Sports Chanbara    Sacensības    Foto    Forums    Jaunumi
   Tas jāzin    Federācija    Esi aktīvs    Video  
  Saites
Jaunumi      
Jaunumi

UZMANĪBU ! ! !

RĪGAS Čempionāts "RIGA CUP 2019"

FINĀLS

25.maijs  2019.gads

Akciju  Sabiedríba „VEF”, Brīvības gatve 214s ),Rīga


Pie sacensībām tiek pielaisti tie sportisti ,kas gada laikā sakrājot lielāko punktu skaitu savā vecuma grupā un drīkst cīnīties tikai dotajā kategorijā.

( grupas finālisti izvirzīti – kā divi labākie no katra kluba )


Ja kāds no pretendentiem netiek, obligāti informēt iepriekš ! ! !

( var aizvietot  tie sportisti ,kas sakrājuši nākamo lielāko punktu skaitu )

 

(Balvas, kausi, medaļas, diplomi un aizraujošas cīņas)

1 vieta– zelta medaļa, 2 vieta– sudraba medaļa, 3 vieta– bronzas medaļa          

 

Katrā grupā   H, G, F, E, D, C, B, A,  – nosaka grupas uzvarētāju,

kurš iegūst sacensību- Rigas Čempionāta „ RĪGAS KAUSU 2019 ”

( Piedalās tikai grupas katras kategorijas uzvarētājs - 1 vieta )

 


      10:30 – „H”(4 un 5 gadi) un „G”(6 un 7 gadi) grupas reģistrēšanās

          (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi,)

11:20 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„H” un „G” gr.

11:40 – „H” un „G” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana



12:00 – „F”(8 gadi) un „E”(9 gadi) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

12:50 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„E” un „F” gr.

13:10 – „E” un „F” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

                                 


13:30 – „D”(10 gadi) un „C”(11 gadi) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

14:20 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)-„D” un „C” gr.

14:40 – „D” un „C” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana

                                 


15:00 –„B”(12 gadi) un „A”(13-15 g.) grupas reģistrēšanās

           (Kodachi, Tate Kodachi, Choken m., Choken f., Nito Kodachi, NUNCHAKU)

15:50 –  Sacensība par RĪGAS KAUSU (Choken free)- „B” un „A” gr.

16:10 – „B” un „A” grupas apbalvošana un sacensību noslēgšana




9-ais Latvijas Spočana Čempionāts

13.aprīlis 2019.gads



" SPOCHAN CUP 2019 "

2.marts 2019.gads




 " SPOCHAN WINTER 2018 "

8.decembris 2018.gads




" SPOČAN RĪGA 2018 "

13.oktobris 2018.gads



RĪGAS Čempionāts "RIGA CUP 2018"

FINĀLS

12.maijs  2018.gads



Latvijas mēroga sacensības

" 8-tais Latvijas Spočana Čempionāts "

Starp bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem

  14 aprīlis. 2018 gads



LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOČAN KAUSS 2018 "

Starp bērniem un pusaudžiem

10.februāris  2018.gads




LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOCHAN WINTER 2017 "

Starp bērniem un pusaudžiem



9 decembris. 2017 gads





Notiks Čempionāta klubos "RIGA CUP 2018"

2.posms visās grupās ( 21.10.-16.12.2017)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA



LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOCHAN RIGA 2017 "

Starp bērniem un pusaudžiem



14 oktobris. 2017 gads




Noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2018"

1.posms visās grupās ( 10.09.-21.10.2017)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA



Rīgas Čempionāts "RIGA CUP 2017"

FINĀLS

 20. maijs  2017

REZULTĀTI:

"I" Grupas (4-5 g.) uzvarētājs - Eliass Belhouari

"H" Grupas (6 g.) uzvarētājs - Artūrs Sizass

"G" Grupas (7 g.) uzvarētājs - Artūrs Vītums


Kategorija

 4-5 gadi ( I gr.)

 6 gadi ( H gr.)

 7 gadi ( G gr.)



Kodachi

 1-Marsels Blate
 2-Domeniks Redins
 3-Grēta Ā. Ābola
 4-Dominiks Turks
 1-Haralds Broks
 2-Gusts Pujāts
 3-Kristiāns Omuls
 4-Artūrs Sizass
 1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Edvards Vītols
 3-Anna Pavlovska
 4-Kārlis Strēlis


Tate- Kodachi
 1-Grēta Ā.Ābola
 2-Domeniks Redins
 3-Eliass Belhouari
 4-Ete Milaševiča
 1-Artūrs Sizass
 2-Jēkabs Garda
 3-Haralds Broks
 4-Gusts Pujāts
 1-Aleksis Adumāns
 2-Olivers Apsalons
 3-Nils Jaunzems
 4-Anna Pavlovska


Nito Kodachi

 1-Eliass Belhouari
 2-Domeniks Redins
 3-Dominiks Turks
 4-Grēta Ā. Ābola
 1-Gusts Pujāts
 2-Kristiāns Omuls
 3-Haralds Broks
 4-Artūrs Sizass
  1-Kristiāns Vārpiņš
 2-Kārlis Strēlis
 3-Aleksis Adumāns
 4-Roberts Gulbis


Choken Morote
 1-Eliass Belhouari
 2-Dominiks Turks
 3-Grēta Ā. Ābola
 4-Domeniks Redins
 1-Gusts Pujāts
 2-Kristiāns Omuls
 3-Jēkabs Garda
 4-Roberts Šarkovskis
 1-Nils Jaunzems
 2-Anna Pavlovska
 3-Artūrs Vītums
 4-Kristiāns Vārpiņš

Choken Free           
 1-Ete Milaševiča
 2-Domeniks Redins
 3-Marsels Blate
 4-Dominiks Turks
 1-Jēkabs Garda
 2-Roberts Šarkovskis
 3-Kristiāns Omuls
 4-Artūrs Sizass
  1-Artūrs Vītums
 2-Kristiāns Vārpiņš
 3-Olivers Apsalons
 4-Kārlis Strēlis


Nunchaku                              
 
 
 1-Artūrs Vītums
 2-Olivers Apsalons
 3-Roberts Gulbis
 3-Matīss Sticers


"F" Grupas (8 g.) uzvarētājs - Sofija Niedrīte

"E" Grupas (9 g.) uzvarētājs - Ralfs Putriņš

"D" Grupas (10 g.) uzvarētājs - Alberts A. Ščila


Kategorija

 8 gadi ( F gr.)

 9 gadi ( E gr.)

 10 gadi ( D gr.)



Kodachi

 1-Krišs Kundziņš
 2-Gustavs Čečiņš
 3-Roberts Poikans
 4-Tomass Lībenzons
 1-Patriks Bebris
 2-Deniss Rūbežnīks
 3-Alberts Makstenieks
 4-Krišjānis T. Rudzītis
 1-Roberts Kronbergs
 2-Halina Apsīte
 3-Mare Reizniece
 4-Armands Krūmiņš


Tate- Kodachi
  1-Roberts Poikans
 2-Madara Dobele
 3-Sofija Niedrīte
 4-Krišs Kundziņš
  1-Jānis Īve
 2-Ginters Greinis
 3-Haralds Kirhners
 4-Andris Ūdris
 1-Gustavs Garais
 2-Armands Krūmiņš
 3-Alberts A. Šķila
 4-Halina Apsīte


Nito Kodachi

 1-Sofija Niedrīte
 2-Madara Dobele
 3-Gustavs Čečiņš
 4-Krišs Kundziņš
 1-Patriks Ginters
 2-Patriks Bebris
 3-Kārlis Strautiņš
 4-Ginters Greinis
 1-Alberts A. Šķila
 2-Mare Reizniece
 3-Armands Krūmiņš
4-Roberts Kronbergs


Choken Morote
  1-Sofija Niedrīte
 2-Madara Dobele
 3-Gustavs Čečiņš
 4-Roberts Poikans
 1-Ralfs Putriņš
 2-Kārlis Strautiņš
 3-Andris Ūdris
 3-Eduards Auzenbahs
 1-Alberts A. Šķila
 2-Armands Krūmiņš
 3-Halina Apsīte
 4-Mare Reizniece


Choken Free                   
 1-Sofija Niedrīte
 2-Tomass Lībenzons
 3-Madara Dobele
 4-Krišs Kundziņš
 1-Krišjānis Rudzītis
 2-Ginters Greinis
 3-Deniss Rūbežnīks
 4-Patriks Bebris
 1-Halina Apsīte
 2-Armands Krūmiņš
 3-Alberts A. Šķila
 4-Mare Reizniece


Nunchaku                              
 1-Madara Dobele
  2-Sofija Niedrīte
 3-Roberts Poikans
 4-Tomass Lībenzons
1-Krišjānis Rudzītis
2-Ralfs Putriņš
3-Alberts Makstenieks
4-Jānis Īve
 1-Roberts Kronbergs
 2-Gustavs Garais
 3-Mare Reizniece
 4-Alberts A. Šķila


"C" Grupas (11 g.) uzvarētājs - Krišjānis Bodnieks

"B" Grupas (12 g.) uzvarētājs - Kristiāns Kuģevics

"A" Grupas (13- 16 g.) uzvarētājs - Mareks Strauts


Kategorija

 11 gadi ( C gr.)

 12 gadi ( B gr.)

 13-16 gadi ( A gr.)



Kodachi

 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Ardis Dolgais
 4-Aleksandrs Isupovs
 1-Kristiāns Kuģevics
 2-Arts Stuberovskis
 3-Tomass Zariņš
 4-Alekss Šķenders
 1-Nils Sauškins
 2-Alise Mende
 3-Rihards J. Beitāns
 4-Kristers Feldmanis


Tate- Kodachi
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Ardis Dolgais
 4-Aleksandrs Isupovs
 1-Rolands Lubejs
 2-Alekss Šķenders
 3-Kristiāns Kuģevics
 4-Arts Stuberovskis
 1-Mareks Strauts
 2-Nils Sauškins
 3-Rihards J. Beitāns
 4-Kristers Feldmanis


Nito Kodachi

 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Ardis Dolgais
 3-Emīls Vite
 4-Aleksandrs Isupovs
 1-Alekss Šķenders
 2-Tomass Zariņš
 3-Kristiāns Kuģevics
 4-Rolands Lubejs
 1-Nils Sauškins
 2-Alise Mende
 3-Mareks Strauts
 4-Kristers Feldmanis


Choken Morote
 1-Kristaps Ābols
 2-Krišjānis Bodnieks
 3-Emīls Vite
 4-Ardis Dolgais
 1-Arts Stuberovskis
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Alekss Šķenders
 4-Rolands Lubejs
 1-Kristers Feldmanis
 2-Alise Mende
 3-Kristiāns Šneiders
 4-Mareks Strauts


Choken Free                   
 1-Krišjānis Bodnieks
 2-Kristaps Ābols
 3-Emīls Vite
 4-Ardis Dolgais
 1-Arts Stuberovskis
 2-Krišjānis Varkalis
 3-Kristiāns Kuģevics
 4-Tomass Zariņš
 1-Mareks Strauts
 2-Kristers Feldmanis
 3-Rihards J. Beitāns
 4-Kristiāns Šneiders


Nunchaku                              
 1-Emīls Vite
 2-Aleksandrs Isupovs
 3-Kristaps Ābols
 1-Tomass Zariņš
 2-Alekss Šķenders
 3-Krišjānis Varkalis
 4-Arts Stuberovskis
 1-Mareks Strauts
 2-Kristiāns Šneiders
 3-Nils Sauškins
 4-Alise Mende



Latvijas mēroga sacensības

" 7-tais Latvijas Spočana Čempionāts "

Starp bērniem, pusaudžiem un pieaugušiem

  22 aprīlis. 2017 gads



LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOČAN KAUSS 2017 "

Starp bērniem un pusaudžiem

18.februāris  2017.gads



Notiks Čempionāta klubos "RIGA CUP 2017"

3.posms visās grupās ( 09.01.-11.02.2017)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA



Noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2017"

2.posms visās grupās ( 16.11.-15.12.2016)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA




LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOCHAN WINTER 2016 "

3.decembris  2016.gads
REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2017"

1.posms visās grupās ( 16.09.-05.11.2016)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


          LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā             

    " SPOČAN RĪGA 2016 "
                                     

     22. 10. 2016

REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ

Latvijas mēroga sacensības Sporta Čanbarā

Rīgas Čempionāts "RIGA CUP 2016"

FINĀLS

                          14. maijs  2016

REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS


Latvijas mēroga sacensības

" 6-tais Latvijas Spočana Čempionāts "

Starp bērniem un pusaudžiem un pieaugušiem

  9 aprīlis. 2016 gads

REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


  Noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2016"

6.posms visās grupās ( 6.03.-16.04.2016)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2016"

5.posms visās grupās ( 16.02.-05.03.2016)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


LSCF Klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN KAUSS 2016 "



06. 02. 2016
REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ

 Ir noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2016"

4.posms visās grupās ( 05.01.-05.02.2016)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

 Ir noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2016"

3.posms visās grupās ( 15.11.-12.12.2015)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

 LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

 " SPOCHAN WINTER 2015 "

Starp bērniem un pusaudžiem

5.decembris  2015.gads
REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Ir noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2016"

2.posms visās grupās ( 15.10.-30.10.2015)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


LSCF Klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN RĪGA 2015 "



17. 10. 2015
REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Ir Noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2016"

1.posms visās grupās ( 10.09.-15.10.2015)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Jūnijā ir notikušas
Vasaras Spočana sacensības
"SPOCHAN SUMMER 2015 "
REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Ir noslēgušās

Rīgas mēroga sacensības

 Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2015 "

FINĀLS

Starp bērniem un pusaudžiem

23.maijs 2015.gads

 


Noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2015"

7.posms visās grupās ( 07.04.-30.04.2015)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Ir noslēgušās

Latvijas mēroga sacensības

" 5-ais Latvijas Spočana Čempionāts "2015

Starp bērniem un pusaudžiem

25. aprīlis 2015.gads
REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ

Ir noslēgušās

Starptautiska mēroga sacensības

" 5-ais Latvijas Spočana Čempionāts "2015

Starp pusaudžiem un pieaugušajiem


25. aprīlis 2015.gads

             Atvērtā daļa

            ( piedalās visi interesenti un citu vaistu dalībnieki )




REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Notiks Čempionāta klubos "RIGA CUP 2015"

6.posms visās grupās ( 03.03.-24.03.2015)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2015"

5.posms visās grupās 02.02.-26.02.2015)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Ir notikušas

LSCF Klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN KAUSS 2015 "



14. 02. 2015
REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ

Noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2015"

4.posms visās grupās 05.01.-30.01.2015)

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Noticis Čempionāta klubos "RIGA CUP 2015"

3.posms visās grupās ( 19.11.-10.12.2014 )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Ir notikušas

   LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

   " SPOČAN RĪGA 2014 "
    
 

     18. 10. 2014  

REZULTÁTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ

           


Noticis Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2015"

2.posms visās grupās ( 19.10.-14.11.2014 )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Noticis Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2015"

1.posms visās grupās ( 10.09.-15.10.2014 )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

FINĀLS

Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2014 "

 17.05.2014

INFO SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS


IR NOTIKUŠAS

Latvijas mēroga sacensības

" 4-ais Latvijas Spočana Čempionāts "2014

Starp bērniem un pusaudžiem

 
12. aprīlis 2014.gads

REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Notiek Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2014"

Noslēdzošais - 7. posms visās grupās ( 02.04.-24.04.2014 )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


IR NOTIKUŠAS

Starptautiska mēroga sacensības

" 4-ais Latvijas Spočana Čempionāts "2014

Starp pusaudžiem un pieaugušiem

 
5
.aprīlis  2014.gads

REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Noticis Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2014"

6.posms visās grupās ( 03.03.-30.03.2014 )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Noticis Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2014"

5.posms visās grupās ( 08.02.-29.02.2014 )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Ir notikušas

LSCF Klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN KAUSS 2014 "



08. 02. 2014
REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Noticis Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2014"

4. posms visās grupās ( 08.01.-29.01.2014 )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Noticis Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2014"

3. posms visās grupās ( 01.12.-19.12.2013 )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Noticis Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2014"

2. posms visās grupās ( 01.11.-15.11.2013 )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Ir notikušas

           LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā               

                                      " SPOČAN RĪGA 2013 "
                                      

19. 10. 2013  

REZULTÁTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Latvijas Sporta Chanbaras Federācija ievieš jaunu spočana kategoriju - NUNCHAKU !!!

Noticis Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2014"

1. posms visās grupās ( 24.09.-15.10 )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Jūnija beigās un Jūlija sākumā ir notikušas
Vasaras Spočana sacensības
"SPOCHAN SUMMER 2013 "
REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Jr noslēgušās sezonas

LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

FINĀLS

Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2013 "

 11.05.2013

INFO SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS


 Noticis Rīgas Čempionāts klubos "RIGA CUP 2013"

7. posms visās grupās

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Noticis Rīgas Čempionāts klubos "RIGA CUP 2013"

6. posms visās grupās

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Ir notikušas

LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN KAUSS 2013 "

02.03.2013.

                 REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Noticis Rīgas Čempionāts klubos "RIGA CUP 2013"

5. posms visās grupās

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Noslēdzies Rīgas Čempionāts klubos "RIGA CUP 2013"

4. posms visās grupās ( janvāris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Noslēdzies Rīgas Čempionāts klubos "RIGA CUP 2013"

3. posms visās grupās ( decembris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Ir notikušas

LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN RĪGA 2012 "

24. 11. 2012  

INFO SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Noslēdzies Rīgas Čempionāts klubos "RIGA CUP 2013"

2. posms visās grupās ( novembris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Noslēdzies Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2013"

1. posms visās grupās ( oktobris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

Rīgas Čempionāts " RIGA CUP 2012 "

 12.05.2012

INFO SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS


Ir noticis

 Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2012"

7. posms visās grupās

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


No 8-23 martam notika

 Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2012"

6. posms visās grupās

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


 Ir notikušas

Latvijas mēroga sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN KAUSS 2012 "

10. 03. 2012

                 REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ

No 28-29 aprīlim Maskavā notiks 7-ais Eiropas Čempionāts


" 4.Igaunijas Atklātās Sporta Divcīņu Spēlēs " turnīrā,

2012 gada 12 februārī, Tallinā

 LSCF Komanda kļuva par sacensību Absolūto uzvarētāju divcīņās stap visām Starpvalstu komandām 

iegūstot zelta medaļas  !!!

Apsveicam LSCF Izlasi: 

Valdi Elertu, Ričardu Tauriņu, Alekseju Riženkovu

ar izcīnītām zelta , sudraba un bronzas medaļām .



No 14-24 februārim notiks

 Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2012"

5. posms visās grupās ( februāris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Noslēdzies Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2012"

4. posms visās grupās ( janvāris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Noslēdzies Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2012"

3. posms visās grupās ( decembris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


Ir notikušas

Latvijas mēroga sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN RĪGA 2011 "

26. 11. 2011


Noslēdzies Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2012"

2. posms visās grupās ( novembris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Noslēdzies Rīgas Čempionāta klubos "RIGA CUP 2012"

1. posms visās grupās ( oktobris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA      

                            Ir notikušas

LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

Rīgas Čempionāts " SHINBUKAN 2011 "

21.05.2011.

                 REZŪLTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS


Latvijas Sporta Chanbaras Federācijas sportisti sadarbībā ar
Igaunijas Sporta  Čanbaras apvienību var piedalīties -

                " Atklātajā Tallinas Čempionātā 2011"
 
                             15 .05.2010.
 
Tallinā

      

   INFORMĀCIJU SKATĪT : www.spochan.ee


Ir notikušas

Starptautiska mēroga sacensības Sporta Čanbarā

" 3-ais Latvijas Sporta Čanbaras Čempionāts"

16 - 17.04.2011.

                   INFO  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ

Noslēdzies Rīgas Čempionāta klubos "SHINBUKAN 2011"

6. posms visās grupās (10 -15 aprīlis )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Noslēdzies Rīgas Čempionāta klubos "SHINBUKAN 2011"

5. posms visās grupās (12 -18 marts )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA
                            Ir notikušas

LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN KAUSS 2011 "

05.03.2011.

                   REZULTĀTUS  SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ

Sācies Rīgas Čempionāta klubos "SHINBUKAN 2011"

4. posms visās grupās (12 -18 februāris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Sācies Rīgas Čempionāta klubos "SHINBUKAN 2011"

III. posms visās grupās (17 -25 janāris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

Sācies Rīgas Čempionāta klubos "SHINBUKAN 2011"

II. posms visās grupās (6 -12 decembris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

6 sportisti no LSCF - 14 dažāda kaluma medaļas

un "C"Grupas absolūtā uzvarētāja kauss !!!

Latvijas Sporta Chanbaras Federācijas sportisti sadarbībā ar Igaunijas Sporta  Čanbaras apvienību piedalijās -
         4.Igaunijas Atklātajā Spočana Čempionātā
 
                      No 4 - 5 .12.2010.
 
Tallinā


    LSCF sportisti -  Aleksejs Riženkovs,Georgijs Jastrebkovs,
      Ričards Tauriņš,Svens Lurie,Emīls Plešs,Valdis Elerts

      

   INFORMĀCIJU SKATĪT : www.spochan.ee


                                     Ir notikušas

LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā

" SPOČAN RĪGA 2010 "

27.11.2010.

                REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ



Beidzies Rīgas Čempionāta klubos "SHINBUKAN 2011"

I. posms visās grupās (1-16 novembris )

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA

 Jūlijā Ir pagājuši spočana vasaras kursi un notikušas

 Vasaras Spočana sacensības " ENGURE 2010 "

    REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ

Ir notikušas

Starptautiska mēroga sacensības Sporta Čanbarā

" 2. Latvijas Sporta Čanbaras Čempionāts "

15 . 05 . 2010 .Rīgā

  Rezūltātus skatīt : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


1 sportists no Latvijas - 5 zelta medaļas !!!

Latvijas Sporta Chanbaras Federācijas sporUndotists sadarbībā ar Eiropas Sporta  Čanbaras apvienību  piedalijās -

" 6.Eiropas Sporta Čanbaras Čempionātā"

2010.gada 1.maijā, Buharestē (Rumānijā)

         LSCF sportists  Georgijs Jastrebkovs izcīnītja visas 1 vietas -
 5 zelta  medaļas visās iespējamās kategorijās
(Kihon Dousa,Kodachi,Tate Kodachi,Choken Ryote,Choken Free )

 un kļuva par grupas absolūto uzvarētājsu 16 sportistu  konkurencē.

    


Noslēdzies Rīgas Čempionāta klubos "SHINBUKAN 2010"

otrais posms visās grupās

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

          REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA


           Ir notikušas Latvijas mēroga sacensības Sporta Čanbarā -
                       " SPOČAN KAUSS 2010 "

     6.martā, Rīgā.

      
Absolūtais  sacensību uzvarētājs - Valdis Elerts
Grand uzvarētājs Kihon Dousa - Georgijs Jastrebkovs


          "F" Grupas
(4-5-6 gadi )uzvarētājs -Edgars Baburs
          "E" Grupas (7-8 gadi )uzvarētājs -Armands Židkovs
          "D" Grupas (9 -10 gadi )uzvarētājs -Edvards Grāvītis
          "C" Grupas (11-12 gadi )uzvarētājs -Gustavs Vuguls

                             Rezūltātus skatīt : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Noslēdzies Rīgas Čempionāta klubos "SHINBUKAN 2010"

pirmais posms visās grupās

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / KLUBOS

  REITINGU SKATĪT :SACENSĪBAS / REITINGA TABULA                                 


Latvijas Sporta Chanbaras Federācijas sportisti sadarbībā ar Igaunijas Sporta  Čanbaras apvienību  piedalijās starpvalstu sacensibās .

      Ar lielisku startu mūsu sportisti ieguva medaļas un kausu !!!  

3-th Estonian Open Martial Arts Games

/ sports chanbara tournament/

 Tallinn  6.02.2010


 Category
Place
 Group F
2004-2002
Group E
2001-1999   
 Group D
1998-1996
Kihon dosa 1Alihodzhin Artjom (Est)
Baurov Al-dr (Rus)                   
 Lutsai Nikita (Est)               
  2 Bodrov Timur (Est) Gedzo Leon (Est) Taurinsh Richards (Lat)
  3 Starostin Al-dr (Est) Bobrov Ilian (Est) Shpongolts Al-dr (Est)
  3 Manohin Arseny (Est) Shutkov Andrei (Est) Balinsh Roberts (Lat)
 Kodachi 1 Alihodzhin Artjom (Est) Osokin Leonid (Rus) Taurinsh Richards(Lat)
  2 Bodrov Timur (Est) Gedzo Andzhi (Est) Neverov Nikita (Rus)
  3 Manohin Arseny (Est) Bobrov Ilian (Est) Lutsai Nikita (Est)
  3Zemenkov Ruslan (Est)  Serkhovets Maksim (Est) Shpongolts Al-dr (Est)
 Tate kodachi 1Starostin Al-dr (Est)  Osokin Leonid (Rus) Lutsai Nikita (Est)
  2 Bodrov Timur (Est) Serkhovets Maksim (Est)Balinsh Roberts (Lat)
  3 Zaritovsky Nikolay (Est) Gedzo Andzhi (Est)Taurinsh Richards (Lat)
  3 Alihodzhin Artjom (Est) Martov Aleksei (Rus) Jastrebkovs Georgijs(Lat)
 Choken free 1 --- Osokin Leonid (Rus)Taurinsh Richards(Lat)
  2 ---Gedzo Andzhi (Est) Neverov Nikita (Rus)
  3 ---Bobrov Ilian (Est) Lutsai Nikita (Est)
  3 ---Shutkov Andrei (Est) Balinsh Roberts (Lat)
 Choken morote 1Starostin Al-dr (Est)  Osokin Leonid (Rus) Lutsai Nikita (Est)
  2Bodrov Timur (Est)  Gedzo Andzhi (Est) Jastrebkovs Georgijs(Lat)
  3 Zaritovsky Nikolay (Est) Serkhovets Maksim (Est) Neverov Nikita (Rus)
                        3Manohin Arseny (Est)  Bobrov Ilian (Est) Shpongolts Al-dr (Est)
Absolute winner                 Alihodzhin Artjom(Est)           Osokin Leonid (Rus)                 Taurinsh Richards(Lat)          


Latvijas Sporta Chanbaras Federācijas sportisti sadarbībā ar Igaunijas Sporta  Čanbaras apvienību  piedalijās starpvalstu sacensibās .

Ar lielisku startu mūsu sportisti ieguva gan daudz medaļu un kausu !!!     

           3. Igaunijas Atklātais Spočana Čempionāts              13. decembris, 2009. Tallina. IGAUNIJA

REZULTĀTI:

Category

 Place

Group F

Group E

Group D

 

 

2001-2003

1999-2000

1997-1998

Kihon dousa

1

 Alihodzhin Artjom

Serhovets Maksim

Lutsai Nikita

 

2

 Bodrov Timur

Gedzo Andzhei

Taurins Richards (Lv)

 

3

 Gedzo Leon

Bobrov Ilian

Jastrebkovs Georgijs(Lv)

 

3

Manohin Arseni

Guljaev Igor

 

Kodachi

1

Gedzo Leon

Provalski Aleksei

Taurins Richards (Lv)

 

2

Alihodzhin Artjom

Bobrov Ilian

Lutsai Nikita

 

3

Naumov Artjom

Shutkov Andrei

Jastrebkovs Georgijs(Lv)

 

3

Bodrov Timur

Sorokin Pavel

 

Tate kodachi

1

Alihodzhin Artjom

Bobrov Ilian

Jastrebkovs Georgijs(Lv)

 

2

Starostin Aleksandr

Provalski Aleksei

Chuhnovs Eriks (Lv)

 

3

Gedzo Leon

Shutkov Andrei

Lutsai Nikita

 

3

Nikolajev Kirill

Serhovets Maksim

 

Choken morote

1

 Gedzo Leon

Serhovets Maksim

Taurins Richards (Lv)

 

2

 Bodrov Timur

Provalski Aleksei

Jastrebkovs Georgijs(Lv)

 

3

 Naumov Artjom

Sorokin Pavel

Lutsai Nikita

 

3

 Starostin Aleksandr

Bobrov Ilian

 

Choken free

1

 

Gedzo Andzhei

Lutsai Nikita

 

2

 

Serhovets Maksim

Taurins Richards (Lv)

 

3

 

Guljaev Igor

Jastrebkovs Georgijs(Lv)

 

3

 

Delia Kirill

 

The absolute winner

Gedzo Leon (Est)

 Bobrov Ilian (Est)

Taurins Richards (Lv)

 


 

Category

Place

Group C

Group A

 

 

juniors 96-95-94 + womans

1993 also is more senior

Kihon dousa

1

 Gedzo Oksana

 Pugachjov Oleg

 

2

 Shpongolts Aleksandr

 Albrekht Rudolf

 

3

 Danilenko Vladislav

 Rjazanov Jevgeni

 

3

 

 Celmals Eriks (Lv)

Kodachi

1

 Lugin Aleksandr

 Bobrov Vladimir

 

2

 Grinhofa Ieva (Lv)

 Pugachjov Oleg

 

3

 Danilenko Vladislav

 Nikolajev Aleksandr jr

 

3

 

 Ozolinsh Edgars (Lv)

Choken morote

1

 Shpongolts Aleksandr

 Pugachjov Oleg

 

2

 Grinhofa Ieva (Lv)

 Elerts Valdis (Lv)

 

3

 Gedzo Oksana

 Nikolajev Aleksandr jr

 

3

 

 Nelke Gundars (Lv)

Choken free

1

 Gedzo Oksana

 Troshins Juris (Lv)

 

2

 Lugin Aleksandr

 Nikolajev Aleksandr jr

 

3

 Danilenko Vladislav

 Gedzo Pavel

 

3

 

 Nelke Gundars (Lv)

Tate kodachi

1

 Danilenko Vladislav

 

 

2

 Grinhofa Ieva (Lv)

 

 

3

 Krezinsh Kristians (Lv)

 

 

3

 

 

Ni to

1

 

 Bobrov Vladimir

 

2

 

 Nikolajev Aleksandr jr

 

3

 

 Pugachjov Oleg

 

3

 

 Nelke Gundars (Lv)

Yari

1

  Elerts Valdis (Lv)

Category on a choice

2

  Rjazanov Jevgeni

 

3

  Nikolajev Aleksandr jr

Tanto

1

  Sirotkin Aleksei

Category on a choice

2

  Nelke Gundars (Lv)

 

3

  Krezinsh Kristians (Lv)

 

3

  Gedzo Pavel

 


      Apsveicam vasaras Spočana sacensību << Engure 2009 >>

                                             uzvarētājus un dalībniekus

A grupa (10-12 gadi )

Georgijs Jastrebkovs, Matīss Šņukuts, Roberts Lūsiņš, Roberts Bāliņš,            Rūdolfs Vanags, Eriks Bubejevs, Alberts Mucenieks.

B grupa ( 6-9 gadi )

Arnolds Dzirnis, Semuels Klimaševskis, Rolands Zaščirinskis,                        Armands Zaščirinskis, Patriks Makuss Salzirnis, Eduards Skuķis.


19.06.2007   Saskaitot visus punktus un nonākot pie galīgā rezultāta, ir noskaidrojies, ka par "SHINBUKAN Kausa 2007" uzvarētājiem ir kļuvuši:
A grupa - Arnis Lignickis
B grupa - Maksims Šeršņovs
C grupa - Edgars Lakstīgala
D grupa - Gustavs Baltiņš
E grupa - Valters Luka Kleinbergs

APSVEICAM!

Rezultāti


04.06.2007  SpoČan vasaras nometne šogad notiks Engurē, mazā pilsētiņā pie jūras!
Sīkaka informācija par nometni FORUMĀ, kur varat uzdot arī visus jūs interesējošus jautājumus!


 29.05.2007 4. Eiropas Čempionāta Sporta Čanbarā REZULTĀTI!

Informācija  par Starptautisko Spochan&Tameshigiri nometni un 1. Baltijas kausu Sporta Čanbarā, kas šogad notiks Polijā.


29.05.2007  20.maijā Maskavā notika 5. Atklātais Krievijas un Sadraudzības čempionāts, kurā Latviju pārstāvēja 5 cilvēku komanda: Ģirts Niedrītis, LSCF prezidents un starptautiskās kategorijas tiesnesis, Linda Loce, trenere un sportiste, un sportisti - Mārcis Greitāns, Gunārs Blumbahs un Zane Kaļva. Visiem mūsu sportistiem izdevās kāpt uz goda pjedestāla un ne reizi vien. Jāatdzīst, ka katra sportista individuālais meistarības līmenis pamazām, bet stabili aug, ko pierāda iegūtās vietas katrās starptautiska mēroga sacensībās un tas nozīmē, ka aug arī visas izlases kopējais līmenis!


07.05.2007  Ir noslēgušās Latvijas mēroga atklātās spočan sacensības "SPOCHAN RĪGA 2007". sacensībās piedalījās 57 sportisti no trīs klubiem. Cīņas notika 5 vecuma grupās un atkarībā no vecuma, no 3 līdz pat 6 kategorijās. Patiesi prieks par sportistiem,  no Jelgavas, jo neskatoties uz tik mazo laika posmu, ko viņi trenējās, tika gūtas divas zelta medaļas tādā prestižā kategorijā kā Choken Free, kas pasaulē skaitās visneprognozējamākā līdz ar to savā ziņā vissarežģītākā.
Tāpat prieks par vizmazākajiem sacensību dalībniekiem, kas spēja sakoncentrēties un startēt savās pirmajās lielajās sacensībās, un parādīt saviem vecākiem un paši sev, cik daudz apguvuši nepilnas sezonas laikā.

PALDIES!
Visiem, kas piedalījās, kas atbalstīja un vienkārši bija ar mums kopā šai dienā!
REZULTĀTI!


 26.04.2007  19. - 20. aprīlī notika "SHINBUKAN" III posms. Šoreiz gan tikai B,C,D,E grupās, jo A grupai sakarā ar aizvadīto Eiropas čempionātu un tuvojošos RĪGAS kausu un Krievijas un sadraudzības čempionātu, kas notiks maijā, aprīlī sacensības ir atceltas. Neskatoties uz to, pārējās grupās cīņa kļūst arvien spraigākas un interesantākas.

"SHINBUKAN" III posma rezultāti


4.04.2007  Sveicam 4. Eiropas čempionāta dalībniekus! Latvijas izlasi pārstāvēja 8 sportisti gūstot godalgotās vietas vairākās kategorijās. 
Nākamais Eiropas čempionāts notiks 2008. gada 26.-28. aprīlī Tallinā, Igaunijā!
Šā gada Eiropas Grand Čempions Jans Poedinkovs (Krievija)!


 19.03.2007  Un tā ir noslēdzies "SHINBUKAN" II posms, kas norisinājās 15. - 16. martā Rīgā, Brīvības ielā 197. Kopumā piedalījās 62 sportisti, 5 vecuma grupās.
PALDIES! visiem, kas piedalījās un iepriecināja ar patiesi skaistām cīņām!

"SHINBUKAN" II posma rezultāti


26.02.2007  Tagad treniņi arī pirmdienās 19.20-20.30!!!
Sakarā ar tuvojošos Eiropas čempionātu, lai labāk sagatavotos, pirmdienas tiks veltītas cīņām visās kategorijās bez teorētiskās un vingrinājumu daļas. Sīkā ka informācija uz vietas.


26.02.2007  24. februārī LSCF izlase 5 cilvēku sastāvā startēja Tallinas Spočan turnīra 5. posmā. Jūtams, ka regulārie ikdienas treniņi mēneša laikā ir manāmi cēluši sportistu cīņas kvalitāti. Tā kā šis turnīrs tiek izmantots kā EČ sagatavošanās posma sastāvdaļa, tad rezultāti šeit nav galvenais, bet gan sportistu vēlme sevi pilnveidot un cīņās sevi pēc iespējas labāk sagatavot svarīgākajām šī gada Eiropas mēroga sacensībām, kas tikai pēc mēneša norisināsis Ukrainā, Odesā! 

                                                             Tā turēt!



14.02.2007  "SHINBUKAN" I posma rezultāti


14.02.2007  Sirsnīgi sveicieni Sirsniņdienā!!!
Latvijas izlase ~10 cilvēku sastāvā gatavojas 4. Eiropas čempionātam, kas šogad notiks Odesā, Ukrainā. Lai labāk sagatavotos šim pasākumam, katru mēnesi LSCF izlase piedalās atklātajos Tallinas SpoČan turnīra posmos. Ja kādam ir vēlme piebiedroties, lūdzu sazināties ar Ģirtu Niedrīti pa tel. 29462528 .
  http://www.chanbara.ee/


13.02.2007  8. - 9. februārim Rīgā norisinājās 2007.gada "SHINBUKAN" 1. posms. Sacensibās piedalījās 55 sportisti, 5 vecuma grupās.
Nākamais "Shinbukan" posms notiks martā.


31.01.2007  Tagad SpoČan nodarbības arī Jelgavā un Valmierā!
Jelgavā nodarbības vada Jurijs Kovšs (Tel. (+371) 29651537 ).
Valmierā nodarbības vada Jeļena Šikalova (Tel. (+371) 28211350).
Klubi


30.01.2007.  Nepalaid garām! Papildināts 2007. gada sacensību kalendārs 2007


 22.01.2007.  No 2007. gada janvāra Sporta Čanbaras nodarbības notiek arī Rūpniecības ielā 27, Rīgā, Sporta Klubā REAKTORS. Nodarbības vada Juris Trošins (1.Dans SpoChan). Pieteikties pa tālr. 29427247 .
Nodarbību saraksts.


 6.01.2007.  Publikācija par Sporta Čanbaru žurnālā "Sports" Nr.52 (29.12.2006.-4.01.2007.) - raksts "Zobens, kas nenogalina"

 


12.11.2006.  Tokija, Japāna - 32. Pasaules Čempionāts. Latviju pārstāvēja 6 cilvēki gūstot 1 zelta, 2 sudraba un 4 bronzas godalgas, kā arī 3 bronzas godalgas komandu cīņā. Rezultāti. Kopējā rezultātu tabula. Fotogrāfijas.


20.12.2006.  Publikācijas Latvijas Presē
par Sporta Čanbaru:
Žurnāls Kumite Nr.68.
(krievu val.)

 

 

Žurnāls Kumite Nr.69. (krievu val.)

 

 

 


28.09.2006.  26.08.2006 Jūrmalā, Asaru pludmalē norisinājās Shinbukan Vasaras kauss 2006, kurā piedalījās 11 dalībnieki. Cīņas notika sešās kategorijās, kā arī pirmo reizi notika komandu cīņa. Foto Rezultāti


16.08.2006.  07.08-14.08 Igaunijā norisinājās Starptautiskā SpoChan Samuraju nometne Janeda 2006, kurā Latviju pārstāvēja trīs cilvēki - Juris Trošins, Marija Nahimova, Linda Loce. Skat. "Esi Aktīvs"


07.06.2006. Pievienoti  3. Eiropas čempionāta rezultāti!


06.06.2006.  Bildes no 3. Eiropas čempionāta  Ukrainas un  Igaunijas  mājas lapās.


12.05.2006. Pievienotas bildes no

 3.Eiropas čempionāta,
 Krievijas un sadraudzības čempionāta 
  "Shinbukan" kluba kausa


30.04.2006. Sveicam Latvijas sportistus,  3. Eiropas Sporta Canbaras Čempionāta Itālijā, Salerno, dalībniekus! Skat. "Esi Aktīvs!" Sveicam mūsu draugus no Igaunijas, Krievijas un Ukrainas ar lieliskiem panākumiem. Liels paldies Itālijas Sporta Chanbaras federācijai par pasākuma organizēšanu!
2007. gada Eiropas čempionāts notiks Odesā, Ukrainā.


2.04.2006. Maskavā norisinājās Krievijas un Sadraudzibas SpoChan čempionāts. Sveicam Latvijas dalībniekus ar sasniegtajiem rezultātiem! LSCF pārstāvēja 11 cilvēki, trijās vecuma grupās. Skat. "Esi Aktīvs!"


19.03.2006. Sveicam Latvijas SpoChan klubu sadraudzības čempionāta dalībniekus un uzvarētājus! Skat. "Esi Aktīvs!"


16.03.2006. Sadaļā Daiļrade pievienoti audzēkņu garadarbi.


16.03.2006. Pievienota Reitingu Tabula 


16.03.2006. Atklātā  "Shinbukan" kluba Kausa izcīņas Rezultāti


16.03.2006. Sveicam Atklātā "SHINBUKAN" Kausa izcīņas uzvarētājus sadaļā "Esi Aktīvs"


7.02.2006: Darbu sācis BUDO Forums!
Laipni aicināti uz diskusiju un viedokļu apmaiņu!


2.02.2006: pievienota sadaļa "Atsauksmes"!
























Akciju  Sabiedríba „VEF”. Únijas 4 , Brīvības gatve 214 ),Rīga


(Balvas, kausi, medaļas, diplomi un aizraujošas cīņas)


1 vieta– zelta medaļa, 2 vieta– sudraba medaļa, 3 vieta– bronzas medaļas          

 kopējai 4 vietai - diplomi

 

 Grupā „F”, „E”, „D”, „C”, „B” , „A” – nosaka grupas uzvarētāju,

kurš iegūst sacensību „SPOČAN KAUSSU” (piedalīties var vissi)

 

+Papildus kategorija – Nito Kodachi

(Piedalās tie kas palikuši bez augstām godalgotām vietām)

 

 

              9:50 – „F” grupas reģistrēšanās  -  4,5  gadu veci

   ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)

 

       11:20 – „E” grupas reģistrēšanās –  6  gadu veci

    ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)

 

       13:00 – „D” grupas reģistrēšanās –  7,8  gadu veci

  ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)

 

       15:00 – „C” grupas reģistrēšanās – 9,10  gadu veci

  ( Kodachi, Tate choken, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)

 

       17:00 – „B” grupas reģistrēšanās – 11,12 un 13 gadu veci

  ( Kodachi, Tate choken, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)

 

       17:00  -„A” grupas reģistrēšanās – 13,14,15 un 16 gadu veci

  ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, + Nito Ryu ),+KAUSS (Choken free)

 


LSCF klubu sacensības Sporta Čanbarā             

    " SPOČAN RĪGA 2014 "
                                     

18. 10. 2014  

Akciju Sabiedrība "VEF". Ūnijas 4 (Brīvības gatve 214), Rīga


(Balvas, medaļas, diplomi un aizraujošas cīņas)


1 vieta– zelta medaļa, 2 vieta– sudraba medaļa, 3 vieta– bronzas medaļas           

kopējai 4 vietai - diplomi

 

 Sacensībās tiek ieviesta Jauna kategorija - NUNCHAKU (spriguļi)

 

+Papildus kategorija – Choken Free

(Piedalās tie kas palikuši bez augstām godalgotām vietām)

 

        9:40 – „F” grupas reģistrēšanās un cīņas  -  4,5  gadu veci

            ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote,) +Choken Free

 

11:00 – „E” grupas reģistrēšanās un cīņas  –  6,7  gadu veci

                ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, NUNCHAKU ) +Choken Free

             NUNCHAKU kategorijā piedalās tikai 7 gadu veci !!!

 

13:00 – „D” grupas reģistrēšanās un cīņas  –  8,9  gadu veci

            ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, NUNCHAKU ) +Choken Free

 

15:00 – „C” grupas reģistrēšanās un cīņas  – 10,11,12 gadu veci

            ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, NUNCHAKU ) +Choken Free

 

16:40 -„B” grupas reģistrēšanās un cīņas  – 13,14,15,16 gadu veci

            ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, NUNCHAKU ) +Choken Free

REZULTĀTUS SKATĪT : SACENSĪBAS / LATVIJĀ


Akciju  Sabiedríba „VEF”. Únijas 4 ,( Brīvības gatve 214 ),Rīga


(Balvas, kausi, medaļas, diplomi un aizraujošas cīņas)

1 vieta– zelta medaļa, 2 vieta– sudraba medaļa, 3 vieta– bronzas medaļas          

 kopējai 4 vietai - diplomi


 

+Papildus kategorija – Choken Free vai Tate Kodachi

(Piedalās tie kas palikuši bez augstām godalgotām vietām)

 Sacensíbās ir ieviesta jauna kategorija  - NUNCHAKU (spriguļi)



        9:40 – „F1” grupas reģistrēšanās un cīņas  -  3,4 un 5  gadu veci

            ( Kodachi, Choken morote,) +Tate kodachi, +kopēji ( Choken Free )

           „F2” grupas reģistrēšanās un cīņas  -  6  gadu veci

            ( Kodachi, Choken morote,) +Tate kodachi, +kopēji ( Choken Free )


11:20 – „E1” grupas reģistrēšanās un cīņas  –  7  gadu veci

                 ( Kodachi, Choken morote, NUNCHAKU ) +kopēji ( Tate kodachi, Choken Free )

              „E2” grupas reģistrēšanās un cīņas  –  8  gadu veci

                 ( Kodachi, Choken morote, NUNCHAKU ) +kopēji ( Tate kodachi, Choken Free )

 

13:30 – „D” grupas reģistrēšanās un cīņas  –  9 un 10  gadu veci

            ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, NUNCHAKU ) +Choken Free

 

15:20 – „C” grupas reģistrēšanās un cīņas  – 11,12  un 13 gadu veci

            ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, NUNCHAKU ) +Choken Free

 

17:00 – „B” grupas reģistrēšanās un cīņas  – 13,14,15,16 un 17 gadu veci

            ( Kodachi, Choken morote, NUNCHAKU ) +Choken Free vai Tate kodachi


 

    Piedaloties sacensībās- audzēknis var tikt atestēts uz nākamo pakāpi

 

ZVANĪT - 29462528

Akciju  Sabiedríba „VEF”. Brīvības gatve 214 S ),Rīga


(Balvas, kausi, medaļas, diplomi un aizraujošas cīņas)


1 vieta– zelta medaļa, 2 vieta– sudraba medaļa, 3 vieta– bronzas medaļas          

 kopējai 4 vietai - diplomi

 

 Grupā „F”, „E2”, „E1”, „D2”, „D1”, „C”, „B” , „A2”– nosaka grupas uzvarētāju,

kurš iegūst sacensību „SPOČAN KAUSU” (piedalīties var visi)

 

+Papildus kategorija – Nito Kodachi

(Piedalās tie kas palikuši bez augstām godalgotām vietām)

 

 Par savu dalību vai nepiedalīšanos obligāti informēt - sūtot izziņu
    līdz 3 februārim(ieskaitot) uz tālruņa numuru - 29462528 !


               9:30 – „F” grupas reģistrēšanās - 4 un 5  gadu veci

   ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)

 

       10:40 – „E2” grupas reģistrēšanās – 6  gadu veci

    ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)

 

       12:00 – „E1” grupas reģistrēšanās – 7  gadu veci

  ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)


       13:20 – „D2” grupas reģistrēšanās – 8  gadu veci

  ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)


       14:30 – „D1” grupas reģistrēšanās – 9  gadu veci

  ( Kodachi, Tate kodachi, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)


       15:40 – „C” grupas reģistrēšanās – 10 un 11 gadu veci

  ( Kodachi, Tate choken, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)


       17:10 – „B” grupas reģistrēšanās – 12, 13 un 14 gadu veci

  ( Kodachi, Tate choken, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)

 

       18:30 - „A2” grupas reģistrēšanās – 15 ,16 un 17 gadu veci

  ( Kodachi, Tate choken, Choken morote, + Nito Kodachi ),+KAUSS (Choken free)

 

  Piedaloties sacensībās- audzēknis var tikt atestēts uz nākamo pakāpi