Sports Chanbara    Sacensības    Foto    Forums    Jaunumi
   Tas jāzin    Federācija    Esi aktīvs    Video  
  KalendārsKlubosLatvijāEiropāPasaulēReitinga tabula
Reitinga Tabula      

RĪGAS Čempionāts "RIGA CUP 2019"

FINĀLS

25.maijs  2019.gads



Rīgas Čempionāts klubos "RIGA CUP 2019" 

Kausa punkti pēc 4 posma ( 14.05.2019 )

GRUPA  ( 4 un 5 gadi ) VEF


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ


Marsels G.
18
6
36
15
30




Martiņš Sniķersp.
21
9
12

15




Bruno B.
6
21
18
6
9




Pauls
12
3
9
6
3




Kārlis S.
27
18
15
27
6




Amelija
6
9

9










































































GRUPA  ( 4 un 5 gadi ) ARKĀDIJA


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ


Miķelis N.
15
6

18
9




Jēkabs N.

27
6
3
15




Haralds J. C.
18
3
12
12
9




Demids K.
12
15
18

9




Jēkabs R.
6

6
6
9




Ernests R.

12
9
12
3




Matvejs
6


3





Marko
9
9
15
9





Dārta
9








Mārcis
3








Ernests Z.
27
21
12
15
24























GRUPA  ( 6 un 7 gadi ) VEF


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ


Dominiks T.
30
9
24
24
18




Domeniks R.
24
24
12
18
15




Marians K. K.
12
6
24
9
3




Mārtiņš Saklaurs
12
15
30
15
21




Hugo P.
15
3


9




Artūrs Meldrājs
9
6
33
6

9
9


Ralfs
6

3






Artūrs Ekarts
3


9
3
6
12


Kārlis N.
3

6













































GRUPA  ( 6 un 7 gadi ) ARKĀDIJA


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ












Laura
3

12
9
3
3



Ella K.
33
21
21
24
12




Dāvids L.
24
21
27
6
31




Olivers



3





Grēta Ā.
6
24
3
21
18
6
6


Artūrs S.
15
6
9

3
9
3






























































GRUPA  ( 8 gadi ) VEF


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ


Artjoms J.


3






Haralds B.
9
21
12
33
18
21
21


Artūrs P.
18
9
15
9
9
15
12


Jēkabs G.
15
33
3
6
6
18
9


Niklāvs S.

9
12
15
21
6
15


Henrihs
3
3
18
12
6
12
3







































































GRUPA  ( 8 gadi ) ARKĀDIJA


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ






















Pauls

15

18
9
15



Gustavs Č.
21
18
6
15
9
9
3


Gusts P.
12

9
9
15




Roberts D.
3
9
18
9
12
12
9








































































GRUPA  ( 9 gadi ) VEF


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ


Aleksis A.
6
6
21
18
24
18



Artūrs V.
12
12
3
12
9

6


Nils J.
18
3
24
12
9
24
18


Dāvids E.
6
27
6
15
9
21
21


Rolands B.


3
6
3

9


Matīss S.
9
3
27
6
18
15
15


Stella





3






























































GRUPA  ( 9 gadi ) ARKĀDIJA


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ


Jēkabs


9

6




Roberts G.
9
12

9
9
15



Pavels
6

9
18
3
6
6


Kristiāns V.
3
12

24
12
9
3


Anna P.
21
12
6

9
3
9


Alise
9
18
15
6
15
6



Roberts Č.
27
15
18
15

15



Vadims

6
3
























































GRUPA  ( 10 gadi ) VEF


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ












Krišs K.
18
9
18
12
15
21
12


Sofija N.
6
12
27
18
12
18
21


Gustavs Č.
9
24
3
15
18
6
15


Sebastjans
3
9
3
3

6
12

















































































GRUPA  ( 10 gadi ) ARKĀDIJA


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ


Anrijs A.
15
24
27
27
12
18
9












Madara D.
3
12
12
6
24
6
6


Letīcija Š.
27

6
9
21
21
3


Sanda L.
18
27
6
15
6
6



Ričards K.
9
3
3






Viktorija

3


3
































































GRUPA  ( 11 gadi ) VEF


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ












Andrejs P.
18
15
6
24
18
15
12


Andris Ū.
3
12
21
3
6
18



Roberts P.
15
18
9
12
3
6
18


Bogdans T.

3
3


3



Krišjānis U.



3
3

9


Juna A. P.
12
15
18
3
12
27
12


Ginters G.
3
21
3
9
9
15
15



















































GRUPA  ( 11 gadi ) ARKĀDIJA


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ


Ģirts K.
3
15
15
21
6
12



Kārlis S.
21
18
9
24
33
24
9


Patriks V. G.

3
6
12
6




Krišjānis T. R.
9
3
24
21
12
9
12


Eduards A.
18
15
15
27
3
6



Sandis S.
9

15



6


Denis R.
27
24
6
6
30
6
3


Jānis I.
30
18
21
3
18
27
6


Haralds K.
18
21
6
3
6
3
15


Andris Ū.
18


12
6
6

































GRUPA  ( 12 gadi ) VEF


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ












Alberts M.
3
6
21
9
6
12
9


Gustavs B.
9
21
12

12
6
18


Armands K.
21
12
9
6
24
9
6



























































































GRUPA  ( 12  gadi ) ARKĀDIJA


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ












Renards R.
24
21
21
18
30
9
9


Halina A.
18
12
15
21
3
12



Aleksis D.
9
18
3
9
9
18
6




























































































GRUPA  ( 13-15 gadi ) VEF


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ


13 gadi









Rolands L.
9
3



9
9


Krišjānis V.
15
9
6
18
9
3
15












Tomass Z.
9
3
15
18
21
9
9


Kristaps Ā.
15
15
3
15
18
21
12












Ardis D.
12
9
3
21
9
6
6


Jēkabs

18
12
6
9
18
6


Toms P.

9
18
3

12
15































GRUPA  ( 13 -15 gadi ) ARKĀDIJA


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ


Kārlis G. A.
9
6
6
6
6
6













Alekss Š.
3
3
6
3
6
6



Kristiāns Š.
6
9
3
9

3



Alise
12
9
6
9
9
6



Franciska
6
9

15
9
12



Aleksandrs I.
12
12
15
15
18
9



Nikolass
9
15
6
18
15
21
6


Krišjānis B.
15
9
9
21
27
18



Miks




3


































GRUPA  (  gadi ) VEF


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ



































































































































GRUPA  ( gadi ) ARKĀDIJA


v.

   Vārds Uzvārds

KO

NK

TK

CR

CF

TC

N

KOPĀ



































































































































Punktu sistēma

 

Dalība

3. vieta*

2. vieta

1.vieta

 Vice*  

Grand

Vietējie turnīri

0

3

6

6

10

12

Latvijas čempionāts

3

10

20

30

20

30

Starptautiskie turnīri

5

20

30

40

30

40

Eiropas čempionāts

10

40

60

90

60

90

Pasaules čempionāts

20

80

120

160

120

200

*Tikai čempionātos, turnīros un kausos, kur  tiek apbalvota.











































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Akciju  Sabiedríba „VEF”, Brīvības gatve 214s ),Rīga

Pie sacensībām tiek pielaisti tie sportisti ,kas gada laikā sakrājot lielāko punktu skaitu savā vecuma grupā un drīkst cīnīties tikai dotajā kategorijā.

( grupas finālisti izvirzīti – kā divi labākie no katra kluba )


Ja kāds no pretendentiem netiek, obligāti informēt iepriekš ! ! !

( var aizvietot  tie sportisti ,kas sakrājuši nākamo lielāko punktu skaitu )

 

(Balvas, kausi, medaļas, diplomi un aizraujošas cīņas)

1 vieta– zelta medaļa, 2 vieta– sudraba medaļa, 3 vieta– bronzas medaļa          

 kopējai 4 vietai - diplomi

Katrā grupā   H, G, F, E, D, C, B, A,  – nosaka grupas uzvarētāju,

kurš iegūst sacensību- Rigas Čempionāta „ RĪGAS KAUSU 2018 ”

( Piedalās tikai grupas katras kategorijas uzvarētājs - 1 vieta )

 

10:30 – „H”(4 un 5 gadi) un „G”(6 gadi) grupas reģistrēšanās                       

          (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi,)

11:20 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„H” un „G” gr.

11:40 – „H” un „G” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana



12:00 – „F”(7 gadi) un „E”(8 gadi) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

12:50 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„E” un „F” gr.

13:10 – „E” un „F” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

                                 


13:30 – „D”(9 gadi) un „C”(10 gadi) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

14:20 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„D” un „C” gr.

14:40 – „D” un „C” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

                                 


15:00 –„B”(11-12 gadi) un „A”(13-15 g.) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

15:50 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)- „B” un „A” gr.

16:10 – „B” un „A” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

 







Latvijas mēroga sacensības Sporta Čanbarā

Rīgas Čempionāts "RIGA CUP 2016"

FINĀLS

                          14. maijs 2016

REZULTĀTI:

"I" Grupas (4-5 g.) uzvarētājs - Vanesa Smiltena

"H" Grupas (6 g.) uzvarētājs - Kristiāns Vārpiņš

"G" Grupas (7 g.) uzvarētājs - Sofija Niedrīte


Kategorija

 4-5 gadi ( I gr.)

 6 gadi ( H gr.)

 7 gadi ( G gr.)



Kodachi

 1-Kristiāns Omuls
 2-Artūrs Sizass
 3-Vanesa Smiltena
 4-Stefānija Sokolova

 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Artūrs Vītums
 3-Aleksandrs Protop.
 4-Dāvids Eglītis

 1-Krišjānis Gailāns
 2-Reinis Paikens
 3-Roberts Vikmans
 4-Letīcija Šnirsone


Tate- Kodachi
  1-Artūrs Sizass
 2-Kristiāns Omuls
 3-Jānis Innus
 4-Grēta Ā. Ābola
 1-Aleksandrs Protop.
 2-Artūrs Vītums
 3-Roberts Čirka
 4-Dāvids Eglītis
 1-Reinis Paikens
 2-Anrijs Augustinovič
 3-Madara Dobele
 4-Roberts Vikmans



Nito Kodachi

 1-Vanesa Smiltena
 2-Artūrs Sizass
 3-Robins Siliņš
 4-Stefānija Sokolova
 1-Artūrs Vītums
 2-Roberts Gulbis
 3-Kristiāns Vārpiņš
 4-Dāvids Eglītis
 1-Sofija Niedrīte
 2-Anrijs Augustinovič
 3-Letīcija Šnirsone
 4-Roberts Vikmans



Choken Morote
  1-Kristiāns Omuls
 2-Stefānija Sokolova
 3-Grēta Ā. Ābola
 4-Jānis Innus

 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Artūrs Vītums
 3-Roberts Čirka
 4-Dāvids Eglītis
 1-Sofija Niedrīte
 2-Letīcija Šnirsone
 3-Reinis Paikens
 4-Anrijs Augustinovič



Choken Free           

 1-Kristiāns Omuls
 2-Grēta Ā. Ābola
 3-Jānis Innus
 4-Stefānija Sokolova
 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Dāvids Eglītis
 3-Aleksandrs Protop.
 4-Artūrs Vītums
 1-Anrijs Augustinovič
 2-Reinis Paikens
 3-Sofija Niedrīte
 4-Krišjānis Gailāns



Nunchaku                              
 
 
 1-Sofija Niedrīte
 2-Rūdolfs Dāvidsons
 3-Reinis Paikens
 3-Miks Pastars



"F" Grupas (8 g.) uzvarētājs - Krišjānis Toms Rudzītis

"E" Grupas (9 g.) uzvarētājs - Kristaps Uldis Gothards

"D" Grupas (10 g.) uzvarētājs - Krišjānis Bodnieks


Kategorija

 8 gadi ( F gr.)

 9 gadi ( E gr.)

 10 gadi ( D gr.)



Kodachi

 1-Krišjānis Rudzītis
 2-Ginters Greinis
 3-Kristaps Smirnovs
 4-Andris Ūdris

 1-Ralfs Frīdrihsons
 2-Kristaps U. Gothads
 3-Rūdolfs Paikens
 4-Roberts Kronbergs

 1-Jēkabs Siliņš
 2-Krišjānis Bodnieks
 3-Emīls Vite
 4-Valters Saltais


Tate- Kodachi
  1-Andris Ūdris
 2-Patriks Ginters
 3-Jānis Īve
 4-Ginters Greinis
 1-Rūdolfs Paikens
 2-Gustavs Garais
 3-Kristaps U. Gothads
 4-Ralfs Frīdrihsons
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Toms Pastars
 4-Emīls Vite



Nito Kodachi

 1-Kārlis Strautiņš
 2-Andris Ūdris
 3-Krišjānis Rudzītis
 4-Andrejs Popadins
 1-Kristaps U. Gothads
 2-Dāvis P. Lange
 3-Ralfs Frīdrihsons
 4-Rūdolfs Paikens
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Toms Pastars
 3-Emīls Vite
 4-Valters Saltais



Choken Morote
  1-Krišjānis Rudzītis
 2-Andrejs Popadins
 3-Patriks Bukolovski.
 4-Eduards Auzenbahs

 1-Dāvis P. Lange
 2-Rūdolfs Paikens
 3-Ralfs Frīdrihsons
 4-Kristaps  U.Gothads
 1-Kristaps Ābols
 2-Emīls Vite
 3-Toms Pastars
 4-Patriks Gredzens



Choken Free                   

 1-Ginters Greinis
 2-Kārlis Strautiņš
 3-Andris Ūdris
 4-Eduards Auzenbah
 1-Kristaps U.Gothads
 2-Gustavs Garais
 3-Roberts Kronbergs
 4-Dāvis P. Lange
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Jēkabs Siliņš
 3-Kristaps Ābols
 4-Toms Pastars



Nunchaku                              
 1-Ginters Greinis
 2-Krišjānis Rudzītis
 3-Jānis Īve
 4-Andris Ūdris
 1-Ralfs Frīdrihsons
 2-Rūdolfs Paikens
 3-Roberts Kronbergs
 4-Dāvis P. Lange
 1-Valters Saltais
 2-Emīls Vite
 3-Krišjānis Bodnieks
 3-Kristaps Ābols



"C" Grupas (11 g.) uzvarētājs - Krišjānis Marts Lange

"B" Grupas (12-14 g.) uzvarētājs - Adrians Zutis

"A" Grupas (15- 17 g.) uzvarētājs - Keita Loreta Špēla


Kategorija

 11 gadi ( C gr.)

 12-14 gadi ( B gr.)

 15-17 gadi ( A gr.)



Kodachi

 1-Krišjānis M. Lange
 2-Tomass Zariņš
 3-Oto Rukmanis
 4-Georgs S. Zariņš

 1-Adrians Zutis
 2-Mareks Strauts
 3-Maksims Orlovs
 4-Alise Mende

 1-Renards Grabis
 2-Mihails Buņins
 3-Keita L. Špēla
 


Tate- Kodachi
  1-Georgs S. Zariņš
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Oto Rukmanis
 4-Tomass Zariņš
 1-Adrians Zutis
 2-Alise Mende
 3-Anete Strode
 4-Maksims Orlovs

 1-Renards Grabis
 2-Mihails Buņins
 3-Atis Ruskulis



Nito Kodachi

 1-Krišjānis Varkalis
 2-Krišjānis M. Lange
 3-Oto Rukmanis
 4-Tomass Zariņš
 1-Mareks Strauts
 2-Alise Mende
 3-Anete Strode
 4-Maksims Orlovs
 1-Keita L. Špēla
 2-Renrds Grabis
 3-Mihails Buņins
 4-Atis Ruskulis



Choken Morote
  1-Krišjānis Varkalis
 2-Krišjānis M. Lange
 3-Oto Rukmanis
 4-Renārs Doniņš 

 1-Anete Strode
 2-Maksims Orlovs
 3-Mareks Strauts
 4-Adrians Zutis
 1-Renards Grabis
 2-Keita L. Špēla
 3-Atis Ruskulis
 4-Mihails Buņins



Choken Free                   

 1-Oto Rukmanis
 2-Krišjānis M. Lange
 3-Krišjānis Varkalis
 4-Renārs Doniņš
 1-Anete Strode
 2-Mareks Strauts
 3-Adrians Zutis
 4-Alise Mende
 1-Renards Grabis
 2-Atis Ruskulis
 3-Keita L. Špēla
 4-Mihails Buņins



Nunchaku                              
 1-Krišjānis M. Lange
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Renārs Doniņš
 4-Tomass Zariņš
 1-Anete Strode
 2-Mareks Strauts
 3-Adrians Zutis
 4-Maksims Orlovs
 1-Atis Ruskulis
 2-Keita L. Špēla
 





FINĀLA PRETENDENTI - kuri cīnās par 1 vai 2 vietu

FINĀLA PRETENDENTI - kuri cīnās par 3 vai 4 vietu

Ja kāds no pretendentiem netiek, ar īzziņu obligāti informēt iepriekš ! ! !

( var aizvietot  tie sportisti ,kas sakrājuši nākamo lielāko punktu skaitu )

Rīgas Čempionāts klubos "RIGA CUP 2016" 

Kausa punkti pēc 6 posma ( 05.05.2016 )

                                                  GRUPA  ( 4 gadi ) VEF

 

vieta
 Vārds Uzvārds

 KO

TK

  NK

CM

CF

KOPĀ


                                             






                   










Jānis I.
3
24
6
21
15


Ģirts M.
15
9
6
9
3


Jēkabs G.
9
6
15
12
6


Hugo G.
6



3


Robins

15
3
19
6
12


Katrīna B.



6
3












          


         
         
         




        
        
      
        
        




          
         
      
      
        

























































































































                                                  GRUPA  ( 5 gadi ) VEF

 

vieta
 Vārds Uzvārds

  

 KO

TK

NK

CM

CF

KOPĀ


                                             






                   

Kristiāns O.
27
33
18
33
42


Gustavs R.

15
6
3




Ella


12
6
3



Vanesa S.

21
12
21
15
12


Samanta




6































          


         
         
         




        
        
      
        
        




          
         
      
      
        

                                                  GRUPA  ( 4 un 5 gadi ) Arkādija

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF


KOPĀ


                                             






                   

Artūrs S. 33
27
45
15
12



Gustavs Č. 15
15
24
21
9



Gusts Pujāts 22
28
15
21
33



Grēta 9
19
12
24
24



Stefānija 21
18
30
39
21



Gusts Reimanis 3
6
6
21
21



Ellias


3
3



Leo



3





          


         
         
         




        
        
      
        
        




          
         
      
      
        


                                                  GRUPA  ( 6 gadi ) VEF

 

vieta
 Vārds Uzvārds

  

KO

TK

NK

CM

CF

KOPĀ


                                             






                   

Dāvids E.
27
15
21
18
21


Nils J.
9
9
15
12
12


Gvido G.
18
12
6
6



Kārlis S.
15
33
18
30
18


Markuss O.
6

3
6
9


Adrians K.


18
9
12


Artūrs V.
33
24
24
24
12


Edvards S.

6
18
3
9
9


Matīss S.
          
3

6
         
9


Rolands B.

   3   
        
      
        
        




          
         
      
      
        

                                                  GRUPA  ( 6 gadi ) Arkādija

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF


KOPĀ


                                             






                   










Roberts Č. 12
21
18
24
3



Kristiāns V. 30
18
24
30
30



Lukass
18
3
3




Roberts G. 15
15
25
21
9



Jēkabs S. 9
12
9
6
3



Olivers A.
9
3
3
15



Aleksandrs 16
24
9
9
16






























                                                  GRUPA  ( 7 gadi ) VEF

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   

Reinis P. 27
42
27
21
42
33


Sofija N.
18
21
30
33
33
36


Krišs K. 24
3
12
9
12
3


Miks Pastars 6
6
 6     
15

9


Roberts P.


6

6


Roberts V. 21
24
12
15
24
3











Oskars3

9































                                                  GRUPA  ( 7 gadi ) Arkādija

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   










Anrijs A.( mazo gr.)18
30
42
19
24



Rūdolfs D. 6
9
12
12

12


Letīcija ( mazo gr.)21
9
18
21
18



Krišjānis G. ( mazo gr.)30

12
6
19





















Madara( mazo gr.)9
18
3
9
12



Ulla T.( mazo gr.) 15
3
15
18
12
     


Gustavs Čečiņš. 6
  12   
 9   
      
        
6    


Ričards K.( mazo gr.)6
          
12
 3  
 3
        


                                                  GRUPA  ( 8 gadi ) VEF

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   

Juna A. Plotņikova 9
9
15
27
9
12


Andris Ūdris 27
36
30
6
30
30


Patriks Bebris 21
6
18
9
9
18


Patriks Bukolovskis 12
6
15
30
9
9


Miķelis K.

6


3


Andrejs P. 15
15
24
30
18
9


Ginters G. 36
33
21
24
33
48


Ivars
3

6
















        
        
      
        
        




          
         
      
      
        

                                                  GRUPA  ( 8 gadi ) Arkādija

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   

Ričards H. P. 9

15
30
30
18


Jānis Ī. 30
25
12
12
15
21


Kārlis S. 24
15
30
15
27
15


Kristaps S. 31
15
18
6
9
15


Krišjānis T. R. 39
24
27
33
18
24


Haralds K. 18
36
12
24
24
12


Gustavs Meisters
3
6
9
6
15


Eduards A. 12
18
9
18
24



Valters V.      3    
6
6
         
 3
 15


Patriks G. 9
 27    
 12   
15
 9   
18  


Denis R.9
 9    
 12    
   15  
 18     
  6     


                                                  GRUPA  ( 9 gadi ) VEF

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   

Henrihs M. 15
6
15
12
18
6


Rūdolfs Paikens 21
30
21
42
21
30




















Kristaps Ū. Gothards 45
27
27
24
24
12


Gustavs B. 15
42
18
15
33
24


Dins R.

9
6
3



Mare 3
18
15
6
18
18


Alberts M.    12   
3
9
 15
15
 21




        
        
      
        
        




          
         
      
      
        

                                                  GRUPA  ( 9 gadi ) Arkādija

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                          






  




























Ralfs F. 24
22
27
36
15
28


Roberts K. 22
9
9
12
25
12


Kārlis P.
21

12
12
9
9


Gustavs G. 12
27
6
15
27
12


Eduards V. 3
15
15
6
3
6


Dāvis L. (vec. gr. 9 -10)     21    
21
36
 39
24  
 27














      
  
      
        


                                                  GRUPA  ( 10 gadi ) VEF

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   










Kristaps Ā. 18
21
15
33
24
27


Valters S. 21
12
18
21
18
33


Patriks G. 3
12
12
24

9


Jēkabs S. 22
18
12
6
27
3


Markuss B.


12

3



Oskars



15
3



Toms P.
18
19
36
27
21
15


Fricis
    15    
12
6
 3 
         
3


Ardis 12
12
 9 
18 
 18   
21 




          
         
      
      
        

                                                  GRUPA  ( 10 gadi ) Arkādija

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   

Kristaps D.( jaun. gr. )3
6
6
3

6
24

Leonards 3

6
3
3
3
18

Hugo 6
3
6
9
6
18
48

Krišjānis B. 39
36
39
27
45
27
213

Dāvis Rendijs D.

3


9
6
18

Emīls V. (vec. gr. 9 -10) 33
27
30
30
33
30
183

Miķelis  Z.
6


3
9
18

Aleksis L.
6

12
9
9
36

Gustavs Grodz
    3   

3
         
         
 3     
9



        
        
      
        
        




          
         
      
      
        


                                                  GRUPA  ( 11 gadi ) VEF

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   

Krišjānis V. 12
25
30
45
24
45


Matīss R. V.6
15
9

15
9


Gundars P. 3
12


3
12


Rolands L.
6
24
12
15
15


Oto R. 19
6
9
24
25
6


Matīss M.6




3


Kristians K.
18
12
9





Georgs
15
24
6
12
12
15


Tomass Z.   24    
16
21
 6
 21   
  21  




        
        
      
        
        




          
         
      
      
        

                                                  GRUPA  ( 11 gadi ) Arkādija

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   










Arts S. 21
33
30
21
12
24











Svens 9
12
9
9
21












Renārs D. 3


24
15
6











Krišjānis L. 30
21
27
42
36
27


Kārlis V.
          


         
         
  6    




        
        
      
        
        




          
         
      
      
        


                                                  GRUPA  ( 12-13 gadi ) VEF

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   

Mareks S. (13g)48
15
36
30
33
33











Aksels (13g)3
3
3
6
6
3


Aleksandrs



3




Maksims (12g)12
16
9
33
21
13


Alise M.(12g)18
33
24
3
27
9


Artjems (13g) 3
18
15
6




Emīls L. (12g) 30
9
6
18
9
12


Emīls O. (12g)           
9
15
 3 
3
15   




        
        
      
        
        




          
         
      
      
        

                                                  GRUPA  ( 12-13 gadi ) Arkādija

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NK

CM

CF

NU

KOPĀ


Niks Nils K.                                             3
6

9

6
      
2
Gustavs P. (14g.)
31
27
33
18
24
3

5
Kristofers 15
9
18
12
21
12

6
Elgars D. 15
12
15
6
12
9

3
Nils S. 18
33
18
33
21
12

8
Gustavs B. 18
9
9
6
3
33

9
Lauris D. Š. 6

6
3
15
3

7
Viesturs 3
9
9
18
9
15

1








2
Anete S. (12-14)     27    
30
31
 30
33
 30 

4
Niks S. (12-14) 6
 12
  9  
    
3
    

3
Marina G. (12-14)30
 12    
 24   
 18  
 21   
  24    

                                                 GRUPA  ( 12-14 gadi ) Arkādija

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NR

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   
5
Anna (12-14) 6
3
6
6
6
6

1
Adrians Z. 39
42
30
27
30
31

4
Līva 24
9
18
9
9
12






































                                                  GRUPA  ( 14-17 gadi ) VEF

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NR

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   

Renards G.
27
30
33
30
33
21


Nils L.
21
15
18
24
12
12


Arnis T.18
18
30
3
15
15


Marks R.
12
21
21
12
24
9


Luka K.
12
3

6
9
3


Oto T. Dz.
15
6
12
9
6
6


Niko

9

6
3













          


         
         
         




        
        
      
        
        




          
         
      
      
        

                                                  GRUPA  ( 14-17 gadi ) Arkādija

 

vieta
 Vārds Uzvārds

   KO

 T

NR

CM

CF

NU

KOPĀ


                                             






                   

Keita Loreta Š. 18
21
36
36
24
27


Mihails B. 33
30
27
27
30
21


Atis R. 9
27
21
15
33
21


Armands 21

9
18
12
3


Kristaps B. (14g.-vec gr. ) 9
3
9


9


Anrijs D.  21
15

18
21
27


Kristers D.
3
9

3
3
9


Gabriela V. B. (12-14) 15
36
24
33
27
36



          


         
         
         




        
        
      
        
        




          
         
      
      
   



A GRUPA

1990. - ...dz.g

V

Vārds Uzvārds

KD

KO

TK

CF

CR

NR

T

KOPĀ

1








2








3








4








4








5








6








7








8








9








9








10








10








B GRUPA

1993. - 1991. dz.g.

V

Vārds Uzvārds

KD

KO

TK

CF

CR

NR

KOPĀ

1







2







3







4







5







6







7







8







9







9







10







10







10







C GRUPA

1998. - 1995. dz.g.

V

Vārds Uzvārds

KD

KO

TK

CF

KOPĀ

1





2





3





4





5





6





7





7





8





8





8





 

 D GRUPA

 

Nr.

Vārds Uzvārds

KD

KO

TK

CF

KOPĀ

1





2





3





4





5





6





7





8





9





10





11





12





E GRUPA

 

Nr.

Vārds Uzvārds

KD

KO

TK

KOPĀ

1




2




3




4




5




6




6




7




8




9




9




9




9




Punktu sistēma

 

Dalība

3. vieta*

2. vieta

1.vieta

 Vice*  

Grand

Vietējie turnīri

1

4

6

10

12

15

Latvijas čempionāts

2

5

8

12

15

17

Starptautiskie turnīri

3

6

10

15

18

20

Eiropas čempionāts

6

10

15

20

28

30

Pasaules čempionāts

10

15

20

30

38

40

*Tikai čempionātos, turnīros un kausos, kur  tiek apbalvota.