgs St. Zariņš
Tate Choken
Nito Ryu
Adrians Zutis Anrijs Dobņa
Emīls Leimanis

Choken Free

Marina Gudino Elgars Dobelis
Svens Prāve

"B" Grupa (13-17 gadi )

GRUPAS ABSPLŪTAIS UZVARĒTĀJS: RENARDS GRABIS

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Kristaps Bērziņš Atis Ruskulis Rihards Tīrums
Choken Morote Renards Grabis Rihards Tīrums Kristaps Bērziņš
Tate Kodachi  Nito Kodachi Keita Loreta Špēla Kristaps Bērziņš Atis Ruskulis

Tate Choken  Nito Ryu

Rihards Tīrums
Renards Grabis Keita Loreta Špēla




                 LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā             

    " SPOČAN RĪGA 2015 "
                                     

     17. 10. 2015  

REZULTĀTI:

"F1" Grupa (3-4-5 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Artūrs Vītums
Nils Jaunzems
Artūrs Sizass
Stefānija Sokolova

Tate Kodachi

Artūrs Vītums Jēkabs Garda
Kristiāns Omuls
Patriks Paeglis
Choken Morote Vanesa Smiltena
Gusts Pujāts
Ģirts R. Meiers




"F1"un"F2" Grupa ( 3-4-5 un 6 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Choken Free Markuss Omuls
Gvido Grunckis
Adrians Kleinbergs
Hugo Graudiņš




"F2" Grupa (6 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Anrijs Augustinovičs
Kristiāns Vārpiņš Kārlis Strēlis
Jēkabs Sakss

Tate Kodachi

Kristiāns Vārpiņš Roberts Vikmans
Sofija Niedrīte
Dāvids Eglītis
Choken Morote Rūdolfs Dāvidsons
Aleksandrs Protopopovs Ričards Kalme




"E1" Grupa (7 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU Haralds Kirhners Andrejs Popadins Krišs Kundziņš
Krišjānis T. Rudzītis

Kodachi

Andrejs Popadins

Haralds Kirhners Reinis Paikens
Eduards Auzembahs




Choken Morote
Reinis Paikens

Andrejs Popadins Krišjānis T. Rudzītis
Haralds Kirhners




"E1"un"E2" Grupa ( 7un 8 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Choken Free Ralfs Putriņš Lorete Inuss
Andris Ūdris
Patriks Bebris

Tate Kodachi

Jānis Īve Eduards Auzembahs Patriks Ginters
Andris Ūdris

"E2" Grupa (8 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU

Kristaps U. Gothards Henrihs Meiers
Gustavs Beķeris
Jānis Īve

Kodachi

Kārlis Strautiņš

Juna A. Plotņikova Gustavs Beķeris
Henrihs Meiers




Choken Morote
Gustavs Beķeris

Alberts Makstenieks Kārlis Strautiņš
Kristaps U. Gothards




"D" Grupa (9-10 gadi )

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU

Gustavs Garais
Rūdolfs Paikens Jēkabs Siliņš
Ralfs Fridrihsons

Kodachi

Aleksis Liepiņš

Emīls Vite Valters Saltais
Roberts Kronbergs

Tate Kodachi

Valters Saltais Ardis Dolgais
Jēkabs Siliņš
Choken Morote
Oskars Saļms
Roberts Kronbergs Emīls Vite
Rūdolfs Paikens

Choken Free

Oskars Saļms Emīls Vite Kristaps Ābols
Aleksis Liepiņš

"C" Grupa (11-13 gadi )

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU
Lauris D .Š.
Kristians Kuģevics Arts Stuberovskis
Aksels Audze

Kodachi

Kristians Kuģevics Krišjānis Varkalis Adrians Zutis
Arts Stuberovskis

Tate Kodachi

Arts Stuberovskis Kristians Kuģevics Adrians Zutis
Mareks S.
Choken Morote
Nils Sauškins Marina Gudino
Rolands L.

Choken Free

Oto R.
Emīls Leimanis
Viesturs K.

"B" Grupa (13-17 gadi )

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Rihards Tīrums
Mārcis Garais Kristaps Bērziņš
Renards Grabis
NUNCHAKU Arnolds Dzirnis Atis Ruskulis
Rihards Tīrums
Mārcis Garais
Choken Morote
Kristaps Bērziņš Renards Grabis Keita Loreta Špēla
Rihards Tīrums

Choken Free

Keita Loreta Špēla

Mārcis Garais Kristaps Bērziņš
Atis Ruskulis





Vasaras Spočana sacensības '' SPOČAN VASARA 2015 ''

1 grupa
SPOCHAN SUMMER 2015

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                    

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Reinis P.                          
2
4
3
2
3
14
2
 Aksels Š.                         
3
2
3
1
1
10
3
 Dāvids E.                        
2
1
1
1
1
6
3
 Sofija N.                          
2
2
2
-
-
6
3
 Ēriks G.                            
1
1
1
2
1
6

2 grupa
SPOCHAN SUMMER 2015

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                    

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Krišjānis R.                     
3
2
3
3
1
12
2
 Haralds K.
2
1
1
1
3
8
3
 Eduards A.
1
2

2
2
7
4
 Patriks B.

1
2


3

3 grupa
SPOCHAN SUMMER 2015

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                    

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Kristaps Ū. G.                      
1
3
1
3
3
11
1
 Jēkabs A. B.                       
4
1
2
2
2
11
2
 Rūdolfs P.                       
2
1
3
3
1
10
3
 Hugo N.                   
1
3
1
2
2
9
3
 Dāvids V.                           
2
2
3

2
9

4 grupa
SPOCHAN SUMMER 2015

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                    

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Valters S.                     
2
2
2
2
2
10
2
 Aleksis L.
2
2
1
2
2
9
3
 Patriks G.
2
2
1
1
2
8
4
 Roberts R.


2
1

3

5 grupa
SPOCHAN SUMMER 2015

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Kristiāns K.                           
2
3
2
3
3
13
2
 Arnis L.                         
1
2
1
1
2
7
3
 Mareks S.                             
1
1
1
1
1
5
3
 Elgars D.                         
2

2
1

5

6 grupa
SPOCHAN SUMMER 2015

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                    

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Tomass Z.                     
2
3
3
3
2
13
1
 Krišjānis V.                       
3
2
2
3
3
13
2
 Kristaps Ā.                      
3
1
1
2
3
10
3
 Emīls V.                  
1
2
3
1
1
8
4
 Svens P.                           
1
2
1
1
1
6

7 grupa
SPOCHAN SUMMER 2015

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                    

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Nils S.                    
1
2
2
3
1
9
1
 Rihards B.
2
2
1
2
2
9
2
 Alise M.
1
1
3
1
1
7
3
 Emīls L.
2
1


2
5



Rīgas mēroga sacensības

 Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2015 "

FINĀLS

Starp bērniem un pusaudžiem

23.maijs 2015.gads



Latvijas mēroga sacensības

" 5-ais Latvijas Spočana Čempionāts "2015

Starp bērniem un pusaudžiem

25. aprīlis 2015.gads


                               REZULTĀTI:

"F" Grupa (4, 5 un 6 gadi)

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu"F"grupā -

Anrijs Augustanovičs

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi
Dāvids Eglītis
Nils Jaunzems
Krišs Kundziņš
Ričards Kalme

Kodachi

Mikus Toms Ļaksa
Kristiāns Vārpiņš
Reinis Paikens
Rūdolfs Dāvidsons

Tate Kodachi

Anrijs Augustinovičs
Dāvids Spalviņš
Lorete Innus
Jēkabs Saks
Choken Morote
Mikus Toms Ļaksa Neila Tīna Ruskule
Aleksandrs Protopo.
Justs Austrums

Choken Free

Kārlis Strēlis
Artūrs Vītums
Sofija Niedrīte
Adrians Kleinbergs

"E" Grupa (7-8 gadi)

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu "E "grupā-

Ričards Henrihs Pilmanis

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi
Ralfs Putriņš Kristaps Smirnovs
Patriks Ginters
Eduards Auzenbahs

Kodachi

Jēkabs Barkāns
Gustavs Beķeris Kristaps Ū. Gothards
Ralfs Petrovs

Tate Kodachi

Kristaps Ū.Gothards Rūdolfs Paikens Ginters Greinis
Patriks Bebris
Choken Morote
Ričards H. Pilmanis
Andrejs Popadins
Jānis Īve
Ginters Greinis

Choken Free

Krišjānis T. Rudzītis Alberts Makstenieks
Oskars Stobovs
Haralds Kirhners

"D" Grupa (9-10 gadi )

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu "D"gr.- Krišjānis Varkalis

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Tate Choken
Holgers Štāls
Ardis Dolgais
Kārlis Mednis

Kodachi

Bea Kuģevica
Kristians Kuģevics
Leons Obuļevičs
Georgs Stefans Zariņš

Tate Kodachi

Oskars Saļms Krišjānis Bodnieks
Kristians Kuģevics
Georgs StefansZariņš
Choken Morote
Oto Rukmanis Bea Kuģevica Roland Lubejs
Leons Obuļevičs

Choken Free

Krišjānis Varkalis Tomass Zariņš
Kristians Timma

"C" Grupa (11-12 gadi )

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu "C" grupā- Adrians Zutis

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Adrians Zutis Mārtiņš Priede
Nils Sauškins
Jurģis Rāts

Tate- Kodachi

Mikus Gailis Emīls Leimanis
Mareks Strauts
Rihards Jānis Beitāns

ChokenMorote

Adrians Zutis Nils Sauškins Mārtiņš Priede
Rihards Jānis Beitāns

Choken Free

Jurģis Rāts
Mārtiņš Priede Mikus Gailis

Starptautiska mēroga sacensībās

" 5-ais Latvijas Spočana Čempionāts "2015

Starp pusaudžiem un pieaugušiem

 25.aprīlis 2015.gads

REZULTĀTI:

"B" Grupa (13-15 gadi )

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu"B"grupā-Renards Grabis

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Keita Loreta Špēla
Kristaps Bērziņš Renards Grabis

ChokenMorote

Kristaps Bērziņš Renards Grabis Atis Ruskulis

Choken Free

Renards Grabis Keita Loreta Špēla Kristaps Bērziņš
Nito Ryu ( A+B ) Mihails Buņins
Keita Loreta Špēla Atis Ruskulis
Arnis Tukišs

"A" Grupa (16 gadi un vec.)

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu "A"grupā-Arnolds Dzirnis

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Arnolds Dzirnis Rihards Tīrums
Mārcis Garais

ChokenMorote

Mārcis Garais Arnolds Dzirnis Rihards Tīrums

Choken Free

Rihards Tīrums Arnolds Dzirnis Mārcis Garais
Nito Ryu ( A+B )
Mihails Buņins Keita Loreta Špēla Atis Ruskulis
Arnis Tukišs



LSCF Klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN KAUSS 2015 "

                           

14. 02. 2015

REZULTĀTI:

"F" Grupa ( 4 - 5 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - JĒKABS SAKS

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi

Jēkabs Saks
Adrians Kleinbergs
Vanesa Smiltena
Justs Austrums

Kodachi

Neila Ruskule
Anrijs Augustanovičs
Nils Jaunzems
Artūrs Vītums

Tate- Kodachi

Anrijs Augustanovičs Kristiāns Vārpiņš
Neila Ruskule
Nils Jaunzems

ChokenMorote

Neila Ruskule Kristiāns Vārpiņš Gvido Gurckis
Kārlis Strēlis

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - REINIS PAIKENS

"E" Grupa ( 6 gadi )

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi
Lorete Innus
Sofija Niedrītis
Tomass Lībenzons
Krišjānis T. Rudzītis

Tate Kodachi

Mikus T. Ļaksa
Krišjānis T. Rudzītis
Reinis Paikens
Krišs Kundziņš

Nito Kodachi

Dāvids Spalviņš
Sofija Niedrīte
Ričards Kalme
Reinis Paikens

Choken Morot

Krišjānis T. Rudzītis
Mikus T. Ļaksa
Lorete Innus
Tomass Lībenzons

"D" Grupa ( 7 - 8 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - KĀRLIS STRAUTIŅŠ

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi

Jānis Īve
Ginters Greinis
Alberts Makstenieks
Haralds Kirhners

Kodachi

Emīls Vite
Pauls Dāvis Lange
Rūdolfs Paikens
Gustavs Garais

Tate- Kodachi

Ralfs Putriņš
Gustavs Beķerisa
Pauls Dāvis Lange
Henrihs Meiers

ChokenMorote

Kārlis Strautiņš
Rūdolfs Paikens
Pauls Dāvis Lange
Henrihs Meiers

"C" Grupa ( 9 - 10 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - TOMS M. DEŅĪSOVS

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi
Krišjānis Bodnieks
Georgs S. Zariņš


Kodachi

Krišjānis Varkalis
Tomass Zariņš
Kristians Kuģevics
Ardis Dolgais

Tate- Kodachi

Kristians Kuģevics
Justs Munics
Leons Obuļevičs
Oto Rukmanis

ChokenMorote 

Arts Stuberovskis
Toms M. Deņīsovs
Kristaps Ābols
Krišjānis Lange

"B" Grupa ( 11 - 13 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs GABRIELA B. VEISKATE

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi

Mārtiņš Priede
Emīls Leimanis
Rihards J. Beitāns
Mareks Strauts
Alise Mende

Kodachi

Arnis Tukišs
Nils Sauškins
Anete Strode
Jurģis Rāts

Tate- Choken

Mikus Gailis
Lauris D. Šmits
Ralrs V. Šēns
Gabriela B. Veiskate

Choken Morte

Anete Strode
Nils Sauškins
Mikus Gailis
Gabriela B. Veiskate

"A" Grupa ( 13 - 16 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - RIHARDS TĪRUMS

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Ryu

Rihards Tīrums Keita L. Špēla Atis Ruskulis

Kodachi

Arnolds Dzirnis
Mārcis Garais
Keita L. Špēla

Tate-Kodachi

Rihards Tīrums
Mārcis Garais Kristaps Bērziņš

Choken Morte

Mārcis Garais Arnolds Dzirnis Kristaps Bērziņš



            LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā             

    " SPOČAN RĪGA 2014 "
                                     

     18. 10. 2014  

 



 



LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

FINĀLS

Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2014 "

 17.05.2014




Latvijas mēroga sacensības

" 4-ais Latvijas Spočana Čempionāts "2014

Starp bērniem un pusaudžiem

 12.aprīlis 2014.gads

REZULTĀTI:

"G" Grupa (4-5 gadi)

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu "G "grupā - Reinis Paikens

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Reinis Paikens
Anna Glāzniece
Tomass Lībenzons
Lorete Innus

Tate Kodachi

Reinis Paikens Hugo Eglītis
Nils Eglītis
Tomass Lībenzons

ChokenMorote

Reinis Paikens Anna Glāzniece Hugo Eglītis
Rūdolfs Dāvidsons

Choken Free

Roberts Poikāns
Neila Tīna Ruskule Vladislavs Brigaders
Kristians Vārpiņš

"F" Grupa (6 gadi)

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu"F"grupā-Juna A.Plotņikova

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi
Kristaps Smirnovs
Kārlis Strautiņš
Patriks Ginters

Kodachi

Jānis Īve

Andris Ūdris
Ralfs Putriņš
Juna Anna Plotņikova

Tate Kodachi

Krišjānis T. Rudzītis

Ralfs Putriņš Linards Jonāns
Andris Ūdris
Choken Morote
Juna Anna Plotņikova

Andris Ūdris Krišjānis T. Rudzītis
Ralfs Petrovs

Choken Free

Haralds Kirhners

Maija Puķīte
Knuts Riekstiņš
Jānis Glāznieks

"E" Grupa (7-8 gadi)

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu "E "grupā- Bea Kuģevica

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi
Valters Saltais
Gustavs Beķeris
Henrihs Meiers

Kodachi

Bea Kuģevica

Kristaps Ābols
Leons Obuļevičs
Rūdolfs Paikens

Tate Kodachi

Alberts Druska Toms Pastars Matīss Girons
Kristaps Ū. Gothards
Choken Morote
Bea Kuģevica

Matīss Girons Kristaps Ū. Gothards
Zita Toma

Choken Free

Leons Obuļevičs

Bea Kuģevica Kristaps Ābols
Matīss Girons

"D" Grupa (9-10 gadi )

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu "D"gr.- Gustavs Šteinbergs

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Tate Choken
Oto Rukmanis Mikus Gailis
Justs Munic
Georgs Stefans Zariņš

Kodachi

Adrians Zutis

Oskars Saļms
Krišjānis Varkalis
Jānis Auziņš

Tate Kodachi

Gustavs Šteinbergs

Ralfs Jucjus
Jānis Auziņš
Adrians Zutis
Choken Morote
Rihards Beitāns

Adrians Zutis Oskars Saļms
Nils Sauškins

Choken Free

Gustavs Šteinbergs

Roland Lubejs
Arts Stuberovskis
Oskars Saļms

"C" Grupa (11-13 gadi )

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu "C" grupā- Kristaps Bērziņš

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Renards Grabis
Māris Mazulis
Atis Ruskulis

Tate- Kodachi

Kristaps Bērziņš
Renards Grabis Māris Mazulis

ChokenMorote

Kristaps Bērziņš Anete Strode
Renards Grabis

Choken Free

Atis Ruskulis Heidijs Tions
Gabriela B. Veiskate
Anete Strode

Starptautiska mēroga sacensībās

" 4-ais Latvijas Spočana Čempionāts "2014

Starp pusaudžiem un pieaugušiem

 5.aprīlis 2014.gads

REZULTĀTI:

"B" Grupa (13-16 gadi )

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu"B"grupā-Arnolds Dzirnis

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Arnolds Dzirnis
Mārcis Garais
Anastasija Ogņeva

ChokenMorote

Mārcis Garais Emīls Grīnbergs
Anastasija Ogņeva

Choken Free

Mihails Buņins
Mārcis Garais Arnolds Dzirnis

Tate Choken

Mārcis Garais Arnolds Dzirnis Emīls Grīnbergs

"A" Grupa (17 gadi un vec.)

Absolūtais Latvijas Čempions Datotsu "A"grupā-Valdis Ēlerts

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Kodachi

Arnis Lignickis
Valdis Ēlerts
Vadims Šepeļevs

ChokenMorote

Valdis Ēlerts Vadims Šepeļevs Arnis Lignickis

Choken Free

Arnis Lignickis Vadims Šepeļevs Valdis Ēlerts

Tate Choken

Valdis Ēlerts Vadims Šepeļevs Arnis Lignickis


LSCF Klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN KAUSS 2014 "

        

 

08. 02. 2014


REZULTĀTI:

"F" Grupa (4 -5 gadi )


Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi
Tomass Lībenzons
Kristians Valdēns
Kristians Vārpiņš
Tomass Niks Zvirbulis
Renāts Andračņikovs

Kodachi

Anna Glāzniece
Neila Tīna Ruskule
Karīms Kuklis
Andrejs Popadins

Tate- Kodachi

Andris Ūdris
Nils Eglītis
Rūdolfs Dāvidsons
Reinis Paikens

Choken Morot

Reinis Paikens
Andris Ūdris
Andrejs Popadins
Hugo Eglītis

"E" Grupa (6 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - GUSTAVS BEĶERIS

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi

Alberts Makstenieks
Jānis Īve
Jānis Glāznieks
Juna Anna Plotņikova

Kodachi

Ralfs Petrovs
Linards Jonāns
Kristaps Smirnovs
Gustavs Beķeris

Tate- Kodachi

Alberts Druska
Gustavs Beķerisa
Ralfs Putriņš
Ralfs Petrovs

ChokenMorote

Krišjānis T. Rudzītis
Haralds Kirhners
Ginters Greinis
Alberts Druska

"D" Grupa (7 - 8 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs -LEONS OBUĻEVIČS

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi
Toms Pastars
Henrihs Meiers
Rūdolfs Paikens
Dāvis Lange

Kodachi

Oskars Saļms
Kristaps Ābols
Marta Vite
Emīls Vite

Tate- Kodachi

Leons Obuļevičs
Marta Vite
Kristaps Ū. Gothards
Holgers Štāls

ChokenMorote 

Holgers Štāls
Kristaps Ū. Gothards
Tomass Zariņš
Leons Obuevičs

"C" Grupa ( 9 -10 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs   - GUSTAVS ŠTEINBERGS

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi

Lauris D. Šmits
Toms Deņīsovs
Jānis Henrihs Auziņš
Marks Fridbergs

Kodachi

Artūrs Jansons
Mārtiņš Priede
Kristians Kuģevics
Mikus Gailis

Tate- Choken

Gustavs Šteinbergs
Krišjānis Varkalis
Rihards Beitāns
Mikus Gailis

Choken Morte

Arts Stuberovskis
Gustavs Šteinbergs
Nils Sauškins
Krišjānis Lange

"B" Grupa ( 11 - 13 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - RENARDS GRABIS

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi

Anete Strode
Heidijs Tions

Kodachi

Kristaps Bērziņš
Miks Šuberts
Renards Grabis

Tate- Choken

Kristaps Bērziņš Heidijs Tions Renards Grabis

Choken Morte

Atis Ruskulis
Māris Mazulis
Renards Grabis

"A" Grupa ( 14 - 16 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - AGRIS ZVEJNIEKS

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi

Rihards Tīrums Mārcis Garais Arnolds Dzirnis

Kodachi

Agris Zvejnieks
Mihais Buņins
Keita Loreta Špēla

Tate- Kodachi

Arnolds Dzirnis Mārcis Garais Agris Zvejnieks

Choken Morte

Agris Zvejnieks Rihards Tīrums Mārcis Garais


Latvijas Sporta Chanbaras Federācija ievieš jaunu spočana kategoriju - NUNCHAKU !!!

LSCF Klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN RĪGA 2013 "

        

 

19. 10. 2013


REZULTĀTI:

"F" Grupa (4-5 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta





Kodachi

Karīms Kuklis

Tomass Lībenzons Reinis Paikens
Ralfs Petrovs

Tate Kodachi

Haralds Kirhners

Ginters Greinis
Tomass NiksZvirbulis
Tomass Lībenzons
Choken Morote
Haralds Kirhners

Krišjānis T. Rudzītis
Reinis Paikens
Karīms Kuklis

Choken Free

Patriks Ginters

Ralfs Putriņš
Neila Ruskule
Kristians Vārpiņš

"E" Grupa (6-7 gadi)

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU

Pavels Truhans
Valters Saltais
Ričards Bondarāns
Toms Pastars

Kodachi

Ričards Bondarāns

Dāvis Lange
Gustavs Beķeris
Kārlis Strautiņš

Tate Kodachi

Matīss Girons
Zita Toma
Raimonds Brīvmanis
Dāvis Lange
Choken Morote
Henrihs Meiers

Toms Pastars
Valters Saltais
Alberts Makstenieks

Choken Free

Rūdolfs Paikens

Alberts Druska
Emīls Vite/Juna A. P.
Jurģis Vaivods

"D" Grupa (8-9 gadi )

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU

Krišjānis Lange
Anna Apine
Jānis Auziņš
Krišjānis Varkalis

Kodachi

Kristians Kuģevics

Adrians Zutis
Oto Rukmanis
Kristaps Ābols

Tate Kodachi

Oto Rukmanis

Krišjānis Varkalis
Rihards Beitāns
Marta Vite
Choken Morote
Kristians Kuģevics

Arts Stuberovskis
Adrians Zutis
Kristaps Ābols

Choken Free

Bea Kuģevica

Amanda Apine
Justs Munics
Tomass Zariņš

"C" Grupa (10-12 gadi )

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU
Renards Grabis Heidijs Tions
Kristaps Bērziņš

Kodachi

Kristaps Bērziņš
Gustavs Šteinbergs
Nils Sauškins

Tate Kodachi

Kristaps Bērziņš Renards Grabis
Gustavs Šteinbergs
Choken Morote
Kristaps Bērziņš Heidijs Tions Nils Sauškins

Choken Free

Nils Sauškins Rihards Lūsis

"B" Grupa (13-16 gadi )

Kategorija            

1 vieta

2 vieta

3 vieta

NUNCHAKU
Edvards Kalniņš
Mihails Buņins Keita Loreta Špēla

Kodachi

Rihards Tīrums
Mihails Buņins
Arnolds Dzirnis

Tate Kodachi

Mārcis Garais
Arnolds Dzirnis Mihails Buņins
Choken Morote
Mārcis Garais
Keita Loreta Špēla
Arnolds Dzirnis

Choken Free

Katrīna Bērziņa

Rihards Tīrums Edvards Kalniņš




Vasaras Spočana sacensības '' SPOČAN VASARA 2013 ''

1 grupa
SPOCHAN SUMMER 2013

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                    NU

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Bea Kuģevica                   4
2
2
3
2
3
16
1
 Matīss                                4
2
3
1
3
3
16
2
 Emīls                                  1
2
0
2
3
2
10
2
 Valters                               1
3
1
4
1
0
10
3
 Markuss                             2
0
2
0
1
2
7

2 grupa
SPOCHAN SUMMER 2013

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                    NU

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Leons                                 2
3
2
1
2
3
13
2
 Krišjānis                            3
2
2
2
2
1
12
3
 Marta                                 0
1
2
3
1
1
8
4
 Georgs                               1
0
0
0
1
1
3

3 grupa
SPOCHAN SUMMER 2013

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                   NU

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Artūrs J.                           3
1
2
3
2
1
12
2
 Kristians                           2
3
1
1
2
1
10
2
 Arts                                   1
1
2
1
2
3
10
3
 Rihards                             0
1
1
1
0
1
4

4 grupa
SPOCHAN SUMMER 2013

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  NU

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Rūta                                 2
3
4
2
2
4
17
2
 Kerija                               1
3
2
4
3
2
15
3
 Lauris D.                          1
3
3
0
3
3
13
4
 Krista                               2
1
1
1
2
1
8
5
 Nils                                   -
0
0
3
0
0
3

5 grupa
SPOCHAN SUMMER 2013

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  NU

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Adrians                            2
3
3
1
3
2
14
2
 Jēkabs                             3
1
1
3
2
2
12
3
 Mārtiņš                            1
1
2
0
0
2
6
4
 Ralfs                                 0
1
0
2
1
0
4

6 grupa
SPOCHAN SUMMER 2013

 VIETA 

 Vārds Uzvārds                  NU

   NK     

KO

TK

CR

CF

KOPĀ

1  Arnolds                            2
1
3
3
3
3
15
2
 Renards                           1
3
2
1
1
2
10
3
 Marks                               0
2
0
2
1
1
6
4
 Eduards                           3
0
1
0
1
0
5


LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

FINĀLS

Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2013 "

 11.05.2013

"H" Grupas (5 g.) uzvarētājs - Kārlis Strautiņš

"G" Grupas (6 g.) uzvarētājs - Kristaps Ūldis Gothards

"F" Grupas (7 g.) uzvarētājs - Ričards Bondarāns


Kategorija

 5 gadi (H gr.)

 6 gadi ( G gr.)

 7 gadi (F gr.)



Kodachi

 1-Kārlis Strautiņš
 2-Ernests Garbars
 3-Ralfs Putriņš
 4-Eduards Roze

 1-Alberts Druska
 2-Adrians Viņikovs
 3-Artūrs Timofejevs
 4-Rūdolfs Paikens

 1-Emīls Vite
 2-Matīss Girons
 3-Kristaps Ābols
 4-Bea Kuģevica


Tate- Kodachi
  1- Ralfs Putriņš
 2-Haralds Kirhners
 3-Kārlis Strautiņš
 4-Ernests Garbars
 1-Kristaps Gothards
 2-Alberts Druska
 3-Adrians Viņikovs
 4-Artūrs Timofejevs
 1-Bea Kuģevica
 2-Valters saltais
 3-Emīls Vite
 4-Matīss Girons



Choken Morote

 1-Ernests Garbars
 2-Ralfs Petrovs
 3-Kārlis Strautiņš
 4-Haralds Kirhners
 1-Adrians Viņikovs
 2-Henrihs Meiers
 3-Kristaps Gothards
 4-Artūrs Timofejevs
 1-Emīls Vite
 2-Bea Kuģevica
 3-Matīss Girons
 4-Kristaps Ābols



Choken Free
  1-Kārlis Strautiņš
 2-Ernests Garbars
 3-Eduards Roze
 4-Juna Plotņikova

 1-Adrians Viņikovs
 2-Alberts Druska
 3-Rūdolfs Paikens
 4-Artūrs Timofejevs
 1-Ričards Bondarāns
 2-Bea Kuģevica
 3-Kristaps Ābols
 4-Matīss Girons



                  
Nito Kodachi
                  
                  
 1-Kristaps Ābols
 2-Bea Kuģevica
 3-Valter Saltais
 4-Ričards Bondarāns

"E" Grupas (8 g.) uzvarētājs - Kristians Kuģevics

"D" Grupas (9 g.) uzvarētājs - Artūrs Jansons

"C" Grupas (10 g.) uzvarētājs - Ernests Augusts


Kategorija

 8 gadi (E gr.)

 9 gadi ( D gr.)

 10 gadi (C gr.)



Kodachi

 1-Kristians Kuģevics
 2-Krišjānis Lange
 3-Oto Rukmanis
 4-Ronalds Pudāns

  1-Artūrs Jansons
 2- Lauris D. Šmits
 3-Rihards Beitāns
 4-Nils Sauškins
  1-Ernests Augusts
  2-Jēkabs Villers


Tate- Kodachi
 1-Justs Munics
 2-Krišjānis Lange
 3-Kristians Kuģevics
 4-Ronalds Pudāns
 1-Nils Sauškins
 2-Artūrs Jansons
 3-Adrians Zutis
 4-Gustavs Šteinbergs

 1-Ernests Augusts
 2-Jēkabs Villers



Choken Morote

 1-Tomass Zariņš
 2-Kristians Kuģevics
 3-Krišjānis Lange
 4-Ronalds Pudāns
 1-Artūrs Jansons
 2-Mārtiņš Priede
 3-Nils Sauškins
 4-Adrians Zutis

 1-Ernests Augusts
 2-Jēkabs Villers



Choken Free
 1-Kristians Kuģevics
 2-Ronalds Pudāns
 3-Krišjānis Lange
 4-Tomass Zariņš

 1-Māris Kļava
 2-Gustavs Šteinbergs 
 3-Adrians Zutis
 4-Artūrs Jansons
 1-Jēkabs Villers
 2-Ernests Augusts


                  

Nito Kodachi                                               
 1-Oto Rukmanis
 2-Kristians Kuģevics
 3-Krišjānis Lange
 4-Ronalds Pudāns

 1-Gustavs Šteinbergs 
 2-Ralfs Jucjus
 3-Māris Kļava
 4-Adrians Zutis
 1-Ernests Augusts
 2-Jēkabs Villers


"B" Grupas (no 11-12 g.) uzvarētājs - Kristaps Bērziņš

"A" Grupas (no 13-16 g.) uzvarētājs - Edvards Kalniņš


Kategorija


 11-12 gadi (B gr.)

 13-16 gadi (A gr.)



Kodachi

 
 1-Renards Grabis
 2-Kristaps Bērziņš
 3-Māris Mazulis
 4-Atis Ruskulis

 1-Edvards Kalniņš
 2-Edvīns Sidenko
 3-Arnolds Dzirnis 
 3-Rainers Mūrnieks


Tate- Kodachi
 
 1-Kristaps Bērziņš
 2-Renards Grabis
 3-Atis Ruskulis
 4-Heidijs Tions

 1-Rainers Mūrnieks
 2-Edvards Kalniņš
 3-Arnolds Dzirnis 
 3-Edvīns Sidenko



Choken Morote

 
 1-Kristaps Bērziņš
 2-Māris Mazulis
 3-Renards Grabis
 4-Atis Ruskulis

 1-Edvards Kalniņš
 2-Mihails Buņins
 3-Arnolds Dzirnis
 3-Katrīna Bērziņa


Choken Free
 
 1-Kristaps Bērziņš
 2-Renards Grabis
 3-Heidijs Tions
 4-Māris Mazulis

 1-Edvards Kalniņš
 2-Keita L. Špēla
 3-Arnolds Dzirnis 
 3-Katrīna Bērziņa

                  
Nito Kodachi

Nito Ryu
 
 1-Kristaps Bērziņš
 2-Heidijs Tions
 3-Renards Grabis
 3-Atis Ruskulis

 1-Edvīns Sidenko
 2-Arnolds Dzirnis
 3-Edvards Kalniņš
 3-Rainers Mūrnieks


LSCF Klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN KAUSS 2013 "


02. 03. 2013


"F" Grupa (4-5 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - ERNESTS GARBARS


Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi
Eduards Roze
Artūrs Timofejevs

Kodachi

Ralfs Putriņš
Juna A. Plotņikova Haralds Kirhners
Eduards Roze

Tate- Kodachi

Haralds Kirhners
Kārlis Strautiņš
Ralrs Putriņš
Juna A. Plotņikova

Choken Morot

Ernests Garbars
Ralfs Putriņš
Haralds Kirhners
Kārlis Strautiņš


"E" Grupa (6-7 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - BEA KUĢEVICA

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi

Leons Abuļevičs
Alberts Makstenieks
Rūdolfs Paikens
Gustavs Heincis

Kodachi

Ričards Bondarāns
Matīss Girons
Emīls Vite
Henrihs Meiers

Tate- Kodachi

Bea Kuģevica
Kristaps Ābols
Kristaps Ū. Gothards
Marta Vite

ChokenMorote

Tomass Zariņš
Ričards Bondarāns
Aleksandrs Jēkabson
Kristaps Ābols

"D" Grupa (8-9 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs -LAURIS DĀRIS ŠMITS

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi
Ralfs Jucjus
Rolands Lubejs
Rihards Beitāns
Georgs Zariņš

Kodachi

Kristians Kuģevics
Oto Rukmanis
Gustavs Šteinbergs
Mikus Gailis

Tate- Kodachi

Nils Sauškins
Mārtiņš Priede
Kristians Kuģevics
Adrians Zutis

ChokenMorote 

Māris Kļava
Gustavs Šteinbergs
Mārtiņš Priede
Arts Stuberovskis

"C" Grupa ( 10-11-12 gadi )

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs   - KRISTAPS BĒRZIŅŠ

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi

Arts Ruskulis
Eduards Ļaksa
Dāvis Matisons
Anete Strode
Heidijs Tions

Kodachi

Ņikita Pētermanis
Daniels Šķerbergs
Marks Rožanskis

Tate- Kodachi

Kristaps Bērziņš
Ņikita Pētermanis
Eduards Skuķis

Choken Morte

Kristaps Bērziņš Edijs Pudāns
Daniels Šķerbergs

"B" Grupa (no 13 gadiem un vec. )-Amatieri

Grupas SPOČAN KAUSA ieguvējs - RIHARDS TĪRUMS

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Kodachi

Keita Loreta Špēla
Arnolds Dzirnis
Katrīna Elīna Bērziņa

Kodachi

Edvards Kalniņš
Edvīns Sidenko
Mārcis Garais

Tate- Kodachi

Mārcis Garais
Rihards Tīrums
Katrīna Elīna Bērziņa

Choken Morte

Mārcis Garais Edvards Kalniņš Arnolds Dzirnis


" SPOČAN RĪGA  2012 "


   24. 11. 2012.

"F" Grupa (4-5 gadi )

Grupas Datotsu Uzvarētājs - Ralfs Putriņš

Kategorija         

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Choken Free

Andris Ūdris
Kārlis Strautiņš
Dominiks Jakuševskis
Adrians Sarma

Kodachi

Haralds Kirhners
Kristaps Gothards
Eduards Roze
Artūrs Timofejevs

Tate- Kodachi

Kristaps Gothards
Junna A. Plotņikova
Alberts Makstenieks
Ernests Garbars

Choken Morote

Ralfs Putriņš
Ernests Garbars
Ralfs Petrovs
Alberts Makstenieks


"E" Grupa (6-7 gadi )

Grupas Datotsu Uzvarētājs - Ričards Bondarāns

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Choken Free

Ričards Bondarāns
Henrihs Meiers
Justs Munics
Rūdolfs Paikens

Kodachi

Valters Saltais
Krišjānis Lange
Bea Kuģevica
Matīss Girons

Tate- Kodachi

Matīss Girons
Gustavs Heincis
Tomass Zariņš
Toms Deņisovs

ChokenMorote

Tomass Zariņš
Emīls Vite
Matīss Girons
Kristaps Ābols

"D" Grupa (8-9 gadi )

Grupas Datotsu Uzvarētājs - Nils Sauškins

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Choken Free

Kristians Kuģevics
Dāvids Minajevs
Lauris Dāris Šmits
Arts Stuberkovskis

Kodachi

Nils Sauškins
Oto Rukmanis
Mikus Gailis
Māris Kļava

Tate- Kodachi

Gustavs Šteinbergs
Artūrs Jansons
Nils Sauškins
Rihards J. Beitāns

ChokenMorote 

Ernests Augusts
Adrians Zutis
Nils Sauškins
Maksims Žuņins

"C" Grupa (10-11 gadi )

Grupas Datotsu Uzvarētājs - Kristaps Bērziņš

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Choken Free

Kristaps Bērziņš Edijs Pudāns
Jēkabs Villers

Kodachi

Edijs Pudāns
Kristaps Bērziņš
Jēkabs Villers

Tate- Kodachi

Kristaps Bērziņš Edijs Pudāns Jēkabs Villers

Choken Morte

Kristaps Bērziņš Anete Strode
Edijs Pudāns

"C" Grupa (no12 gadi un vec.)-amatieri

Grupas Datotsu Uzvarētājs - Rimants Svalbs

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Choken Free

Rihards Tīrums
Mārcis Garais
Svens Adviljons
Atis Ruskulis

Kodachi

Edvards Kalniņš
Edvīns Sidenko
Arnolds Dzirnis
Rihards Tīrums

Tate- Kodachi

Rimants Svalbs
Edvards Kalniņš
Keita Loreta Špēla
Mihails Buņins

Choken Morte

Arnolds Dzirnis
Rimants Svalbs
Edvīns Sidenko
Mārcis Garais

"A" Grupa (no 14 gadiem un vec.) - profi

Grupas Datotsu Uzvarētājs - Aleksejs Riženkovs

Kategorija

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Choken Free

Aleksejs Riženkovs
Guntis Zagorskis Dmitrijs Jegorenko

Kodachi

Aleksejs Riženkovs Guntis Zagorskis
Dmitrijs Jegorenko

Tate- Kodachi

Aleksejs Riženkovs Guntis Zagorskis Dmitrijs Jegorenko

ChokenMorote

Aleksejs Riženkovs Dmitrijs Jegorenko
Guntis Zagorskis

Kategorija      

1 vieta

2 vieta

3 vieta

Nito Ryu

Aleksejs Riženkovs Dmitrijs Jegorenko Guntis Zagorskis
Tanto
Dmitrijs Jegorenko
Aleksejs Riženkovs Guntis Zagorskis










Rīgas Klubu Čempionāts Sporta Čanbarā

" RIGA CUP 2012 "

  12.maijs  2012.gads

FINĀLS

"I" Grupas (4 g.) uzvarētājs - Haralds Kirhners

"H" Grupas (5 g.) uzvarētājs - Henrihs Meiers

"G" Grupas (6 g.) uzvarētājs - Bea Kuģevica



Kategorija

 4 gadi (I gr.)

 5 gadi ( H gr.)

 6 gadi (G gr.)



Kodachi

 1-Haralds Kirhners
 2-Emīls Zommers
 3-Ernests Garbars
 4-Kārlis Strautiņš

 1-Emīls Vite
 2-Zita Toma
 3-Elīza Zušmane
 4-Henrihs Meiers

 1-Bea Kuģevica
 2-Gustavs Ružickis
 3-Tomass Zariņš
 4-Ralfs Staģis


Tate- Kodachi
  1-Haralds Kirhners
 2-Ernests Garbars
 3-Kārlis Strautiņš
 4-Juna Plotņikova
 1-Zita Toma
 2-Elīza Zušmane
 3-Adriana Kukele
 4-Henrihs Meiers
 1-Gustavs Ružickis
 2-Tomss Žariņš
 3-Ralfs Staģis
 4-Valters saltais



Choken Morote

 1-Haralds Kirhners
 2-Ernests Garbars
 3-Emīls Zommers
 4-Juna Plotņikova
 1-Henrihs Meiers
 2-Emīls Vite
 3-Elīza Zušmane
 4-Zita Toma
 1-Patriks Gredzens
 2-Ričards Bondarāns
 3-Ralfs Staģis
 4-Tomass Zariņš



Choken Free


  

 
 1-Bea Kuģevica
 2-Kristaps Ābols
 3-Patriks Gredzens
 4-Ralfs Staģis


"F" Grupas (7 g.) uzvarētājs - Kristians Kuģevics

"E" Grupas (8 g.) uzvarētājs - Nils Sauškins

"D" Grupas (9 g.) uzvarētājs - Edijs Pudāns


Kategorija

 7 gadi (F gr.)

 8 gadi ( E gr.)

 9 gadi (D gr.)



Kodachi

 1-Kristians Kuģevics
 2-Kārlis Brahmanis
 3-Krišjānis Neimanis
 4-Nikolajs Kopilovs

  1-Mikus Gailis
 2-Artūrs Jansons
 3-Nils Sauškins
 4-Gustavs Šteinbergs
 1-Edijs Pudāns
 2-Stefans Lapsa
 3-Elza Spunde
 4-Ernests Augusts


Tate- Kodachi
 1-Krišjānis Lange
 2-Kristians Kuģevics
 3-Krišjānis Neimanis
 4-Kārlis Brahmanis
 1-Nils Sauškins
 2-Gustavs Šteinbergs
 3-Artūrs Jansons
 4-Mikus Gailis

 1-Ernests Augusts
 2-Jēkabs Villers
 3-Edijs Pudāns
 4-Dāvids Minājevs


Choken Morote

 1-Krišjānis Lange
 2-Nikolajs Kopilovs
 3-Krišjānis Neimanis
 4-Kristians Kuģevics
 1-Nils Sauškins
 2-Artūrs Jansons
 3-Mikus Gailis
 4-Gustavs Šteinbergs

 1-Ernests Augusts
 2-Silvestrs Bružēvics
 3-Jēkabs Villers
 4-Elza Spunde


Choken Free
 1-Kristians Kuģevics
 2-Justs Munics
 3-Kārlis Brahmanis
 4-Krišjānis Lange

 1-Nils Sauškins
 2-Aleksandra Straž. 
 3-Gustavs Šteinbergs
 4-Artūr4-Ers Jansons
 1-Elza Spunde
 2-Dāvids Minājevs
 3-Silvestrs Bružēvics
 4-Ernests Augusts

"C" Grupas (10 g.) uzvarētājs - Kristaps Bērziņš

"B" Grupas (no 11-12 g.) uzvarētājs - Rimants Svalbs

"A" Grupas (no 13-16 g.) uzvarētājs - Eduards Vītoliņš


Kategorija

 10 gadi (C gr.)

 11-12 gadi (B gr.)

 13-16 gadi (A gr.)