Sports Chanbara    Sacensības    Foto    Forums    Jaunumi
   Tas jāzin    Federācija    Esi aktīvs    Video  
  KalendārsKlubosLatvijāEiropāPasaulēReitinga tabula
Sacensības Pasaulē      

32nd The World Championship
2006. gada 12. novembrī Japānā

WORLD CHAMPION  Alain Girot <FRANCE>
KIHONDOUSA CHAMPION  Miho Yoshimura <JAPAN>


Team competitions

 

1 vieta / zelts

2 vieta / sudrabs

3 vieta / bronza

Kihondousa Team competition     RUSSIA <JAPAN> LATVIA <FRANCE>
Yan Poedinkov Satsuki Nomura Juris Trosins Celine Girot
Anatoliy Ashkhotov Tamiko Kawada Ģirts Niedritis Marsac David
Evgeny Tsarev Miyako Tabuchi Linda Loce Tremellat Christain
Datotsu Team competition   <JAPAN> RUSSIA <FRANCE> <ITALY>
Kenichi Tanabe Anatdiy Ashkhotov Desenlos Benjamin Capua Dario
Satoru Tada Yan Poedinkov Dannemavd
Jean
 Christstophe
Celentano Paolo
Kenichi Hosokawa Evgeny Tsarev Alain Girot Falco Diego

Kihondousa

 Kihondousa

1 vieta / zelts

2 vieta / sudrabs

3 vieta / bronza

9-10kyu  Takenaka Hamada Yakura Togashi
Kihon 9kyu Kihon 9kyu Kihon 10kyu Kihon 10kyu
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
7-8kyu   Yoshimura Endo Takeuchi Kimura
Kihon 8kyu Kihon 8kyu Kihon 7kyu Kihon 8kyu
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
5-6kyu   Iwata Katayama Yoshioka Tada
Kihon 5kyu Kihon 5kyu Kihon 6kyu Kihon 5kyu
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
3-4kyu   Ijima Nishida Matsumoto Abe
Kihon 3kyu Kihon 3kyu Kihon 3kyu Kihon 3kyu
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
1-2kyu   Koike Obara Calvin Lok Sugano
Kihon 1kyu Kihon 1kyu Kihon 1kyu Kihon 1kyu
<JAPAN> <JAPAN> < SINGAPORE > <JAPAN>
Shodan   Kouno Kikuchi Tateishi Yamaguchi
Kihon Shodan Kihon Shodan Kihon Shodan Kihon Shodan
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
2dan   Hosokawa Hayashi Nomura Yamazaki
Kihon 5dan Kihon 3dan Kihon 2dan Kihon 5dan
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>

Kodachi

Kodachi

1 vieta / zelts

2 vieta / sudrabs

3 vieta / bronza

9-10kyu Yoshimura Yakura Yonekawa Kuromitsu
Kodachi 9kyu Kodachi 9kyu Kodachi 9kyu Kodachi 9kyu
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
7-8kyu   Yonekawa Tsubaki Fujita Takei
Kodachi 8kyu Kodachi 8kyu Kodachi 7kyu Kodachi 7kyu
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
5-6kyu   Hinami Hamada Iwata Iwata
Kodachi 5kyu Kodachi 5kyu Kodachi 5kyu Kodachi 5kyu
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
3-4kyu   Okuno Marcis Greitans Kim Herzog Nishida
Kodachi 3kyu Kodachi 3kyu Kodachi 3kyu Kodachi 3kyu
<JAPAN> LATVIA < GERMANY > <JAPAN>
1-2kyu   Moku Chen Chen His Linda Loce Graham Eacott
Kodachi 2kyu Kodachi 2kyu Kodachi 1kyu Kodachi 1kyu
<JAPAN> < SINGAPORE > LATVIA < AUSTRALIA >
Shodan   Kawase Saito Niijima Fujimoto
Kodachi Shodan Kodachi Shodan Kodachi Shodan Kodachi Shodan
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
2dan   Capua Dario Matsumoto Hashimoto Tanaka
Kodachi 2dan Kodachi 2dan Kodachi 2dan Kodachi 2dan
< ITALIA > <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
3dan   Sugata Desenclos Benjamin jinbo Tremellat Christian
Kodachi 4dan Kodachi 4dan Kodachi 3dan Kodachi 4dan
<JAPAN> <FRANCE> <JAPAN> <FRANCE>

Choken Free

9-10kyu  Yoneda Abe Takada Itoi
Choken Free 10dan Choken Free 10dan Choken Free 10dan Choken Free 10dan
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
7-8kyu   Nishida Fujita Yoshie Oshima
Choken Free 8kyu Choken Free 8kyu Choken Free 8kyu Choken Free 7kyu
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
5-6kyu   Takei Iwata Yakura Nozawa
Choken Free 6kyu Choken Free 5kyu Choken Free 6kyu Choken Free 5kyu
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
3-4kyu   Yoshimura Abe Miyajima Magami
Choken Free 4kyu Choken Free 3kyu Choken Free 3kyu Choken Free 3kyu
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>
1-2kyu   Linda Loce Juris Trosins Arnis Lignickis Tateishi
Choken Free 1kyu Choken Free 1kyu Choken Free 2kyu Choken Free 1kyu
LATVIA LATVIA LATVIA <JAPAN>
Shodan   Yamada Kanemaru Hirai Tancha Roen
Choken Free Shodan Choken Free Shodan Choken Free Shodan Choken Free Shodan
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> < THAILAND >
2dan   Matsumoto Ohashi Karim Khedr Sakurai
Choken Free 2dan Choken Free 2dan Choken Free 2dan Choken Free 2dan
<JAPAN> <JAPAN> < EGYPT> <JAPAN>
3dan   Sugata Takahashi Hayashi Alain Girot
Choken Free 3dan Choken Free 5dan Choken Free 3dan Choken Free 4dan
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <FRANCE>

Choken Morote

Shodan  Sergei Bobrov Yan Poedinkov Kagota Anatoliy Ashkhotov
Choken Morote 2dan Choken Morote 5dan Choken Morote 3dan Choken Morote 4dan
ESTONIA RUSSIA <JAPAN> RUSSIA

Nito

1-10kyu  Chen Chen Hsi Chen Rvi Yuan Linda Loce Tellier Thomas
Nito 2kyu Nito 2kyu Nito 1kyu Nito 2kyu
<SINGAPORE> < SINGAPORE > LATVIA < SINGAPORE >
Shodan   Takeuchi Yamada Kikuchi Kaneda
Nito 2dan Nito 2dan Nito Shodan Nito Shodan
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>

Tate Kodachi

1-10kyu  Roman Korobko Jr. Maximilian Yakovlev Linda Loce Murooka
Tate Kodachi 1kyu Tate Kodachi 3kyu Tate Kodachi 1kyu Tate Kodachi 3kyu
RUSSIA RUSSIA LATVIA <JAPAN>
Shodan   Capua Dario Hasebe Jinbo Chung doo won
Tate Kodachi 2dan Tate Kodachi 5dan Tate Kodachi 2dan Tate Kodachi 6dan
< ITALIA > <JAPAN> <JAPAN> < KOREA >

Yari  Bou

Shodan  Hayashi Miyagaki Tsujimura Gracia Guillaume
Bou 3dan Bou Shodan Bou Shodan Yari 3dan
<JAPAN> <JAPAN> <JAPAN> <FRANCE>

Tantou

Shodan  Alain Girot Hinami Murao Takai
Tanto Shodan Tanto Shodan Tanto Shodan Tanto Shodan
<FRANCE> <JAPAN> <JAPAN> <JAPAN>

 

 

31. Pasaules čempionāts Sporta Chanbarā

12.11.2005
Tokijā (Japāna)

Kategorija

 

Seniori

1 vieta / zelts

2 vieta / sudrabs 

3 vieta / bronza

Kihon-Dosa

Yan Poedinkov
(Russia)

Petroskky Vladyslav
(Ukraine)

Girts Niedritis
(Latvia)
Tabuchi Miyako
(Japan)

Kodachi

Yamada Keiji
(Japan)

Korejas sportists

Alain Girot
(France)
Masashi
(Japan)

Tanto

Yamasaki
(Japan)
Muraoka
(Japan)

Girts Niedritis
(Latvia)
Hachiya Kunimitsu
(Japan)

Naginata

Arai Kazuyuki
(Japan)
Kenichi Kanagawa
(Japan)

Kanada
(Japan)
Ikawa Shigeki
(Japan)

Nito-Ryu

Alain Girot
(France)

Yoshimura
(Japan)

Saito Hisao
(Japan)
Takeuchi Yoshinao
(Japan)

Tate- Kodachi

Hasebe
(Japan)

Falco Diego
(Italy)

Roman Korobko Jr.
(Russia)
Vladimir Filippov
(Russia)

Yari

Japan sportists
(Japan)

Ego Osamu
(Japan)

Kurahashi Takashi
(Japan)
Nagashima Hiroyuki
(Japan)

Choken Morote

Benjamin Desenclos
(France)

Hosokawa Kenichi
(Japan)

Jean Christopher
Dannemard
(France)
Shimosaki
(Japan)

Choken Free

Nakajima Hiroshi
(Japan)

Sugeta Katsuji
(Japan)

Takahashi Shinji
(Japan)
Oda Ryuji
(Japan)

Valstu komandu cīņas

1 vieta / zelts

2 vieta / sudrabs

3 vieta / bronza

3 vieta / bronza

Japan A
The Tanabe Kenichi (Kanagawa)
The Hosokawa Kenichi (Tokyo)
Numerous Dengo (Kanagawa)
Japan B
The Ichihii Kazuo (Kanagawa)
Yamada Keiji (Kanagawa)
Kagoda (The Nara)
France A
Guillaume Gracia
Benjamin Desenclos
Benjamin Gracia
France B
Jean Christophe Dannemard
Christian Tremellat
Alain Girot

Keiji Yamada - Yuki Tamura

Satsuki Nomura - Yan Poedinkov

Japan A


The Grand Champion Team  Japan A
(Kenichi Tanabe, Satoru Tada, Kenichi Hosokawa)
The Grand Champion Keiji Yamada (Japan)
The Challenger Yuki Tamura (Japan Schoolchild Grade6)
The Kihondousa Grand Champion Satsuki Nomura (Japan)
The Kihondousa 2nd Winner Yan Poedinkov (Russia)

Apsveicam visas Eiropas valstis, kas izcīnījušas godalgas -
Itāliju, Franciju, Latviju, Krieviju un Ukrainu!